Fabarm

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Fabarm

Postitus Postitas Eraser »

Tere,

Trapperi netipoodi sirvides sattusin niisugst marki relvade otsa siis. On kellegil antud relvadega kogemust, võib oskab nende kohta midagi öelda?



http://www.fabarm.com
kraavik
Postitusi: 378
Liitunud: E Okt 03, 2005 4:06 pm

Postitus Postitas kraavik »

Raske öelda midagi selle relva kohta, kuna ta eestis vähe tuntud. Üks Rae seltsi mees sellega võistlustel laseb ja ei saa öelda, et kehvasti. Käes hoidnud ja lasknud pole, seega raske öelda, kuidas tal kaalujaotus jms asjad paigas on. Hinna järgi võiks öelda, et selline odavama otsa spordikas, sobib nii võistelda kui ka kindlasti linnujahti pidada :)
turbolents
Postitusi: 118
Liitunud: T Aug 07, 2007 9:05 pm

Postitus Postitas turbolents »

Minu mäletamist mööda müüakse ka deerhunteris Tartus neid. Kui pead ei anna. Soovitan helistada ja küsida!
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

turbolents kirjutas:Minu mäletamist mööda müüakse ka deerhunteris Tartus neid. Kui pead ei anna. Soovitan helistada ja küsida!



Ennem küsin siis küll juba Trapperist kui Deerhunterist!


Igatahes seda ma tean, et nii mõnigi maailmatasemel laskja laseb sama firma püssiga, antud mudelid on jah odavama otsa püssid ka selle firma poolt, lihtsalt oli huvi kas nad oleks oma hinda väärt!
wsm
Postitusi: 353
Liitunud: P Jaan 15, 2006 9:07 pm

Fabarm

Postitus Postitas wsm »

Sai käidud ja uuritud neid uue põlvkonna Fabarme Tartus Trapperis
Mõlemil Tribore patenteeritud rauad,ühel 76 cm ja teisel 81cm rauad pikad.Tribore on kolmeastmeline kooniline raud, mis peaks andma haavlitele suureneva kiiruse ja hea tiheduse pika maa peale.Täpsem info on kodulehel. Muidu istusid hästi, tasakaalus,kaalult natuke kergemad Browningust,raudade ümberlülitus Berettaga samasugune.
Seda relva tuleks testida, ja võrrelda teda näiteks Beretta 682-ga, siis oskaks midagi täpsemalt öelda, missuguse tiheduse teeb Tribore raud.
Antud eksemplaridest ei ole tehtud veel ühtegi lasku, seda väitsid Jaak ja Arno.
Ostke keegi see pikaraualine ära! Ma tuleks siis kohe teda Berettaga võrdlema!!
Esmamulje igati tore ja viisakas!
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: Fabarm

Postitus Postitas Eraser »

wsm kirjutas:Sai käidud ja uuritud neid uue põlvkonna Fabarme Tartus Trapperis
Mõlemil Tribore patenteeritud rauad,ühel 76 cm ja teisel 81cm rauad pikad.Tribore on kolmeastmeline kooniline raud, mis peaks andma haavlitele suureneva kiiruse ja hea tiheduse pika maa peale.Täpsem info on kodulehel. Muidu istusid hästi, tasakaalus,kaalult natuke kergemad Browningust,raudade ümberlülitus Berettaga samasugune.
Seda relva tuleks testida, ja võrrelda teda näiteks Beretta 682-ga, siis oskaks midagi täpsemalt öelda, missuguse tiheduse teeb Tribore raud.
Antud eksemplaridest ei ole tehtud veel ühtegi lasku, seda väitsid Jaak ja Arno.
Ostke keegi see pikaraualine ära! Ma tuleks siis kohe teda Berettaga võrdlema!!
Esmamulje igati tore ja viisakas!


Arvatvasti kunagil sügisel nüüd vaatama, kui istub siis kes teab. Me mõlemad Viljandi mehed annab võrdlusegi ära teha.
Kasutaja avatar
Mattis
Postitusi: 39
Liitunud: R Okt 08, 2004 2:00 pm

Re: Fabarm

Postitus Postitas Mattis »

:M Trapperist on need Fabarm Axis 12/76 o/u-d ära ostetud, 20 - ne sileraudne on veel ja poolautomaadid kaa. huvitav, kas neid fabarme on ainult trapperis või liigub mujal kaa (Eestis). Tundub väga hea kaheraudne olema.
Äkki on värsketel omanikel pajatada nendest midagi :?: :roll:
Otsid mind - MINE METSA :) !
raimps
Postitusi: 3
Liitunud: K Sept 10, 2008 5:13 pm

Re: Fabarm

Postitus Postitas raimps »

Sai endale Fabarm ära toodud augusti keskel. Täitsa kobe tükk tundus kohe alguses :D ja õlgu istus ka hästi ja kindlasti ka pikad tshokkid. Kahjuks ei ole jõudnud veel pauku teha :roll: aga nädalavahetusel teen katse ära nii pardi kui kitse peale ja annan teada mis tulmused olid.
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Re: Fabarm

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

**** ehk Petri Palo Soomest (vana kõva laskja) laseb selle relvaga, vaadake ise kuidas tal Soomes tulemused on, üldiselt pole paha!
matu1
Postitusi: 53
Liitunud: P Okt 09, 2005 1:46 pm

Re: Fabarm

Postitus Postitas matu1 »

tekkis ka huvi antud relva suhtes , antud relva omajad kas nüüd testid tehtud , kuidas tulemused Küsin veel ,kas mõni teine pood ka antud firma püsse müüb ja mis võiks axis field hind olla. Trapperi kodulehel ainult poolautomaadid.
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: Fabarm

Postitus Postitas Eraser »

Hind jäi 25 000.- kanti . Aegajalt Trapperisse ikka ilmub mõni eksemplar müüki, aga kiirelt on kadunud kah.
RAIN R.
Postitusi: 37
Liitunud: K Aug 04, 2010 12:47 pm

Re: Fabarm

Postitus Postitas RAIN R. »

Oman nüüdseks Fabarmi siledat umbes nii aasta ja just seda Axis varjanti pikad tshokkid jne. Olen relvaga absoluutselt rahul ja kõik eksimused mis olen teinud puhtalt enda viga olnud. Laseb ideaalselt nii kuuli kui ka haavlit. Ja hinnas andis ka Trapperi poistega päris kenasti kaubelda. Mingi 22 kui õigesti mäletan sain ta omale. Minu arvates sellise püssi eest täitsa mõistlik hind. Julgen öelda, et Berettale ei jää ta kohe mingil juhul alla. Ainuke asi vb see , et laad ei ole tal reguleeritav aga minul ei ole vajadust selle järgi ka olnud. Nii, et soovitan soojalt, kes vähegai mõtleb selle relva peale ja rahakott ka lubab siis saab hea asja omale.
kivikas
Postitusi: 33
Liitunud: T Dets 30, 2008 4:32 pm

Re: Fabarm

Postitus Postitas kivikas »

khm...
RAIN R. kirjutas:et Berettale ei jää ta kohe mingil juhul alla

nii nagu on erinevaid Fabarme, on ka Väga Erinevaid Berettasid!!! Sellise väite esitamiseks peab aga küll :roll: väga enesekindel olema. Nii et millisest Berettast me siis räägime?
RAIN R.
Postitusi: 37
Liitunud: K Aug 04, 2010 12:47 pm

Re: Fabarm

Postitus Postitas RAIN R. »

Ega ma ei võrdlegi oma püssi mingi TD.10-ga või siis 687 pigem ikka kõikse odavama Berettaga mis oli vist see Silver Pigeon. Selge on see, et ta jääb kallimatele Berettadele alla ja see on ka loogline ju. Aga mõte oli selles, et milleks maksta odavama otsa Beretta eest mingi 30 kilo kui saad sama klassi püssi natule üke 20. Aga noh, maitse asi. Edu
välek vibulane
Postitusi: 17
Liitunud: N Aug 27, 2009 4:33 pm

Re: Fabarm

Postitus Postitas välek vibulane »

Tere.Küsimus, kas keegi omab sellist mudelit nagu Fabarm Axis Elos C Sporting.Kui palju pole palutud,siis loeks hea meelega iseloomustust, kommentaare antud relva kohta.Tundub selline paraja hinnaga harrastajale sobiv relv.Ilmselt kannatab sellega ka edukalt linnujahis käia?
Ehk siis ootaks asjalikke kommentare neilt, kes omavad mingisugust kokkupuudet sellise relvaga.
Tänades,Välek
Vasta