Itaalia sileraudsed

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
toomasuba
Postitusi: 14
Liitunud: K Okt 25, 2017 8:29 pm

Itaalia sileraudsed

Postitus Postitas toomasuba »

Andke nõu, millist püssi valida. Valin hetkel sileraudset ja valikus on Marochhi First ja Sabatti Falcon. Natuke kaugemale jääb hinna poolest Fabarm Elos C Field. :M
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Itaalia sileraudsed

Postitus Postitas Hanno »

Vastus lihtne: mis kõige paremini õlga istub.
kehva tantsijat segavad ka omad munad
valdi
Postitusi: 56
Liitunud: R Nov 30, 2012 12:17 pm

Re: Itaalia sileraudsed

Postitus Postitas valdi »

Just! Paari aasta eest, kui olin raudhaavlite pärast sunnitud IZ-i kõrvale teise sileraudse ostma, käisingi piki poode ja proovisin eri püsse õlga. Mulle sobiski Fabarm. On end pardijahil heast küljest näidanud. Kui õlga ei istu, pole mõtet osta, olgu odav või kallis.
Kasutaja avatar
Arne
Postitusi: 40
Liitunud: T Dets 01, 2015 2:56 pm

Re: Itaalia sileraudsed

Postitus Postitas Arne »

Julgen soovitada Fair toodet, sai soetatud pool aastat tagasi ja siiani saab ainult kiita, jookseb hästi ka kuuliga, Vobla müüb
olin aasta tagasi sama probleemi ees ja õnneks jõudsime erinevate katsetustega lõpuks Fairini ja ei kahetse ostu
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Itaalia sileraudsed

Postitus Postitas kakuke »

Iseenesest kõik õige, aga mul omal täpselt kaks kogemust püssidega, et ostes tundus ka kõik just kui ideaalne minu jaoks, aga hiljem suurema kasutuse juures sai selgeks, et ega ikka ei sobi küll. Sako 75'l muutis reguleeritav põsetugi minu hilisema mitte nii ideaalse istumise väga heaks ja sama lugu oli CZ Mallardiga, kus väga suure tõuke paremuse suunas andis kabameister Mati Nigul oma väikse puust höövliga. Mina olen jõudnud omadega sinnani, et kui kaba just reguleeritav pole, siis hilisemast käsitööst pääsu pole.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta