Baikal MP221 side-by-side

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Baikal MP221 side-by-side

Postitus Postitas tony »

Kas keegi kasutab antud relva?
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Baikal MP221 side-by-side

Postitus Postitas andrus »

Nägin isegi seda püssi venelaste kodulehel eelmine aasta ja hakkas sügelema aga küsisin Jahipauna Hanno käest.Paraku oli sellel ajal minu mäletamist mööda lugu selline ,et meie maale seda vist ei saa, kui siis ainult terve kast korraga.Sellisest 45-70 govt-ist oleks isegi huvitatud.

http://www.baikalinc.ru/en/company/99.html
jahismurf
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Baikal MP221 side-by-side

Postitus Postitas baddmann »

Mul sama info mis Andrusel, nii et teoreetiliselt äkki kui piisavalt palju tahtjaid on, siis võib näkata (pean silmas ühe või rohkema kasti tellimist).

BM
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Baikal MP221 side-by-side

Postitus Postitas tony »

Palju neid seal kastis siis on,et tervet kasti ei julgeta tellida?Ise tellisin Soome kaudu ja tänaseks relv seal täitsa olemas.
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Baikal MP221 side-by-side

Postitus Postitas hendrik »

Oled enda oma kätte saanud, Tony? Kuidas muljed?

Ma ise kardan, et tuim tükk vene rauda koos kirvetööga, aga kui ma eksin, siis oleksin isegi sellisest huvitatud... Äkki selgu, et kamp koos tellimiseks? Hanno teab kindlasti, mitu kastis?
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Baikal MP221 side-by-side

Postitus Postitas baddmann »

hendrik kirjutas:Oled enda oma kätte saanud, Tony? Kuidas muljed?

Ma ise kardan, et tuim tükk vene rauda koos kirvetööga, aga kui ma eksin, siis oleksin isegi sellisest huvitatud... Äkki selgu, et kamp koos tellimiseks? Hanno teab kindlasti, mitu kastis?


Kas 6 tk äkki kastis ?

BM
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Baikal MP221 side-by-side

Postitus Postitas andrus »

Ja kas saab ka nii,et kaliibrid on erinevad,sest julgen arvata,et kõik ei ole kal.valikul ühte meelt.
jahismurf
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Baikal MP221 side-by-side

Postitus Postitas tony »

No see 6tk nüüd küll mingi kogus ei ole (juhul kui rauad ikka kokku lasevad ja hind mõistlik tuleb).
Tegelt tellisin aasta tagasi omale Blaseri expressi.Algselt andis tehas tarneajaks 3-4 kuud aga viimasel järelpärimisel selgus,et enne jõule lootust pole.Selle peale sõber soomest (kes on seal relvakaupmees) ütles,et mis sa jamad ma tellin sulle venest Baikali ja asi vask.Mõtlesin siis,et mis vahet seal on millega koerte järel joosta ja nii ma nõusse jäingi.Kaliibriks siis 45-70 gov.Relv hetkel Soomes ja paberid vormistamisel.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Baikal MP221 side-by-side

Postitus Postitas baddmann »

andrus kirjutas:Ja kas saab ka nii,et kaliibrid on erinevad,sest julgen arvata,et kõik ei ole kal.valikul ühte meelt.


Teda vist venelased üldse 3 kaliibris on välja mõelnudki: 308, 30-06, 45-70 Govt. Esimesed 2 suht mõttetud muidugi kaheraudse võsalõikuri jaoks minu arvates. Suurt täpsust ma sellelt relvalt ei ootaks, seega olgu ta pigem juba jämedamas kaliibris ja vähem võsakartlik.

BM
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Baikal MP221 side-by-side

Postitus Postitas andrus »

sama mõte siin
jahismurf
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Baikal MP221 side-by-side

Postitus Postitas andrus »

tony kirjutas:No see 6tk nüüd küll mingi kogus ei ole (juhul kui rauad ikka kokku lasevad ja hind mõistlik tuleb).
Tegelt tellisin aasta tagasi omale Blaseri expressi.Algselt andis tehas tarneajaks 3-4 kuud aga viimasel järelpärimisel selgus,et enne jõule lootust pole.Selle peale sõber soomest (kes on seal relvakaupmees) ütles,et mis sa jamad ma tellin sulle venest Baikali ja asi vask.Mõtlesin siis,et mis vahet seal on millega koerte järel joosta ja nii ma nõusse jäingi.Kaliibriks siis 45-70 gov.Relv hetkel Soomes ja paberid vormistamisel.



Kui saladus ei ole siis mis hinnaks tuleb ja äkki on võimalik kasutada sinu tutvusi soomes,et omale seda roopi saada?
jahismurf
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Baikal MP221 side-by-side

Postitus Postitas tony »

Annan mõne päeva pärast teada kas neid veel saada on.
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Baikal MP221 side-by-side

Postitus Postitas tony »

Hetkel laos neid nuiasi pole ja 8 meest oma järjekorda ootamas.Nii-et enne järgmist aastat sealt lootust pole.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Baikal MP221 side-by-side

Postitus Postitas andrus »

:(
jahismurf
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Baikal MP221 side-by-side

Postitus Postitas peepk »

http://www.davidepedersoli.com .Seal pakutakse kukkedega kaheraudset vintrelva heade kaliibritega,vist Kodiak IV nime all,hind vist 3500 usd.Hind mulle kallis aga ilus vaadata sellegipoolest.Seal ka muud huvitavat.
Vasta