Toz'i klots

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
Henz
Postitusi: 157
Liitunud: R Mär 28, 2008 5:07 pm

Toz'i klots

Postitus Postitas Henz »

Tuttav suutnud ära kaotada oma 1964a kukkedega 16kal. Toz'i esiklotsi. Täpsemat mudelit ei tea, püssil kirjas ka pole. Minu Toz63 klots sinna ei istunud. Kui kellelgi kukkedega tozi klots millegipärast üle jäänud on, oleks sellest huvitatud.
Piipu, püssi ja naist ei laenata...
duv
Postitusi: 582
Liitunud: N Jaan 08, 2009 10:48 am

Re: Toz'i klots

Postitus Postitas duv »

Kauplus Anome

AS Anome
Registrikood: 10160302
Koidula 11, Rakvere, 44308

Avatud: E–R 9.00–18.00
L 9.00–15.00

Tel.: (+372) 325 8432
E-mail: anome@neti.ee
müüb vene vanade relvade juppe. Kunagi otsisin siit foorumist analoogset juppi üheraudsele, aga pakuti kaheraudse oma. Kahjuks ei leia seda postitust üles. Mis nende sobivusse puutub, siis nad tavaliselt 1-ühele ei lähe, aga väikese viilitööga saab ehk sobitada.
Tallinnas on nende kauplus Matkatarbed kino Kosmose vastas, sealt võib ka vaadata, küsida
Henz
Postitusi: 157
Liitunud: R Mär 28, 2008 5:07 pm

Re: Toz'i klots

Postitus Postitas Henz »

Anome-st abi pole saanud.
Piipu, püssi ja naist ei laenata...
oliver
Postitusi: 79
Liitunud: E Sept 25, 2006 9:25 pm

Re: Toz'i klots

Postitus Postitas oliver »

Mis relvaloale püssi mudeliks on märgitud, vaevalt et lihtsalt TOZ ja 1964?
Henz
Postitusi: 157
Liitunud: R Mär 28, 2008 5:07 pm

Re: Toz'i klots

Postitus Postitas Henz »

Oleks seal mudel kirjas, oleks ju asi selge. Kirjas lihtsalt toz, 16kal ja relva nr. Aastaarvu loale ei märgitagi, see oli relva peal kirjas.
Piipu, püssi ja naist ei laenata...
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Toz'i klots

Postitus Postitas honkomees »

kahtlustan, et tegu on enimlevinud mudeliga БМ-16, mark on kirjas sel juhul raudade peal, üsna märkamatult, otse raua alguses elik padrunipesa alguses, seal kus nõel toimetab.
Ka minu isa omal oli kirjas loal 16 kal TOZ, kui 25 a tagasi oma loale kirja panin, siis lasin margi ka kirja panna.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Henz
Postitusi: 157
Liitunud: R Mär 28, 2008 5:07 pm

Re: Toz'i klots

Postitus Postitas Henz »

БМ-16 kahtlustan ise ka. Kui sul mahti on ja see väga tüli ei tee, ole hea ja tee püssist pilti kus see kiri peal on. Mu 63-el on mark kirjas padrunipesa peal aga tuttava torudel selle koha peal mitte midagi...raudade all ainult aastaarv, tšokid, tehase katsetused ja relva nr.
Piipu, püssi ja naist ei laenata...
aberukk
Postitusi: 97
Liitunud: P Dets 18, 2011 2:26 pm

Re: Toz'i klots

Postitus Postitas aberukk »

mul mingi väsinud olemisega üherautse esikots vedeleb kuuri peal.Kas püss oli nüüd kukkedega või ilma seda ma enam ei mäleta.Kas relva nubbri järgi ei ole võimalik relva täpset marki kindlks teha:
Viimati muutis aberukk, R Sept 09, 2016 10:59 pm, muudetud 1 kord kokku.
Henz
Postitusi: 157
Liitunud: R Mär 28, 2008 5:07 pm

Re: Toz'i klots

Postitus Postitas Henz »

Kui üheraudne siis ilmselt Iz. Mul aga vaja seda kaheraudsele ja tozile niiet ei mängi kahjuks kuidagi välja
Piipu, püssi ja naist ei laenata...
ARS
Postitusi: 9
Liitunud: E Mai 09, 2011 8:01 am

Re: Toz'i klots

Postitus Postitas ARS »

Tere.TOZ-BM-16 klots täitsa Avinurmes olemas aasta 61.Kui huvi on siis helistage 5297218.
Vasta