Sileraudne

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
rihor
Postitusi: 2
Liitunud: R Veebr 20, 2009 5:45 pm

Sileraudne

Postitus Postitas rihor »

Plaan osta sileraudset jahipüssi kaliiber 12, millist soovitaksite (MC21-12, IZH27E, TOS-34)
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Sileraudne

Postitus Postitas peepk »

Soovitan IZ 27 sest ta lihtsalt mulle sobis paremini,oli ka see TOZ-34 mille ma nobesti ära müüsin.Lasid suht ühtemoodi aga jah läks minulgi see kuke vedru ja laad oli IZI-il mulle sobilikum,ilus ümarate vormidega ka lukuosa.See MZ 21-12 jäta küll esimeseks toruks ostmata sel põhjusel et passid rebast ja tuleb siga siis padrunit hääletult sa ei vaheta nagu tavalisel lahtimurtaval ja sääduse järgi nagunii üle 3 padruni selle MZ-ti sisse korraga ära ei tohi mahtuda.
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: Sileraudne

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Kui venelased pole absoluutsed lemmikud, soovitaks katsuda ka Frankonia Gladiust. Omal Gladius 12/76, vahetatavad tšokid, mõnus ühe päästiku süsteem, mahub sõrm ilusti ka kindas vahele. Rauad jooksevad täpselt ka kuuliga. Senise kasutuskogemuse põhjal julgen soovitada.
jagwelt
Postitusi: 233
Liitunud: R Nov 30, 2007 11:48 pm

Re: Sileraudne

Postitus Postitas jagwelt »

Omal kapis toz-34ep ja olen rahul kuigi jah ex kuuli lend jätab vähe soovida a eks tal ikka põhi eesmärk ikka linnu ja repsu jaht
Parem puhtalt mööda kui sitalt pihta...
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Re: Sileraudne

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Browning, Beretta, Kemen, Benelli! Osta üks nende hulgast ja pärandad püssi lastele! 8) :)
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Sileraudne

Postitus Postitas mustlesk »

Kaupo ma arvan, kui küsijal oleks nii palju raha, et näiteks kemen osta, siis ta poleks üldse vene relvi vaadanudki :D . Omal siis iz 27 EM 1c ja minu jaoks hetkel piisab, saab lasta nii kuuliga kui haavliga. Eks sa pead ikka poodi minema ja ise proovima kuidas erinevad relvad käes tunduvad.
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Re: Sileraudne

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Mul on ka Iz-27 (silinderraudadega 35m pealt kuulidega kokkujooksev "haruldus") kapis ja väga usaldusväärne relv! Aga: soovitan alati parimat mis kättesaadav! :)
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: Sileraudne

Postitus Postitas Eraser »

Vanaisa relv kah isa ja minu käsutuses. Ei ole ei Browning, Kemen ega Benelli. Aga teeb oma tööd ilusti :)
rihor
Postitusi: 2
Liitunud: R Veebr 20, 2009 5:45 pm

Re: Sileraudne

Postitus Postitas rihor »

Tänud kõigile , kes viitsisid vastata!!! Soetasin endale täna IZ 27 12. :D
draiwer
Postitusi: 387
Liitunud: R Mai 29, 2009 9:36 am

Re: Sileraudne

Postitus Postitas draiwer »

Tere.Millist relva soovitate 16a neiule kes tahab alustada haavlilaskmisega.See võiks olla kerge,lühikeste raudadega,ühe päästikuga, vahetatavate tsokkidega ja 12kaliiber. Hind võiks olla 1000euri piires.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Sileraudne

Postitus Postitas baddmann »

Vahetult eelnenud postituses ongi üks võimalikest variantidest välja pakutud, lisaks veel mitte väga kättesaamatu hinnaklass juhuks, kui laskmine ikka niiväga ei meeldi.

BM
Vasta