izh-94

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
metssiga
Postitusi: 32
Liitunud: T Mär 01, 2005 1:29 pm

izh-94

Postitus Postitas metssiga »

Ma sooviks teada kus kaupluses on veel müügil baikal izh-94 kombineeritud raudadega.
või kus seda võiks saada.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: izh-94

Postitus Postitas andrus »

trapperis vist oli
Vaata kuldset börsi kah.
Ja siin foorumis on kah müügis üks isend,kui on veel.
Viimati muutis andrus, E Dets 07, 2009 1:50 pm, muudetud 1 kord kokku.
jahismurf
kormoran
Postitusi: 183
Liitunud: E Dets 11, 2006 10:01 pm

Re: izh-94

Postitus Postitas kormoran »

GC
Postitusi: 389
Liitunud: R Nov 12, 2004 5:15 pm

Re: izh-94

Postitus Postitas GC »

Kas on huvi osta?
Olen mõlgutanud müümise mõtteid...
Relv on täiesti korras, kaliiber 12/6,5x55.
Aga kui uut soovid, siis Trapperist ehk.
koos koeraga
Kellapoiss
Postitusi: 149
Liitunud: K Nov 01, 2006 5:05 pm

Re: izh-94

Postitus Postitas Kellapoiss »

Ehk tahad ekspressi-mõlemad rauad 308,optikaga.
tolerantne
Postitusi: 25
Liitunud: E Aug 03, 2009 4:57 pm

Re: izh-94

Postitus Postitas tolerantne »

Pakun IZH-94 uus kal 222/12-76 hind 8990.-
jahimies
Postitusi: 52
Liitunud: R Dets 23, 2005 8:08 pm

Re: izh-94

Postitus Postitas jahimies »

Kas antud relv on siis nii kehva et kõik sellest heameelega lahti tahaks saada :mrgreen:
GC
Postitusi: 389
Liitunud: R Nov 12, 2004 5:15 pm

Re: izh-94

Postitus Postitas GC »

jahimies kirjutas:Kas antud relv on siis nii kehva et kõik sellest heameelega lahti tahaks saada :mrgreen:


Konkreetse relva kohta ei ütle midagi halba, olen lihtsalt aru saanud, et combi pole minu jaoks see päris õige.
koos koeraga
Kasutaja avatar
KeegiVeel
Postitusi: 120
Liitunud: T Okt 04, 2005 11:09 am

Re: izh-94

Postitus Postitas KeegiVeel »

Pole sel relval häda midagi! Muidugi on tegu vene tootega ning odava relvaga. Ise olen antud kombit omanud päris mitu aastat, alles eelmine aasta sai sile kõrvale vaadatud. Kusjuures eraldi karabiini polegi endale ostnud, sest olen selline kel meeldib rohkem metsas koeraga kolada, ühisjahitidel olen ka viimasel aastal osalenud vaid siledaga. Koprajahiks on see relv ideaalne, aga koeraga metsa soovitan siiski siledat, aga see on lihtsalt minu arvamus. Mis puudutab raudade jooksmist, siis mina sain oma siledaga algul hirmsasti vaeva... Tegelikult oli asi selles, et kasutasin ühte moona ega saanud algul relva korralikult jooksma. Aga keegi kunagi soovitas proovida erinevaid kuule ning see aitas(S&B sulg minurelvas igatahes jooksma ei hakanud). IZ-94 kombi peamiseks murelapseks on siledaraua "otsakinnitus" - see on asi, mis kipub rooste minema ja tahab aegajalt sinna roostesurma saada.
Austage ka teisi jahimehi!
greenhorn
Postitusi: 188
Liitunud: N Apr 29, 2004 8:31 pm

Re: izh-94

Postitus Postitas greenhorn »

Kas keegi teab kedagi, kes teaks kedagi, kes on olnud selle relva ostuga 100% rahul? Et relv oleks algusest peale lasknud mõlemast rauast sinna, kuhu sihid, ega pole vajanud relvameistri või iseenda poolt kohendamist?
Kahjuks ei tea, kas teemaalgatajal on juba mõni relv või kogemus relvadega, kas plaanib ta esimese relva ostu, kuid minu soovitus oleks väga sügavalt järgi mõelda enne kui mainitet toru omale soetada.
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: izh-94

Postitus Postitas peepk »

Grenhorn,õiget juttu räägid,mina tean et seda relva ostes on rõõm kahekordne et esimene kord kui ostad ja teine kui saad asjast suure kavalusega lõpuks lahti.Tuttav maadles nende probleemidega ja kes praegu edasi maadleb ,ei tea ja veel kaks tuttavat kütti eriti nendega vähemalt ühisjahti ei kipu miskipärast.
Kasutaja avatar
KeegiVeel
Postitusi: 120
Liitunud: T Okt 04, 2005 11:09 am

Re: izh-94

Postitus Postitas KeegiVeel »

Minul ei vajanud relv relvameistri kätt, viga oli lihtsalt selles et siledale ei sobinud need kuulid, mis olin ostnud. Asi oli selles, et pidin moona katsetama. Kas ma olen/olin ostuga rahul : JAH! Selle rahaeest on relva küll (kuigi siinkohal tuleks mainida et vene relvad olenevad enamasti "partiist" - kes saab hea, kes pa---). Kui juttu veel kombidest, siis sihikuna soovitan pigem aimpointi või kolli... aga eks see vastavalt vajadusele ja otstarbele. Relval on üheks suurimaks miinuseks minu silmis see, et lisaraudu tellida on väga keeruline, ise ma sellest loobusin. muidu oleks veel juurde tahtnud päris mitud paari.
Austage ka teisi jahimehi!
greenhorn
Postitusi: 188
Liitunud: N Apr 29, 2004 8:31 pm

Re: izh-94

Postitus Postitas greenhorn »

KeegiVeel kirjutas:Minul ei vajanud relv relvameistri kätt, viga oli lihtsalt selles et siledale ei sobinud need kuulid, mis olin ostnud. Asi oli selles, et pidin moona katsetama. Kas ma olen/olin ostuga rahul : JAH! Selle rahaeest on relva küll (kuigi siinkohal tuleks mainida et vene relvad olenevad enamasti "partiist" - kes saab hea, kes pa---). Kui juttu veel kombidest, siis sihikuna soovitan pigem aimpointi või kolli... aga eks see vastavalt vajadusele ja otstarbele. Relval on üheks suurimaks miinuseks minu silmis see, et lisaraudu tellida on väga keeruline, ise ma sellest loobusin. muidu oleks veel juurde tahtnud päris mitud paari.


Khmm,

mäletan seda teemat: viewtopic.php?f=40&t=1713
hiljem jätkasime MSN-s, kus sa ju väitsid, et painutasid vintrauda sõrgkangi abil ja said sel moel relvarauad kokku jooksma...seega jah, otseselt relvameistri kätte viimist relv ei vajanud, küll aga raudade kohendamist, oli see siis hea või pa--- "partii" ei hakka kommenteerima . Võimalik, et hilisema moonavahetusega said tulemuse veelgi paremaks. Võibolla tõesti on partiidel vahe sees, need mis enne ja need mis vahetult peale palgapäeva kokku pandud :lol:
Mina olen IZ-94 puhul Peepk poolt mainitud kahekordset rõõmu tunda saanud. Ilmselt soovid sinagi end rõõmustada viewtopic.php?f=26&t=6083 , sest miks muidu müüa/vahetada relva, millega sa igati rahul oled?
Oleks ma isiklikult enda relvaga rahul olnud, poleks müünud, vaid jätnud kappi(vahest harva ka jahile) kolmandaks relvaks.
Jahikaaslasel oli 94 express, 2x308 raudadega, sellega ei saanud mõlemast rauast enne märklehele pihta, kui Nurgad olid rauad molekulideks harutanud ja uuesti kokku monteerinud.
Lisaks on mul PS postkastis mõni postitus, sama relva samade probleemidega.
Seega, kui keegi tahab osta relva mille puhul on tõenäosus ilmselt 90+%, et saab relvameistri vahet joosta, siis selleks relvaks on iz 94 kombi.
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

Re: izh-94

Postitus Postitas ninja »

Igav selle relvaga igatahes ei hakka :wink: . Tuunida saab alati (y) . Aga varitsuses ja hiilimisel väga universaalne relv, eriti kui ostad siledale rauale veel pika tsoki ka otsa!
Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
GC
Postitusi: 389
Liitunud: R Nov 12, 2004 5:15 pm

Re: izh-94

Postitus Postitas GC »

Mulle jääb natukene arusaamatuks, mis on combi mõte kui mõlema rauaga punnitatakse kuuli lasta!? Combi on ideaalne teatud juhtudel ilvese, hundi, rebase, kopra,.. jahil kui sileraudsest on vaja haavlitega lasta. Põdra, sea ühisjahiks ja koeramehele pole ta suurem asi, olgu ta IZ või mis iganes.
koos koeraga
Vasta