WEATHERBY Vanguard vs TIKKA T3

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
Kasutaja avatar
Heino
Postitusi: 149
Liitunud: P Dets 24, 2006 4:30 pm

Re: WEATHERBY Vanguard vs TIKKA T3

Postitus Postitas Heino »

Viimane komplekt, mida ma käes hoidsin, oli: http://www.trapper.ee/webshop/product.p ... &keywords=
Tuleb mainida, et kohver on optikaga relva ja üldse relva transpordiks parim abivahend, kotis saab ta ikka kloppida.
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Re: WEATHERBY Vanguard vs TIKKA T3

Postitus Postitas karupoeg »

Selline kohver anti Jagdhofist ka kaasa, kuigi seal kujunes relva hind oluliselt kallimaks kui viimasel lingil toodu. Kohver võib väiksemasse masinasse toppides osutuda ebamugavaks, kuid maasturis rappudes on kaitstud igasuguste tahtmatute vigastuste eest.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: WEATHERBY Vanguard vs TIKKA T3

Postitus Postitas aivar00 »

Eks ta siis see NETU, NETU ole :lol: :lol: :lol:
Aga ära kurvasta- said vähemalt kaupmehi oma rahaga toetada... :lol: :lol: :lol:
ikka lõbusalt
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: WEATHERBY Vanguard vs TIKKA T3

Postitus Postitas andrus »

karupoeg kirjutas:Selline kohver anti Jagdhofist ka kaasa, kuigi seal kujunes relva hind oluliselt kallimaks kui viimasel lingil toodu. Kohver võib väiksemasse masinasse toppides osutuda ebamugavaks, kuid maasturis rappudes on kaitstud igasuguste tahtmatute vigastuste eest.


Müügimeeste "hea" lobitöö... :lol:

M
jahismurf
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: WEATHERBY Vanguard vs TIKKA T3

Postitus Postitas kakuke »

karupoeg kirjutas:Selline kohver anti Jagdhofist ka kaasa, kuigi seal kujunes relva hind oluliselt kallimaks kui viimasel lingil toodu. ...

Mis selleks hinnaks siis esialgu oli ja milliseks kujunes?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: WEATHERBY Vanguard vs TIKKA T3

Postitus Postitas Hanno »

Emotsioon: OO jumal sa näed ja sa ei mürista! Ma julgen öelda, et Eestis on kliendist lugupidavaid ja neid austavaid relvakauplusi, relvakaubanduse nüansse tunnetavaid, selle teema delikaatsusest arusaavaid, missioonitunnetusega jne. oma ala entusiaste, kliendi suunal töötavaid ettevõtjaid, kellele see on on elustiil, munad ühes korvis teema. Eriti kui võtta aluseks meie turu olematus. Müncheni linnas on rohkem elanikke kui Eesti Vabariigis. Ja siiski nagu ööliblikas valguse peale lendavad inimesed selle ... peale. Keegi ei õpi, eestlane tore mees, arvab et kui sõber astus rehale, küll mina mööda astun. Seega soovitan teile noored, vanad jahimehed jälgida ELU, elu õpetab. Küsige Mardilt, Ivolt, Jaagult, Villemilt, Valdult ja ka mina aitan kui saan.
kehva tantsijat segavad ka omad munad
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: WEATHERBY Vanguard vs TIKKA T3

Postitus Postitas andrus »

Jumal on ammu juba loobunud müristamisest selle "maa" kohal. :lol:

Ütleks sulle Karupoeg lihtsas "maakeeles"........said lihtsalt ***** selle ostuga.
Trapperist oleks saanud säästu optika,rihma,kohvri ja püssi 9900-ga aga jagdhofis küsitakse palja püssi eest 10995.- palju sa selle kompoti eest kokku maksid, tead muidugi ainult sina ise.
Viimati muutis andrus, R Okt 16, 2009 7:54 pm, muudetud 1 kord kokku.
jahismurf
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: WEATHERBY Vanguard vs TIKKA T3

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Ma käin ka üsna harva suures linnas ja siis ikka astun jahipoest ka läbi,pole küll selle jutu teema ,aga mõned päevad tagasi käisin Sikkupilli Jahipaunas ja üks asi mis meeldivalt silma /kõrva torkas oli peremehe (ilmselt Hanno) suhtumine.Esiteks näidati mulle lahkelt mida soovisin ja kui palusin midagi veel,mille peale müüa teatas ,et laos on ,poest olla otsa saanud,siis sekkus peremees küsimusega: "Mis tähendab laos on,miks pole poodi kohe juurde toodud ,kui poest asi maha müüdud?" Müüa keda ma seal enne näinud pole ,lasi igaljuhul kõrvad lonti küll! Näha on ,et meestele on kohale jõudnud,ei viitsi keegi oodata ,v tagasi tulla kuniks kuskilt hangitakse,pigem minnakse sinna kust kohe saab!
Viimati muutis Ahto Kattai, R Okt 16, 2009 8:10 pm, muudetud 1 kord kokku.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: WEATHERBY Vanguard vs TIKKA T3

Postitus Postitas andrus »

Väga suur protsent eesti jahimeestest loeb seda foorumit iga päev.Kes registreerinuna kes külalisena.JA olen enam kui kindel,et iga negatiivne reklaam annab kindlasti tunda ka poodnikule.Ma arvan,et teeb iga poe omaniku südame soojaks kui loeb siit kodanike meeldivatest külastustest nende poodi.Ja saab ka täpsemalt teada kuidas nende töötajad käituvad kui silmi kuklas jälgimas ei ole,
jahismurf
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: WEATHERBY Vanguard vs TIKKA T3

Postitus Postitas peepk »

Mehed, kui uue püssi ostate,ükskõik millise siis kohver on hea kui kaasa antakse ,kui pole siis ostke eraldi,muidu teie püssid ükskõik mis nimelised on noh pakun 5-max 10 a.pärast nagu autoga surnuks sõidetud lamba jalad,st loksuvad igat pidi ja piltlikult pole vahet kas lamba jalg peos või ligadi logadi püssikosu mida siis foorumis lahkama hakatakse.Vaatan ja näen kuidas püsse kasutatakse ja liiba-lääba üksteise peal kuskil mikrobussi põrandal ja ise otsas tallatakse kui jahipaika vahetatakse.Ei tea kas on raske kotti -kohvrisse panna,asi ju säilib paremini ja mõlgid-kriimud kah ei teki ja optika kirumist mis ootamatult ise sihtpunkti vahetas,ka tüki vähem ,ilmselt asi mugavuses kinni.Vanasti relva olgu või vene oma hoiti ja hooldati ikka paremini,vaatan kas või neid teise ringi kaheraudseid mis vana ja lahkunud omanikku ausalt lõpuni teenisid ja ilmselt kaasjahimeeste austuse ära teenisid nagu ilmselt selle omanikki ja hoitud on nad paremini kui paljud krooni ajal ostetud.lihtsalt seike väike tähelepanek ,kes viitsib teeb järeldused.Vana kosu eest ei saa ka hinda enam aga see iga mehe oma asi .
karla
Postitusi: 6
Liitunud: P Mär 23, 2008 6:23 pm

Re: WEATHERBY Vanguard vs TIKKA T3

Postitus Postitas karla »

Aasta tagasi sai mõlemat püssi uuritud. Valiku tegemine pole sugugi kerge. Kuigi ma ei ostnud kumbagi neist , meeldis mulle Vanguard rohkem ,kuid kaba polunud minu jaoks.
Mis relva hoidmisse puutub, siis mind õpetas vanaisa " Enne märja mantli seljast võtmist puhasta püss"
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: WEATHERBY Vanguard vs TIKKA T3

Postitus Postitas honkomees »

peepk kirjutas:...Vanasti relva olgu või vene oma hoiti ja hooldati ikka paremini,vaatan kas või neid teise ringi kaheraudseid mis vana ja lahkunud omanikku ausalt lõpuni teenisid ja ilmselt kaasjahimeeste austuse ära teenisid nagu ilmselt selle omanikki ja hoitud on nad paremini kui paljud krooni ajal ostetud.....

vaidleks vastu, kadund vanamees jõudis neid siledaid ikka üksjagu läbi kulutada, peamiselt vene omad, ära kulusid nad paljuski jah sellest et olid iga päev töö juures autopeal kaasas ja said kolki üksjagu, ega puhastamisega ka vanamees eriti ei tegelenud (naine ikka ütleb et mis sa mässad ja aega raiskad, isa sul küll peale iga jahti sellga ei tegelenud!), päranduseks saadud kroomimata raudadega püssis on seepärast ka roostekoi sees, ka olid tol ajal raskused transpordiga ja pobis või villises oli ikka selline seltskond sisse topitud, et ühel mehel väänati MC poolautomaadi toru meestekarja all kõveraks. Aga püssid olid suht odavad, kultuurikaupade poes vabamüügil (vähemalt lihtsamad torud, üheraudsed ja kukkedega tuulad ehk BM-d), neid tööloomi vahetati üsna tihti. Vot peenemaid püsse pidi küll otsima tutvustega või tooma nt Leningradist ja ka nende hinnad olid juba ligi vanamehe kuupalk või isegi rohkem (mäletan et 71-l aastal oli iz-54 hind 120 rubla, toz-34 oli veel kallim, vist isegi üle kahesaja rubla, aga see BM oli vist midagi üle kolmekümne rubla).
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Re: WEATHERBY Vanguard vs TIKKA T3

Postitus Postitas karupoeg »

andrus kirjutas:Jumal on ammu juba loobunud müristamisest selle "maa" kohal. :lol:

Ütleks sulle Karupoeg lihtsas "maakeeles"........said lihtsalt ***** selle ostuga.
Trapperist oleks saanud säästu optika,rihma,kohvri ja püssi 9900-ga aga jagdhofis küsitakse palja püssi eest 10995.- palju sa selle kompoti eest kokku maksid, tead muidugi ainult sina ise.


Eks kahjurõõm pidi ikka see kõige suurem rõõm olema :D. Soetuse hetkel oli Jagdhofi pakutav komplekt oma konkurentidest odavaim ainult see kõiksevägevam teab neid tuuli ette, mis poodnike kupli alla neid hinnapakkumisi toovad.

Sai lõpuks riistapuu Waldu jahipoe meeste abiga (kes aitasid hirmsoodsa moonaga, siinkohal au ja kiitus neile nii suhtumise, suhtlemise kui ka asjalikkuse eest) sisse lastud. Sisselaskmine ei nõudnud palju pingutust, kuna eelnevalt oli optika poes kollimaatoriga paika rihitud, ainult väikesed parandused vasakule-paremale liikumise osas. Relvaga kaasas olnud märkleht palju ei eksinud - kuulide hajumine oli Pervõi Partizan poolmantlitega väga väike. Nüüd jääb veel üle testida jahisituatsioonis ning peale selle uuesti muljeid jagada.
-Marks-
Postitusi: 4
Liitunud: R Mär 27, 2009 4:50 pm

Re: WEATHERBY Vanguard vs TIKKA T3

Postitus Postitas -Marks- »

Ma ostsin endale aasta tagasi ka WEATHERBY Vanguard 308Win, siiani on püss hästi lasknud ja ei kurda.
Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Re: WEATHERBY Vanguard vs TIKKA T3

Postitus Postitas Kolevoll »

Kas kellelgi on olnud kogemusi WEATHERBY Vanguardi luku kaotamisega? Sõbra relval on lukk jahil laadimata relvaga laskekohta vahetades kaks korda küljest kukkunud. Õnneks on ta luku peale pikka otsimist ikka üles leidnud.
Vasta