Browning bar mk3 hunter fluted

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
jahimeesJuss
Postitusi: 4
Liitunud: K Okt 30, 2013 3:29 pm

Browning bar mk3 hunter fluted

Postitus Postitas jahimeesJuss »

Tere!
Nimelt plaanis omale vintrelv soetada ja Browning bar mk3 jäi silma.
Oskab keegi ehk antud relva kohta midagi öelda, head ja vead, kuidas täpsus jne?
Jagage julgelt kogemusi kellel neid selle relvaga on :-)
jahimeesJuss
Postitusi: 4
Liitunud: K Okt 30, 2013 3:29 pm

Re: Browning bar mk3 hunter fluted

Postitus Postitas jahimeesJuss »

Nagu ma aru saan siis ei oska keegi antud isendi kohta midagi öelda??
!!!
Postitusi: 55
Liitunud: L Mär 26, 2016 6:32 pm

Re: Browning bar mk3 hunter fluted

Postitus Postitas !!! »

Kes otsib, see leiab!
https://www.youtube.com/watch?v=QFJNVMozvc0
...ja võrdlus Remingtoniga: https://www.youtube.com/watch?v=R_2Xb8o9KJk

Edu otsingutel!
Kasutaja avatar
ylaril
Postitusi: 116
Liitunud: K Juun 29, 2016 3:38 pm

Re: Browning bar mk3 hunter fluted

Postitus Postitas ylaril »

Ei oma küll seda mudelit aga kui kunagi poolautomaadi otsingul olin, jäi ka see relv sõelale.
Istus hästi õlga, päästik, kaitseriiv, tasakaal oli minu jaoks sobivad ja proovilaskmiselgi istus igati.
Minu jaoks oli miinuseks relva hooldus. Korralik suurte poiste Lego. Ilma abivahenditeta põlve otsas ikka osadeks ei võta. Minu valik langes Benelli Argole ja ei ole pidanud oma otsuses pettuma.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Browning bar mk3 hunter fluted

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Ei oma küll mainitud mudelit, aga Argo ja Browning bar mõlemad kapis. Nii minul ,kui poisil mõlemil eelistus Browning.
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: Browning bar mk3 hunter fluted

Postitus Postitas kalur »

Miks Browning?
tireb
Postitusi: 217
Liitunud: N Juun 01, 2006 3:34 pm

Re: Browning bar mk3 hunter fluted

Postitus Postitas tireb »

Ylari Ilma abivahenditeta põlve otsas ikka osadeks ei võta.

Miks sa seda kogu aeg lammutama pead? mul Bar kas viies v kuues aasta ja vaid ühe korra lahti võetud siis kui liiva sisse kukkusin teisega.
Käin palju jahil ja mitte vaid sihi peal seismas. ikka koera järgi. Lasena ka suhteliselt palju tiirus
Kasutaja avatar
ylaril
Postitusi: 116
Liitunud: K Juun 29, 2016 3:38 pm

Re: Browning bar mk3 hunter fluted

Postitus Postitas ylaril »

Tõonäoliselt lihtsalt üks järjekordne minu kiiks.
Kas otseselt vajalik on iga enda otsustada aga endal kujunenud selline harjumus, mitte nüüd just peale igat jalutuskäiku ja lasku, kuid peale poolt päeva aju meie kliimas, kus enamus ajast aastaringne vihmane sügis, siis relv ikkagi suhteliselt osadeks ja puhastus. Mõnel mehel pidavat sileda puhastamiseks korra aastas kaseoksast piisama.
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: Browning bar mk3 hunter fluted

Postitus Postitas Andrus Michelis »

A mis selle Bari lammutamiseks väga vaja on? Mingit peenemat kruvika moodi asja.
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
Kasutaja avatar
ylaril
Postitusi: 116
Liitunud: K Juun 29, 2016 3:38 pm

Re: Browning bar mk3 hunter fluted

Postitus Postitas ylaril »

Vabandust browningu meeste ees, kes tunnevad ennast mingil põhjusel puudutatuna.
Eelnevalt tundus, et siin Foorumis pole ühtegi Browningu omanikku/kasutajat.
Nagu ka esimeses postituses mainisin, siis kaalusin tõsiselt ka endale soetada ja see, et valisin Benelli, ei tähenda, et Browning halb valik oleks
Aga asja hea külg on see, et kui midagi muud oma postitustega pole saavutanud, siis vähemalt mõnedki foorumi vanadest karudest suutnud talveunest üles äratada ja klaviatuuri järgi haarama.
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: Browning bar mk3 hunter fluted

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Isiklikult minu postituse mõte oligi teada saada, mis eelised on Argo lahti võtmisel Bari lahti võtmise ees. Omal pole au olnud ühtegi Argot lahti võtta olnud. Mööda minnes, peale vaadata tunduvad nad tehniliselt lahenduselt üsna sarnased. Põhiline erinevus tundub olevat disainis, mis on aga väga maitse asi.
Teema algatajale ei oska midagi vastata, tavaline automaadiloks. Salv kipub ära kaduma. Kogemus kül Bar 2, kuid selles osas neil vahet pole. Kui automaati tahta, siis kärab küll. Kui vasakukäelise 9,3 järgi isu on, siis pakun enda oma.
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
Kasutaja avatar
ylaril
Postitusi: 116
Liitunud: K Juun 29, 2016 3:38 pm

Re: Browning bar mk3 hunter fluted

Postitus Postitas ylaril »

Valan siis veel veidi õli tulle :)
Minu arvates kui sarnasust otsida, siis just nimelt peale vaadates disainis sarnasusi.
Väliselt tehniline erinevus ehk salv, mis ühel eraldi ja teisel nö. hingedel.
Tehniline lahendus minu arvates nagu öö ja päev.
Kui ei eksi, siis Browning Bari gaasi süsteem ilmavalgust näinud kuskil kuldsetel ‘60 ndatel,
Benelli Argo ‘90 ndatel. Mitte, et kõik uus alati parem on kui eelnev, kuid Benelli tehniline lahendus tundub kuidagi loogilisem ja lihtsakoelisem, Baril aga kuidagi keeruliseks aetud.
Viskan ka kivi Argo kapsaaeda, vanal gaasisüsteemil võib tekkida pikemal summuti kasutamisel viga, et ei lükka uut padrunit pessa, uuemal ei ole veel kuulnud, et sama probleemi oleks esinenud.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Browning bar mk3 hunter fluted

Postitus Postitas aivar00 »

Argo lahtivõtmiseks, et puhastada ei ole ühtegi võtit vaja. Esimene klots näpuga keerates lahti ning seejärel klotsi otsas oleva nn. rihmakinnituse aasaga keerad vedrul surve maha. See nn. klots kohe tehase poolt selleks tehtud. Samas ei ole ka mul oma Benellit vaja olnud põlve otsas lahti kiskuda. Ikka soojas toas valguse käes prillid ninal laua taga. Ei kavatse ka relva lastelastele vägisi pähe määrida. Puhastan siis kui olen lasknud või põdraaju hooajal korra kuus lihtsalt õlise lapiga üle käinud niiskuse kaitseks(tavaliselt õnnestub ikka korra kuus pauku teha). Peale jahti jätan relva ööseks tuppa kuivama(relvakapis õhk eriti ei liigu).
Siiani ei ole küll täheldanud, et relval miskit häda oleks tekkinud. Ostetud teine päris ammu krooni ajal üle 10 aasta tagasi kindlasti. Kui sigu oli, siis oli relv veebruari lõpuni nädalavahetustel töös.
ikka lõbusalt
jahimeesJuss
Postitusi: 4
Liitunud: K Okt 30, 2013 3:29 pm

Re: Browning bar mk3 hunter fluted

Postitus Postitas jahimeesJuss »

Tänan teid arvamuste eest!
Aga siiski küsiks veel sauer 202 kohta? Mis te sellest arvate? Mugavus, hooldus, täpsus jne?

Tänan
Ten
Postitusi: 161
Liitunud: K Mai 13, 2009 10:06 pm

Re: Browning bar mk3 hunter fluted

Postitus Postitas Ten »

jahimeesJuss kirjutas:Tänan teid arvamuste eest!
Aga siiski küsiks veel sauer 202 kohta? Mis te sellest arvate? Mugavus, hooldus, täpsus jne?

Tänan

Oman Sauer 202 cal.3006 15 aastat.Mugav,lihtne hooldada,täpne.
Vasta