mis hinda küsida Belkast?

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
VR
Postitusi: 233
Liitunud: K Juul 20, 2005 9:05 pm

Re: mis hinda küsida Belkast?

Postitus Postitas VR »

peepk kirjutas:Vaatan, et pakutakse 50-80 eurini, seega vana ja ennast ammendanud "sileda" komisjoni hind.
Palju ma sulle "lappiraudadega" kuueteistkaliibrilisi venelasi sisse pakin näiteks 60.- eur/tk ?
peepk kirjutas:Minu silmis on ikkagi tegemist haruldase relvaga, mis sellest, et vene oma ja sestap ta ikkagi selle minu poolt oletatud 150 euri eest kindlasi keegi ära ostab, muidugi võib omaniku hinnasoov olla midagi muud.
Osta siis ära 150-ga, mis muidu tühja paugutad?

Ma kirjutasin konkreetsest tehingust, reaalse raha vastu - mitte nagu kindlustuse või kinnisvara maakler komisjonitasu silme ees, väärtust kõrgeks kerides ja olematu ostja ootust omaniku silme ette manades.

Varemgi diskuteerinud politseis hoiul olevate relvade omaniku (pärandi saaja) heietusi kuulates ja "maru väärt" või "heas korras" tulenuia hinnalisuse üle. See nn. komisjonimüük lõpeb pahatihti liig kõrge hinna ootuses politsei poolt antud aja lõppemisega ja pärast seda valikuga purustaja või kiirmüügi 15.- eur püss vahel!
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: mis hinda küsida Belkast?

Postitus Postitas peepk »

Ei maksa närvi minna..Pealkiri oli, mis hinda küsida Belkast. Omaniku asi, minu poolest toogu sulle ja maksku pealegi.
VR
Postitusi: 233
Liitunud: K Juul 20, 2005 9:05 pm

Re: mis hinda küsida Belkast?

Postitus Postitas VR »

peepk kirjutas:Ei maksa närvi minna..Pealkiri oli, mis hinda küsida Belkast.
Närviminekust on asi küll valgusaasta kaugusel.
Lihtsalt teema ajastatus sattus selliselt kui politsei vist ei talu enam hoidlates seisvaid relvi ja omanikud, pärijad ja nimetatute head "tuttavad-spetsid" pommitavad realiseerimissoovidega.
Selliseid vanakooli izh-58 -id on ikka sadades ühikutes. Kui nendest näiteks 100 paisata korraga Eesti turule, oleks tulemuseks sümboolne 15-20 eur müügihind, millest ma ei oskakski jagada palju müüjale, palju vahendajale.
Aus vastus on ka see, et neid lihtsalt ei taha keegi.
Tulles tagasi kõnealuse Belka juurde - 28 moona Eestis praktiliselt ei müüda. Täna vaevalt, et keegi vahaga vaskkesta laadida viitsib.
Sellest ka minu poolt pakutu, mis on ju teiste poolt hiljem üle trumbatud.
Ainult, et mina pakkusin välja omanikule lahenduse ka lõplikuks tehinguks, teiste puhul eeldab see ka lisalubade ja kokkulepete saamist.
mürka
Postitusi: 188
Liitunud: T Okt 31, 2006 10:04 am

Re: mis hinda küsida Belkast?

Postitus Postitas mürka »

Mis sa tast müüd ja oma närve rikkud. Vaata võimalust ja lase ta laskekõlbmatuks teha ja pane seinale omal hää vaadata ja ka teistel kes külla tulevad.
küll siga pori leiab
VR
Postitusi: 233
Liitunud: K Juul 20, 2005 9:05 pm

Re: mis hinda küsida Belkast?

Postitus Postitas VR »

mürka kirjutas:lase ta laskekõlbmatuks teha ja pane seinale
Uue korra järgi laskekõlbmatuks tegemine, seda tüüpi relva puhul maksab umbes 80-100 eur
Haugas
Postitusi: 2
Liitunud: R Mär 30, 2012 8:00 pm

Re: mis hinda küsida Belkast?

Postitus Postitas Haugas »

Olen relvast huvitatud. Kui soovid relva müüa siis võta ühendust tel: 58016778
Vasta