Browning bar mk3 vs tikka t3x esimeseks püssiks

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Browning bar mk3 vs tikka t3x esimeseks püssiks

Postitus Postitas aivar00 »

tsiteerin:

Väitis vana, et sama 30-06 puhul poolautomaadiga on lagi 100-120m aga poltlukuga 200-300. Et poolautomaat ''imeb'' jõu ära.


See "vana" oli vist enne ise miskit kangemat sisse imend :lol: . Nii rumalat juttu võib rääkida ainult inimene, kes relva ainult eemalt on näinud...
ikka lõbusalt
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Browning bar mk3 vs tikka t3x esimeseks püssiks

Postitus Postitas andrus »

Hanno aeee...kui sa seda siin loed siis on viimane aeg saata relva letist mehed landiosakonda tagasi jääpuure müüma. :D

Aga sina Freelander ära omapäi enam poes käi,vaata ikka keegi kaasa kes relvadest natukenegi teab muidu juhtub see,et ühel ilusal päeval tuled relvapoest uue ridvaga tagasi.
jahismurf
freelander
Postitusi: 78
Liitunud: K Juun 11, 2008 12:21 am

Re: Browning bar mk3 vs tikka t3x esimeseks püssiks

Postitus Postitas freelander »

Ridvaga ma kindlasti tagasi ei tule :D Nii hull asi ka pole. Kuigi jah kalamees olen ka. Olen käinud nüüd kokku ca 10 erinevas poes. Nii eestis kui helsinkis ja kokkuvõttes ütleb enamus, et ei lähe alt ei browningu ega ka tikka valikuga. Kes siis lõpuks veel soovitab sakot jne.. Need aga juba kallimad.

Lihtsalt see jutt tundus seal jahipaunas kuidagi väga kahtlane. Sp mõtlesingi üle ikka küsida.
karl-robert
Postitusi: 21
Liitunud: L Jaan 03, 2015 1:50 pm

Re: Browning bar mk3 vs tikka t3x esimeseks püssiks

Postitus Postitas karl-robert »

Üks variant selles hinnaklassis on veel Haenel. Stardard ja näiteks timber pro ( viimane on selline veits saledam mudel, mis isiklikult päris kenasti kätte istub.. ) Kuigi kolasin ringi netis ja leidsin sellise mudeli Heym SR30...Pole küll midagi väga uurinud selle relva kohta kuid esmamulje on väga meeldiv..( https://heym-fabrik.de/ )
freelander
Postitusi: 78
Liitunud: K Juun 11, 2008 12:21 am

Re: Browning bar mk3 vs tikka t3x esimeseks püssiks

Postitus Postitas freelander »

Haenelil pidi olema väga palju probleeme sellega, et kuul jääb kinni sinna kuidagi luku vahele või midagi sellist. Igatahes probleeme pidi palju olema sellega ja öeldi et kindlasti pigem midagi muud.
See info ühest soome poest kus õhe sõbra tuttav juba palju aastaid tööl ( ise ka müüvad haenelit).

Aga jah õlga istus ta ilusti.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Browning bar mk3 vs tikka t3x esimeseks püssiks

Postitus Postitas andrus »

Eeem.....mul 3-el sõbral haenelid millega tehakse kordades rohkem kui keskmine jahimees teeb ja pole olnud ühtegi muret.
Kuul luku vahel(täpselt ei mõista)...aga pigem meenutab midagi sellist nagu on mured mauseri ja sako lukkudega(kest kiirel ja lohakal laadimisel ei lenda minema ja jookseb uue padruniga koos kinni).
jahismurf
freelander
Postitusi: 78
Liitunud: K Juun 11, 2008 12:21 am

Re: Browning bar mk3 vs tikka t3x esimeseks püssiks

Postitus Postitas freelander »

Kui ma näen teda siis küsin täpselt järgi ja kirjutan siia. Igatahes ta ei soovitanud. Aga samas ütles et kokkuvottes teevad kõik sama töö ära.
Vasta