Jahikarabiin Rössler Titan 6

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas honkomees »

Hmm, herr Jager tundub olevat Igori nägu, vähemalt jutu poolest :lol:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
remington
Postitusi: 77
Liitunud: N Apr 13, 2006 7:09 pm

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas remington »

Hrrr Jager tõesti ilusa kirjandi kirjutanud.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas andrus »

Kunagi jahimehes oli sama lugu,seda oleme me enamus lugenud aga tahaks ikka teada rohkem kasutajate endi arvamusi antud relvast.
jahismurf
Olavi Kool
Postitusi: 663
Liitunud: K Mär 03, 2004 10:03 am

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas Olavi Kool »

Mingi teema all juba kirjutasin selle relva äärmiselt nõrgast salve kinnitusest. Pole üksi minu mure, sama relv ka mitmel tuttaval. Lasime sõbraga koos tiirus ja mõlemal relval kukkus salv alt ära praktiliselt samal hetkel. (VSS märke lasime püsti asendis). Uus kinnitus on juba välja mõeldud aga teostuseni pole jõudnud. Jhil käies hoian salve taskus, et mitte ära kaotada. Ja kui salve kinnituse plastikust hammas ühelt poolt juba järgi annab ja seda teeb ta ka püssi seljas kandes kuna avamise hoova otsad on toodud relva kõrvale siis salvest uus padrun tuleb juba vale nurga all välja ning ei lähe padrunipesasse. Kiirest ümberlaadimisest siin juttu olla ei saa.
naised saunas rääkisid
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas karupoeg »

Kuulu järgi oli Rössler Titan ettevõtte asutanud mees koondatud Sako tehasest ning peale seda asutas uue ettevõtte. Meie jahiseltskonnas on 2 Rössler Titan 6-t ja mehed räägivad ainult kiidusõnu.

Hinna kvaliteedi suhe on hästi paigas, relvad on kena välimusega (võibolla väheoluline faktor), kerged ja mis proovida on saanud, istuvad ka kenasti õlas (kuigi see on inimeseti erinev).

Juttude järgi julgeks küll soovitada selle relva ostu.
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas Anti »

Karupoeg! Sa uuri meestelt mis mudeliga tegu-standard,lux või mingi muu?
http://beta.album.ee/antilaht
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas karupoeg »

Ilmselt on hr. Anti küsimus seotud eelmisel lehel toodud standart-paketi kehva kvaliteedikirjeldusega? Et põhimõtteliselt kas keegi on rahul kõige lihtsama variandiga? Või millele ma oma küsimuse formuleerimisel kõige rohkem peaksin tähelepanu pöörama.

Vastuse minu postile võib panna ka privaatsõnumina.
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas Anti »

Tahan puhtalt huvist teada, mis mudeli kohta käivad kiitvad kommentaarid. Oma standard mudeli kabaga ei saa tõesti rahul olla,seepärast tahangi teada mis mudelile kiidusõnu jagatakse :wink:
http://beta.album.ee/antilaht
rääk
Postitusi: 3
Liitunud: T Apr 01, 2008 7:17 am

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas rääk »

Mina ei oska kaasa rääkida lux mudeli kohta. Aga võin öelda oma standard mudeli kohta vaid kiidusõnu.See et kaba ära kriibitud on see selleks ,ma ostsin ta selleks ,et tabada looma,mis on kaugemal kui siledaraudne püss suudab kätte saada.Ja ma olen selle valikuga väga rahul,hea kerge relv ja laseb ideaalselt.Kui mööda läheb siis puhtalt oma suutmatus :oops:
Salve kohta ütlen ,et mulgi kukkus korra salv metsas kõndides alt ära aga õnneks kukkus kummikusse :D Aga seda muret on kurtnud mul paar tuttavat tsehhi pussi kohta ka,nii et pigem on asi kasutamises.Probleeme tekkib kui hoida relva käega salve alt siis on oht et kogematta vajutad kinnituse lahti.Aga ma soetasin endale viie padruniga salve ja peale seda pole kordagi ükski kinnitus lahti tulnud.
Kasutaja avatar
reimakas
Postitusi: 308
Liitunud: E Nov 28, 2005 5:16 pm

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas reimakas »

Olin osaline kui kaks jahikaaslast soetasid endale lux mudelid. Mõlemal relv vana praeguseks ajaks 2 aastat. Mõlemad aktiivsed jahimehed ja relvad vastupidanud ilusti. Üks meestest on natuke ise relva tuunind ja tegi endale esimesele laele sõrmekohad sisse ja lihvis maha avamise riivid. Mõlemad relvad 30-06 ja üks meestets ostis juurde lisaraua ja selgus, et oli vaja juurde kaubelda lisa salv, saaks teist rauda kasutada. Relva käes hoides ei meeldi minule relva kerge kaal (oman ise varmintit). Kokkuvõtteks vinks-vonks relv ja disain ilus ja korralik.
See, kes tapab, pole veel jahimees
Põdrapull
Postitusi: 1
Liitunud: T Dets 22, 2009 9:52 am

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas Põdrapull »

Soetasin kolm aastat tagasi Titan 6 LUX 30-06.varjandi ja olen väga rahul.Olen pidanud ajujahti ,pukist lasknud,sokku jahti,kauge maa tagant rebaseid lasknud jne.Paksust võsast läbi läinud,haavatut looma tagaajades komistades püssiga vette ja lumme kukkund ei ole kordagi salv alt kukkund või laad nii nõrk et ära kraapind.Nagu siin kurdetud on.Luxi laad on muidugi parem kui standart.Püss laseb täpselt ja hea kerge, kui mööda lasknud siis oma viga.Olen rauda korralikult hooldand ja laadi vahatand nii et kõik toimib.Igal inimesel oma arvamus aga mina soovitan olen rahul.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas andrus »

Nii härrad Titani omanikud.....
Muidu on ju tore ja hea püss küll aga see krdi salv.Ära ta ei kao aga üks teine nuska on.
Nimelt see universaal salv ei kõlba eriti koera saba alla kah. See plast seal põhjas loksub edasi tagasi ja pealt padruni väljalükkamisel kisub selle plastiku alla viltu ja padrun jääb sellesse "kaela" kohta kinni.See aga võib saada kunagi saatuslikuks.
Hetkel küll sai moosi vahele pandud ja asi natuke parem aga ikka pole päris see.Ma siin mõtlen ja mõtlen aga välja pole suutnud mõelda.Saaks kuidagi,midagi sinna vahele aretada,et ta enam ei loksuks aga välja pole veel suutnud mõelda.Ehk keegi on kuulnud,et keegi kuulis,et keegi tegi midagi?
Kaliiber nimelt 30-06.Aga poes salvesid näppides tundub see kõigi viga olema.
jahismurf
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas Anti »

Kas sul püssis ümberlaadimisel on ta nii kinni jäänud?? Mul püssis pole kunagi nii juhtunud, küll aga sõrmega ise padruneid välja tõugates on mõne korra jäänud lolli asendi peale.
http://beta.album.ee/antilaht
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas andrus »

Sai teist jah väntsutatud igate pidi ja tõesti üritades maailmarekordit ümberlaadimisel, juhtus kah selline asi. Ja mitte ühe vaid mitu korda.
jahismurf
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas Anti »

Ma võtsin ka huvipärast välja ja tegin mitu korda ülikiireid laadimisi ja ei midagi. Ega sa juhuslikult pole salve alt lahti võtnud ja vedru teistpidi sisse pannud?? kui oled näppinud, siis proovi teistpidi panna. Midagi annaks sinna salve tahaotsa ikka aretada, et see plastikalus nii edasi-tagasi ei saaks liikuda, nt mõõdus plastmassijupp liimida külge vms.
http://beta.album.ee/antilaht
Vasta