Huvitav hinna sula Blaser R93

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Huvitav hinna sula Blaser R93

Postitus Postitas sniper »

Sai käidud täna deerhunteri kodulehel ja vaatasi uudiseid . Blaser R93 ülisoodsalt. Kui seda reklaami lugeda siis hind on kukkunud enne 32900 nüüd 23900. Huvitav 9000 tuhhi lastakse alla nagu naks ( 30 % hinnast) . Ei usu mina et nad praegugi null kattega neid relvi ära annavad.

Karm palju relvade tavahinnale kaupmehed vahele panevad ja seda siis nii suuresti promovad kui suure juurdehindlusega neil relvad letis on ?
:evil: .
Minu jutu irin on selles et uued relvad on poodides liiga ülehinnatud.
lendorav
Postitusi: 163
Liitunud: E Mär 27, 2006 6:58 pm

Postitus Postitas lendorav »

Ma ei oleks nii kuri.Ega relvade müük pole piima müük, et käibe pealt teenida.Palju sa neid siin pisikeses eestis ikka müüd, aga kulud tahavad ju maksmist.
Ma ei saa ainult reklaamist aru "NÜÜD ON Blaser R93 ÜLISOODNE- TÄNU eesti relvamüüjate lollusele!"
bambino
Postitusi: 134
Liitunud: K Nov 30, 2005 11:44 am

Postitus Postitas bambino »

minu meelest see Blaseri soodukas on olnud juba pool aastat (enne oli 27 tonni 33 asemel). Reklaamis on kirjutatud midagi ka Küti ärist, ei tea kas hakkasid odavamalt pakkuma ja Deerhunter pidi sellise reklaami üles panema.
Kasutaja avatar
Delta
Postitusi: 452
Liitunud: P Juun 10, 2007 2:42 pm

Postitus Postitas Delta »

Naljakas tõesti... Ja kõige lõpus tekst - müügil vaid DH kauplustes... :roll:

Vb liigne jaaniõlu kuulutuse ülespanemisel mängus?
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Postitus Postitas kaalikas »

no ma lugesin ka seda pakkumist,ema anna padruneid!,krt nad võiks Hr.Ivo Schotteriga asjad niisama sirgeks rääkida mitte demoda oma debiilsust mingite pakkumiste läbi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
In fact You look like a shit!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Huvitav hinna sula Blaser R93

Postitus Postitas kakuke »

sniper kirjutas:Minu jutu irin on selles et uued relvad on poodides liiga ülehinnatud.

Mis seal siis ikka. Tee oma pood ja hakka pakkuma paremate hindadega. Ma olen ka kohe kliendina olemas. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Jah,Eestis hakab püssihuvi juba raugema ja kes tahtis see sai nii lühikse kui pika.Nüüd rõhk ehk veel kvaliteedil ja odaval hinnal.Aga muide,kui mõni kaupluse asutab ja hästi odavalt annab siis kindlasti ikka mõni toru veel mahuks küll.Et iga jahi jaoks oma püss,üks laseb aint jänest,teine rebast ja kolmas see kassipüss siis. :D :D :D
noorus on ilus aeg
hunt
Postitusi: 138
Liitunud: T Mär 16, 2004 10:20 pm

Postitus Postitas hunt »

Mina näen asja selle nurga alt-Blazer vist on maaletoojat välja vahetamas :wink:
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

hunt kirjutas:Mina näen asja selle nurga alt-Blazer vist on maaletoojat välja vahetamas :wink:


Mina ka. Eks see kampaania on nö viimane mannetu katse turu solkimiseks, et järgmisel kohe pidu poleks... või mis iganes. Mage igatahes. A noh, Blaser mõnusama müüa käes ei ole üldse kehv variant. Pean tunnistama, et vaatasin kohe üht "unistust" - Blaseri kaheraudset... Sealt "uuest poest" võiks isegi ju seda tõsisemalt vaadata. :wink:
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Delta kirjutas:Naljakas tõesti... Ja kõige lõpus tekst - müügil vaid DH kauplustes... :roll:


See on juba nagu tehnika reklaamis nt. "Müüb ainult Expert" !! :D
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

No tule taevas appi. Vaatasin ka lehekülge ja oi oi oi oi kui kibestunud ühed inimesed võivad olla. Konkurentsi ei kannata vist mehed üldse :lol:

Aga mis puutub juurdehindlusesse, siis mis ta ikka nii ülemõistuse on. Enamvähem sama juurdehindlus on ju tegelikult igal kaubal, on ta siis riideese, jalanõud, mööbel või mis iganes. Sellest siin kunagi juba räägitud ka. Kes arvab, et relva müük teeb kohe miljonäriks, siis palun, proovige ise järgi. Loomulikult midagi ikka peale kulude mahaarvamist alles jääb, aga ega keegi siis heategevusega ei peagi ju tegelem
peeter

Postitus Postitas peeter »

Peaks vaatama krediidinfost järele ..... minu andmetel vastab see hind täpselt tehase hinnale . Äkki võlausaldajad oma nõudmas või suisa haldur kukil ? :cry:
bambino
Postitusi: 134
Liitunud: K Nov 30, 2005 11:44 am

Postitus Postitas bambino »

ega krediidiinfost midagi head ei paista, pikk nimekiri ja maksuvõlad ka. Siiski ei usu, et nüüd paaniliselt omahinnaga kaup ära müüakse, pigem ikka nagistamine turu pärast.
quentin
Postitusi: 72
Liitunud: L Jaan 20, 2007 11:13 am

konkurents

Postitus Postitas quentin »

ei tea kas hakkab asi hapuks minema siis neil, et nii kõva lärmi löövad.
Kuulutusest võib ju ka vel selgelt välja lugeda küti äri. Kardavad konkurentsi.ja ega puhtalt peale surumisega ei müü midagi.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Deerhunter ka ei väsi. Nüüd siis pakuvad ka benellit sama hinnaga nagu küti äri ja annavad ka optika kaasa, et ikka neilt ostetaks.
II.WEATHERBY Vanguard - parem kui TIKKA T3 :lol: :lol: :lol:
Vasta