beretta ES 100

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: beretta ES 100

Postitus Postitas Joosep Käba »

Aaa... üks miinus tuli ka meelde. Viimasel korral tiirus ei tahetud meest 100 m jooksvat põtra laskma lubada selle toruga. Lõhub märklaua oma jämmete kuulidega ära! :wink:
kirp
Postitusi: 597
Liitunud: K Jaan 02, 2008 12:12 am

Re: beretta ES 100

Postitus Postitas kirp »

Vaid kehvema kuulmisega isik võib poolautomaadi ymberlaadimist pidada sama vaikseks kui kaheraudse oma :lol: , pinguta palju tahad, et vaiksem oleks. Loomad kuulevad (enamasti) väga hästi. Eriti ettevaatlikud on nad võõrast s.h. metallihelide suhtes. Isegi häälekat kaitseriivi mahavõtmise heli kuuldakse lähedalt ära (vähemalt karu kyll kuuleb).
Luku plaksutamise koha pealt yhinen nendega, kes soovitavad selle vabalt kinni lasta. Olen ise ilusast trofeest ilma jäänud ja sõbra jooksis siga peaaegu pikali, sest lukk polnud lõpuni kinni ja lasku ei tulnud. Endal on kyll silm juba harjunud eristama, kuna lukk kinni on, kuna mitte. See vahe on väga väike ja alguses on tõesti raske teha vahet (tasakesi lastes võib vist tõesti padruni väljatõmbaja mitte põhja haarata, samas on lukk nagu kinni, s.t. käega lykates edasi ei taha minna). Kindlam on plaksuga lasta.
Samas yhinen arvamusega, et poolautomati on raske kontrollida torus olevate võõrkehade suhtes (mis teeb selle relva tunduvalt ohtlikumaks ka raua lõhki laskmise seisukohast) ja enamustel mudelitel ei ole relva lahti harutamine nii kerge kui Benellil. Seega ei oleks poolautomaadil nagu väga palju eeliseid, pigem on rohkelt puudusi. Aga üks on minu jaoks kyll ypris tuntav eelis - poolautomaadiga lasen 52 g magnumpadrunit suurema vaevata, kaheraudsest sihukest tinahulka aga ei armasta yldse tarvitada. Ära põrutab.
frukt
Postitusi: 164
Liitunud: N Jaan 11, 2007 9:34 pm

Re: beretta ES 100

Postitus Postitas frukt »

:D kellele ema,kellele tütar (b) (b) (b) (b) (b)
Kasutaja avatar
Marekp
Postitusi: 172
Liitunud: L Sept 06, 2008 6:40 pm

Re: beretta ES 100

Postitus Postitas Marekp »

Padruni väljatõmbaja liigub Berettal nii kergelt, et on lausa näpuga kergelt liigutatav - see nüüd küll luku kokkuminekut ei takista.
Selle teema võiks kokkuvõtta järgmiselt: kui keegi on ostmas sileraudset poolautomaati ja on osutunud parajaks peavaluks valik, et millist tootjat eelistada, siis nüüd peaks asi klaar olema. Vali Beretta ja vähemalt lukk jookseb nagu siidi. :lol: :lol: :lol:
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

beretta ES 100

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Beretta ES 100 kasutab Benelli lukku, hea töökindel variant ja kontserni seest mugav võtta. Kui keegi kavatseb soetada peaks enne püssi põhjalikult katsuma ja proovima-sihtima, nimelt latt on ees palju madalamal kui näiteks Browningu või Benelli poolautomaatidel. Minu jaoks jääb "latt kinni" ja mina seda püssi ilma ümber seadistamata (laadi nurk erinevate paksusega seibidega?) kasutada ei saa. Muidu selline kerge ja hea juhitavusega tubli relv, väga "Benellilik" Beretta! (y)
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: beretta ES 100

Postitus Postitas kalur »

Ärataks siis vana teema ülesse.Küsimus ei puuduta otseselt relva ,vaid laskemoona. Milline moon oleks siis Berettea ES100 slug rauale sobilik? Oman ise ka antud relva kuid slug raud ilma tähelepanuta jäänud ja mitu aastat kapis seisnud. Nüüd tekkis selline mõte ,et paigaldaks rauale Aimpointi ja võtaks kasutusse.
rgrents
Postitusi: 16
Liitunud: P Mär 29, 2009 9:01 am

Re: beretta ES 100

Postitus Postitas rgrents »

Minu Beretta ES 100-l jookseb Monolite 32 kuul kuuli, teisi mis ma olen proovinud kipub loopima umbes 10 cm, 50 meetri pealt.
Reemets
Postitusi: 3
Liitunud: P Sept 07, 2014 6:03 pm

Re: beretta ES 100

Postitus Postitas Reemets »

Kui kedagi huvitab antud relv,siis mul on 1 pakkuda!Info tel 5140489
Vasta