Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
kajari
Postitusi: 2
Liitunud: K Jaan 20, 2010 5:14 pm

Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas kajari »

Otsin oma esimest jahirelva. Müügis Weatherby Vanguard Synthetic + optika Bushnell 3-9x40, terve komplekt suht odav. Kas on selle relvaga kellegil kogemusi? 308WIN oleks vast sobiv, aga kuidas relv ise kogemuste põhjal olla võiks?

Tänan kõikide nõuannete eest!
karet.
Postitusi: 133
Liitunud: K Okt 29, 2008 5:39 pm

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas karet. »

Tere minul on selline relv ja oli päästikuga natuke jama, aga sai lihvitud ja reguleeritud nüüd ok.Mina vahetasin optika ka ära. (y)
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas ninja »

Optika peaks küll kohe uue vaatama. Mul tuttaval oli samasugune Tikka 30-06 peal ja lagunes lihtsalt juppideks juba esimeses jahis. :M
Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas kakuke »

Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Kristjannn
Postitusi: 106
Liitunud: P Apr 26, 2009 7:26 am

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas Kristjannn »

Tere.Ma ostsin ka jagdhofist mõni kuu tagasi Weatherby Vanguard Synthetic komplekti kampaania hinnaga.Mul õnnestus seal kokkuleppele saada,et optikat mis selle relvaga kaasa antakse ei võta, maksin natsa peale ja võtsin Lugeri optika ,letihind vist mingi 8tonni seal pluss otika jalad veel juurde.Sai püss sisse ka lastud (y) .Päris täpselt laseb ja ei ole veel mingit tõrget esinenud :P
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas honkomees »

Kristjannn kirjutas:..Mul õnnestus seal kokkuleppele saada,et optikat mis selle relvaga kaasa antakse ei võta, maksin natsa peale ja võtsin Lugeri optika ,letihind vist mingi 8tonni seal pluss otika jalad veel juurde...
vihma käest räästa alla :wink: , lugeri kui igavese laguneja asemel eelistaks siis küll juba bussakat, endal sai selle Bushnell 3-9x40-ga hulk loomi lastud, lõpuks ronis niiskus sisse ja pärast garantiiremonti enam ei julgend täiskaliibrilise peale panna, samas on meie pundis mitmel mehel mitmeid aastaid ja ikka veel kasutuses ja tõrgeteta. Pole see muidugi mingi asi, valgusjõud jms, ostmise ajal vaatasin, et usa hind oli 69$, meil olla väidetavalt hind 1900 eeku, samas töökindluselt rahuldav, eriti kui lugeda peent sissepressitud kirja Made In China
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Kristjannn
Postitusi: 106
Liitunud: P Apr 26, 2009 7:26 am

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas Kristjannn »

Ei tea HONKOMEES,ma arvan ,et see3 12 56 luger ikke vastupidavam kui buss oma õnnetute jalgadega
mida seal pakutakse selle NETU NETUGA,järelikult sul vedas selle optikaga ,et niikaua vastu pidas,kuigi võibolla ongi parem :M kui Luger.Oleks seda va pappi siis oleksin ju ka mingi DOKTORIGA või kõigi suure sõbra LEOPOLDIGA välja jalutanud.Arvan et alustuseks sobib see Luger küll.Aga ostes tehti see küll kohe selgeks ,et see bussi optika mis kampaanias relva peal ei kõlba karu pe..gi.Pidi olema metsas hea kährikuid loopida :roll:
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas hendrik »

Kristjannn kirjutas:Aga ostes tehti see küll kohe selgeks ,et see bussi optika mis kampaanias relva peal ei kõlba karu pe..gi.Pidi olema metsas hea kährikuid loopida :roll:


Lugeriga ei kannata vast sedagi teha... proovi siis omal nahal järgi. Mõni lugupeetud kaupmees, kes on varem Lugeriga äri teinud, on samuti välja öelnud, et Luger on pa*k...

Aga eks ilu on vaataja silmades.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas honkomees »

Kristjannn kirjutas:...ma arvan ,et see3 12 56 luger ikke vastupidavam kui buss oma õnnetute jalgadega...

sinu rahakotile mõeldes tahaks loota, et su arvamine ka paika peab, ehkki kõigi teadaolevate kasutajate kogemused seda ei kinnita ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Olavi Kool
Postitusi: 663
Liitunud: K Mär 03, 2004 10:03 am

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas Olavi Kool »

Olen ise ka nende lugeritega tiba kokku puutunud. Vähemalt 6-le püssile olen nad peale kruttinud ja mehed rahul, kuni järgmise sisselaskmiseni ja siis järgmise. Lõpuks olen pidanud kõigil kuuel nad maha kruttima ja meestele naeratades tõdema, et mida ma sulle rääkisin. Bushnell jälle selline asi, et tihti käib 10 aastat ja rohkem ilma suurema näppimiseta. Ja vahetatakse siis kui tekkib võimalus midagi paremat hankida.
naised saunas rääkisid
Kasutaja avatar
Kristjannn
Postitusi: 106
Liitunud: P Apr 26, 2009 7:26 am

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas Kristjannn »

Loen siin,neid uusi postitusi ja hakkan juba kahtlema ,et hea diili tegin :M.Kas tahate öelda,et oleks võinud selle bushnelli ka peale jätta,kaliiber muidu 30 06.Poes soovitati küll ära vahetada. :roll:
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas baddmann »

Oleneb 100+1 asjaolust. Üldiselt, kui see sul esimene vintrelv, siis on mis ta on, ürita esialgu läbi ajada ja eks ajapikku näed, millisest otsast vajadused suuremaks arenevad ja kust king pitsitama hakkab. Eks me enamus oleme samamoodi õppinud :)

BM
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas Ats »

Kristjannn kirjutas:Loen siin,neid uusi postitusi ja hakkan juba kahtlema ,et hea diili tegin :M.Kas tahate öelda,et oleks võinud selle bushnelli ka peale jätta,kaliiber muidu 30 06.Poes soovitati küll ära vahetada. :roll:


Oman juba mõned aastad kooslust cal 30-06 ja Bushnell optika (1,5-6x44) ning siiani olen hakkama saanud (ostetud kunagi Küti ärist), korra aastasolen kindluse mõttes optika üle lasknud, aga tavaliselt on möödalasud puhas enda viga.
Pole looma, pole probleemi!
kuulaja
Postitusi: 3
Liitunud: T Veebr 16, 2010 8:17 pm

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas kuulaja »

Minu Weatherbyil 7 rem on see Lugeri Pro Na 3-12x56 juba kaheksa kuud peal ja pole ühti ää lagunenud.Minu arvamus see,et kui jalad odavad siis põrub ka kallil optikal rist pikapeale lahti.See optika Bushnell 3-9x40 oli ka minu omal algul peal.Kolm jahti pidas vastu ja siis nagu keegi eelpool mainind võis tõesti kährikuid visata.See odava optika ost suht nagu naisevõtt iial ei tea kas veab :M .Aga noh see ju minu tähelepanek ja kogemus-võibolla tõistel miistel rohkem vedanu.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas kakuke »

kuulaja kirjutas: .Aga noh see ju minu tähelepanek ja kogemus-võibolla tõistel miistel rohkem vedanu.

Aga võibolla tegemist hoopis tolerantse kuulajaga? ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta