Lisaraud

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
sprinter
Postitusi: 14
Liitunud: T Mär 17, 2015 8:11 pm

Lisaraud

Postitus Postitas sprinter »

Terv

Otsin ka mina siis targemate nõu.
Nimelt, RS selget vastust ei anna, kui ühele relvale kappi nõutud ei ole, kas lisaraua soetamisel sellele ühele relvale tuleb juurde ka kapi nóue või mitte.

Tänud kõigile vastajatele
Rasmus
oliver
Postitusi: 79
Liitunud: E Sept 25, 2006 9:25 pm

Re: Lisaraud

Postitus Postitas oliver »

Ilmselt tuleb, käsitulirelvale väikesekaliibrilise adapteri puhul igatahes selline nõue on.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Lisaraud

Postitus Postitas aivar00 »

tsiteerin:

Ilmselt tuleb, käsitulirelvale väikesekaliibrilise adapteri puhul igatahes selline nõue on.

Pane siis viide ka millele vihjad :lol:
Või on see mõne ametniku suust kuuldud jutt :M
ikka lõbusalt
oliver
Postitusi: 79
Liitunud: E Sept 25, 2006 9:25 pm

Re: Lisaraud

Postitus Postitas oliver »

Lubadetalituse ametniku sõnad ca. aasta tagasi.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Lisaraud

Postitus Postitas Beretta »

Lubadetalituse ametniku eriti ei usaldaks. Vanasti tallinnas Lubja tänaval ja hiljem Kalevi majas olid kogenud naisametnikud. Nüüd viimase vahetuse käigus kogesin, et kiirkorras koolitatud ametnik käis 3x tagatoas nõu küsimas. Ja korra tuli ka sealt sama targalt tagasi küsimuse peale, kas võin pikendatud relvaload ka mõnes teise PPA teenindusbüroos kätte saada.
Grumpy old man
rait156
Postitusi: 22
Liitunud: P Juun 12, 2005 9:36 pm

Re: Lisaraud

Postitus Postitas rait156 »

tuleb relvakapp soetada jah, endal just see teema läbi tehtud
Jahimees pole niisama mees!
spioonikas
Postitusi: 42
Liitunud: N Dets 01, 2011 3:48 pm

Re: Lisaraud

Postitus Postitas spioonikas »

rait156 kirjutas:tuleb relvakapp soetada jah, endal just see teema läbi tehtud
Kas adapteril on sama number mis relval? Kui jah, siis ei ole mingit alust nõuda relvakappi.
rait156
Postitusi: 22
Liitunud: P Juun 12, 2005 9:36 pm

Re: Lisaraud

Postitus Postitas rait156 »

mina sain sellise vastuse tallinnast relvainspektori või kuidas neid nüüd kutsutakse käest ja enne ei väljastatud lisarauale soetamisluba kui kapp oli olemas ja ette näidatud. Ega ma 100 protsenti kindel ei saa olla, et asi nende poolt seadusejärgi oli, aga peale hulga kõnesid eri osakondadesse ja uurimisi oli lihtsam kapp soetada ja asjaga ühelepoole saada. Nüüd lisaraud olemas ja rahu majas
Jahimees pole niisama mees!
Motorist
Postitusi: 266
Liitunud: N Mai 12, 2011 11:56 am

Re: Lisaraud

Postitus Postitas Motorist »

lisaraua kohta ei oska kommneteerida kapi vajadusest, aga ainult adapteri ost kindlasti ei vaja kappi. Pigem on selle adapteri loa saamine paras tegu. Vähemal "ennemuiste" nõudisn see politseiameti peadirektori eriluba...mul selline Andropovi allkirjaga endal kapis olemas...adapter on alati oma numbriga ning kantakse selle numbri all eraldi relvaloale :D
Vasta