Jahikarabiin Rössler Titan 6

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas andrus »

Ma pole seda salve julgenud veel lammutada ja vaevalt,et tehas teda tagurpidi kokku paneb.Küll aga tahaks teada kuda see salv lahti käib.
jahismurf
kahro
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 16, 2006 7:30 pm

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas kahro »

Minu, kahel jahi kaaslasel olid samad problemid.Üks vahetas poes salve ära teine võttis salve lahti ja väänas padrunitte alla jäävat liistu ,kuuli poolset otsa ülesse poole.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas andrus »

Tundub,et vedru keeramisest on kasu.Surub kohe selle plastiku vastu esimest serva ja sellist loksu enam pole.Samuti tuleb vedru panna õigesti kõrvade taha.Tundub,et tehase kokkupaneku viga lihtsalt.
jahismurf
kahro
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 16, 2006 7:30 pm

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas kahro »

Jahikaaslastel olid kaliibriteks 308. Oli juhtumeid kus teine pauk jäi tulemata kuna padrun jooksis risti.Risti läks padrun eranditult kiiresti laadimisel.
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas Anti »

kahro kirjutas:Jahikaaslastel olid kaliibriteks 308. Oli juhtumeid kus teine pauk jäi tulemata kuna padrun jooksis risti.Risti läks padrun eranditult kiiresti laadimisel.


Endal ka 308 ja ei ole probleemi laadimisel esinenud, vb neilgi vedru halvasti?
http://beta.album.ee/antilaht
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas andrus »

Salve lahti teed siis selle plastiku all on üks kõrvake.Kui vedru ilusti selle taga surub ta plastiku ette serva ja loksu pole.Minu omal oli vedru kõrvast ees pool.Nüüd keerasin vähekese vedru kõveramaks ja ilusti pinge peal ning loks kadunud.Võib rahus maailmarekordit püstitama hakata.
jahismurf
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas andrus »

Jager kirjutas: pakub “Rössler Titan 6” karabiini standardversiooni alates 11990.-

fiiberoptilise kiuga sihik 340.-




Kodukal püssi hind 12900.- Poodi minnes selgub,et 13900.- Tehakse head nägu ja räägitakse,et kodukal lõppenud kampaani hind ja "sulle" teeme veel soodukaga.Küll aga pole soodukast kodulehel ühtegi märget.

Ja need krdi sihikud,no nendega tõmmati mul küll nüüd p.rse lohku.Krt. minu käest küsiti 890.- nende eest.
Ise loll muidugi,et ennem korralikult kodukal hindadega ei tutvunud.Aga sellele tegelasele seal all keldris on järgmine kord küll midagi ilusat öelda.
jahismurf
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas Anti »

Neid kasutaja Jager artiklis olevaid hindu ei tasu uskuda. See artikkel ilmus ju kunagi Eesti Jahimehe ajakirjas ja sellised olid hinnad kui püss turule tuli. Ise uurisin kunagi eelmine aasta uue kaba hinda ja vastus oli 6200, seega pea poole rohkem, kui alguses.

PS! Tore püss ju, mille hind koguaeg aasta-aastalt kasvab :D 10 aasta pärast võib maha müüa sama hinnaga millega ostsid, kuna uue väärtus on selleks ajaks juba topelt :wink:
http://beta.album.ee/antilaht
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas andrus »

Matkatarbed.ee
Seal samad hinnad mis Jager-i postis.
jahismurf
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas andrus »

teadjamiis kirjutas: Uus kinnitus on juba välja mõeldud aga teostuseni pole jõudnud.


Kuidas projekt õnnestunud on??Ma olen juba tüdinenud selle salve otsimisest.
jahismurf
Olavi Kool
Postitusi: 663
Liitunud: K Mär 03, 2004 10:03 am

Re: Jahikarabiin Rössler Titan 6

Postitus Postitas Olavi Kool »

Nii häbi kui seda ka tunnistada pole on projekt pooleli. Kuid vähem kui nädal tagasi sai meistriga kokkulepitud, et läheb lähimal ajal töösse, kui valmis annan kohe teada.
naised saunas rääkisid
Vasta