Otsing leidis 4 vastet

Postitas Alier
R Okt 29, 2021 7:16 pm
Foorum: Abivahendid
Teema: Raadiosaatja
Vastuseid: 360
Vaatamisi: 195304

Re: Raadiosaatja

Väike edit siis selle Hyt 505 saagale, eile sain Mobicom ist asja kätte, toimib ilusti ja see viivitus kadunud. Mati nimeline mees mudis asja korda vs hyti esindus, kes väitis et paremat pole vaja või siis ei osatud tegeleda, ei tea, igatahes, järeldused tehku igaüks ise.
Head jahti!
Postitas Alier
N Okt 21, 2021 11:08 pm
Foorum: Küsimused ja vastused
Teema: Viktoriini küsimusi
Vastuseid: 1269
Vaatamisi: 372994

Re: Viktoriini küsimusi

Mitu padrunit võib salves +1 rauas poltlukuga, sileraudsel ja poolautomaadil jahil olles olla? Olla kuuldud, et paljud selle vastu eksinud, ka inspektorid ise!
Postitas Alier
E Okt 18, 2021 9:54 am
Foorum: Abivahendid
Teema: Raadiosaatja
Vastuseid: 360
Vaatamisi: 195304

Re: Raadiosaatja

Pauls kirjutas:Mul ka Tehnoturust Hyt-610 hammustab vestluse esimesi sõnu ja seda esimesest päevast alates. Võibolla on tegemist mingi "power save" tehnoloogiaga, mis hoiab saatjat sekund vastuvõtu reshiimis ja sekund väljas. Kõige vaiksemas astmes kõrvaklapiga on kuulda suhteliselt kõrgel sagedsuel ka kerget häält: "piip-piip" ca 1 sek intervalliga. Kui siis keegi kõnetab näiteks täpset selle vahekohapealt alates, siis justkui jääbki 0,5 sek kuni maksimaalselt 1 sek kuulmata. See on puhtalt minu teooria lähtudes tähelepanekutele. Kas see asi ka nii täpselt on, pole vaevunud sügavamalt uurima.

Mul sama n...ss, TT ostetud bd505 HYT. Käisin muret kurtmas ka, midagi mudis, proovis ja andis tagasi, ütles et ok ja paremaks pole vajadust. Laup ajus ikka osadel algused kadund, kõral olevad jaamad, baofengid, kenwoodid, hyt ja jumal teab mis imeliste nimedega aktiveeruvad oluliselt kiiremini. Hakkab vaikselt tunduma et see bd505 mida kõik myyvad on üks paras käkk suht kalli hinnaga. Peab ka vist baofengi ostma, igatahes, sellest piisas, esimene ja viimane hyt toode minu taskus, isegi kui korda peaks saama lähen edaspidi kvaliteedile välja, Ken või Mot, või siis teine äärmus, baofeng.
Postitas Alier
R Nov 06, 2020 4:20 pm
Foorum: Tooted
Teema: SABATTI
Vastuseid: 1
Vaatamisi: 3301

Re: SABATTI

Tere, mis mark täpsemalt?