K: Kes müüb Eestis (või mujal) Yildiž´i varuosi?

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

K: Kes müüb Eestis (või mujal) Yildiž´i varuosi?

Postitus Postitas TiitR »

Paraku ei jäänud pidama ka relvameistri teistkordsel keevitusel Yildiž´e poolautomaadi lukk. Sellest ka küsimus, et kes võiks meil Eestis või mujal sinna varuosi müüa?
Niipalju lisan, et läbi olen helistanud Trapper, Jahimees.ee, Anome ja Jahipaun. Kõik vangutavad pead ja paljud neist soovitasid pöörduda Eestist välja, kas Lätti, Soome, Poola või Saksamaale. Kas sealt äkki teab keegi kontakte vms?
Kirjutasin oma mure ja soovid ning saatsin vajaminevast jupstükist pildid ka tehasesse http://www.yildizshotgun.com/en/anasayfa.html , kuid vaevalt sealt keegi viitsib mingi väikese Eestist pärit mutrikesele vastata? 8)
Tänud ette.

Panen siia ka paar pilti, et millest jutt üldse:

Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: K: Kes müüb Eestis (või mujal) Yildiž´i varuosi?

Postitus Postitas TiitR »

Ära sa ütle. Natuke aega tagasi potsatas postkasti selline asi :shock: ...jääme lootma igatahes :D

Dear Reiter,

Please let me know your exact posting address and I will send you a new spare part as free of charge

Best Regards


Adem KUZU

Yıldız Silah San.
Tel : +90 248 252 97 00
Fax : +90 248 252 95 69


<http://www.yildizshotgun.com>
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: K: Kes müüb Eestis (või mujal) Yildiž´i varuosi?

Postitus Postitas TiitR »

No nii. Kogu maailm polegi veel päris hukas :D . Täna oli siis postkastis lõpuks paki teade ja pakk sisaldas selliseid asju (kusjuures, oli purunenud ja vajaminevat detaile suisa 2tk. kaasa pandud :shock: ):

Pilt

Natuke oli saadetud detailid siiski erinevad minu praegusest, kuid loodan, et relvameister suudab selle väikese vea parandada.

Pilt

Igal juhul, minu silmis täiesti aktsepteeritava ettevõttega ses suhtes. Meie riigis keegi sellise asjaga tegeleda ei tahtnud/viitsinud.
Saatsin Türgi härrale iga tahes oma suured tänusõnad, eriti kui arvestada, et vajaminev detail(id) jõudsid minuni täiesti tasuta 8)
Seega see teema on hetkel minu jaoks ammendunud.
Vasta