Savage .30-06 Spr

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
nitram
Postitusi: 6
Liitunud: T Okt 24, 2006 4:27 pm

Savage .30-06 Spr

Postitus Postitas nitram »

mida arvata sellisest relvast.Täpsemalt pean silmas, sellist, mille reklaam ilmus viimase Jahimehes, komplekti hind( Savage vint, optika, kott, rihm ja puhastusvahendid) oli miski 12 000. Kuidagi kahtlaselt odav, kas pole?
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Eks sa võid neile ju rohkem raha pakkuda, eks nad võtavad vast ikka vastu. Kuigi eks odav ja robustne asi peabki vähe maksma.

BM
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

pakutakse sama hinnaga umbes sama komplekti Tikka T3 ja mu arust on Tikka tsipa parem püss - nii et hind on normaalne.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Tont seda paremust teab. Samas need uued T3 hirmus roostealtid. Savaget ei oska kommenteerida, sest meie kandis keegi veel teda ostnud ei ole. Tikkasid aga küll. Kui mul mälu ei peta, siis kellegil Virumaa meestest oli foorumlaste rebase jahil uus Savage kaasas. Proovisin ka õlga- minule sobis igatahes paremini kui T3. See muidugi kõik maitse asi-samuti mida pidada robustseks-mida mitte (minule isiklikult tundub relval plastikkaba robustne olevat). Pealegi nagu aru saanud on Savage puhul ka tegemist vana relvatootjaga ning tavaliselt kui turgu hõivama tullakse pakutakse kaupa ikka soodsamalt. Samas kui T3 komplektiga võrrelda- hind on ju sama- kumb siis kehvem on. Eks ikka kellele ema kellele tütar... Usun, et looma võtavad maha nad kõik-peaasi, et õige mees taga on. Välimus(loe edevus)-kasutusmugavus-see kõik igaühe rahakoti ja soovide suurusest sõltub.
ikka lõbusalt
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

aivar00 kirjutas: Kui mul mälu ei peta, siis kellegil Virumaa meestest oli foorumlaste rebase jahil uus Savage kaasas. Proovisin ka õlga- minule sobis igatahes paremini kui T3.

Võibolla mõtled hoopis muslese Titanit? Tema seal seda näitas küll.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Meite pundist rajaleidjal savage 7 rem mag. Jooksma pidi hirmus hästi, eks ta ise räägib. A puitlaega asi ja ise ka käes hoidsin.......ei saanud kuskilt otsast aru, et robustne oli. Mu üllatuseks just tsipa viisakam oli kui ootasin. Ilus tume puit ja puha.
Ma olen siukse kiiksuga ka, et mu arvamist mööda plast ei ole õige materjal ei püssilae ega noapea tegemiseks olgu ta siis nii ilmastikukindel kui iganes tahes.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Niipalju vist küll, et puitu selle hinnaga ei saand mis pakkumises.
A küsige rajaleidjalt.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

oma savegest olen savage teema all juba rääkinud päris palju. kui lühidalt veelkord kokku võtta, siis plast versioon on jama, puit kabal aga väga ilus väljanägemine, päästik jäigem kui weatherbil või tikkal. lasknud olen märki kuni 250 meetri peale ja täpsus väga hea. seni olen lasknud rebast, kitse ja põtra. pole veel keegi minema jalutanud.
minaostsin enda jao siis, kui nad müüki tulid ja maksin puit kaaba ja magasiniga versiooni eest 15 kilo. ei antud mulle peale kauba püssikotti, püssirihma, optikat ega optika kinnitusi. ainult paber politseisse viimiseks
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Kõbistasin siin ka ühe sõbra oma ! Ka see oli plastmass ,kahjuks! See komplekt koosneb jah kaunis mõtetust optikast ja tollisest o jalast.Igaljuhul sõber ostis jämedamad jalad ja optikaks vist sai Bauer! Mida nüüd öelda , :M ? Eks see plastik muidugi rikub ...... Sisse me ta lasime ja ju ta jookseb ka.Päästikut sai veidi leevendatud (paar kilo,tehase seade kuskil 4-5 kg kanti :!: ) ,aga selle päästiku mehanismi kohta küll midagi kiiduväärset öelda pole.On selline plekitükkidest kokku munsterdatud.Mingi reguleerimise võimalus on ka tehase poolt olemas ,aga sellest eriti ei piisanud!
-----Jo siis selle raha eest rohkem pole ette nähtudki!
Kivi kotti!
Ps.Tikka eeliseks loen veel kindlasti lukukoja sisse freesitud optika kinnitus sooned.See poltidega kinnitus kindlasti nii usaldusväärne pole(minuarust)
Isapull
Postitusi: 57
Liitunud: E Okt 23, 2006 10:35 am

Postitus Postitas Isapull »

T3 omanikuna võtsin Deerhunteris katsuda seda Savaget, lihtsalt võrdlusmoment pakkus huvi, samas tuli ligi paberiga mees ja ütles, et tahab komplekti osta (308, süntkaba, salveta, simmonsi optika ja kott ja muu) nagu kampaanias lubati. Veeretasin seda käes ja tõstsin õlga, ning andsin müügimehele üle leti tagasi. Mulje jäi küll selline, et T3 ja see savage on kaks eri asja, kusjuures viimane jättis küll tundetuks, võib olla puitlaega savage oleks mu sünt tikkast parema mulje jätnud, ei tea, aga võrreldavate hindade ja sarnaste kampaaniatingimustega, kiidan mina Tikkat. Aga see mees tuli ja ostis selle Savage ära, juu siis oli väga vaja või kiire, või väga meeldis. Relvaost on kui naisevõtt, meeldib - võtad, ei meeldi - jätad. Hea on siiski, kui saad võrdlusmomendi. Usun, et õnnelikud oleme mõlemad, nii see mees oma Savagega kui mina oma T3-ga. Elukvaliteet on enesetunde küsimus.
mürka
Postitusi: 188
Liitunud: T Okt 31, 2006 10:04 am

Postitus Postitas mürka »

targemad mehed räägivad, et SAVEGE on jänkidele nagu roti tapja püss. Muide olin ise valiku ees millist püssi osta. Konsulteerisin relva spetsidega ja tulem oli Tikka T3. miks just see. põhjus lihtne. Raud on sama tehase toodang mis SAKOl. Ausalt ei kahetse ostu üle. Jooks on ideaalne. Aga ekstaole rohkem maitse asi. Kellele ema kellele tütar.
küll siga pori leiab
Vasta