tervist!!!

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
jahimies
Postitusi: 52
Liitunud: R Dets 23, 2005 8:08 pm

Re: tervist!!!

Postitus Postitas jahimies »

Weatherby ja A bolt komplekt oli samasugune ainuke mis erines oli relv. Weatherby puidust kabaga maksis 13 900 ja A bolt oli tonni võrra kallim. Weatherby eelis oli ka see et see oli neil kohe laos olemas aga A bolt oli NETO-NETO hinnaga ja seda peab tellima :M
karet.
Postitusi: 133
Liitunud: K Okt 29, 2008 5:39 pm

Re: tervist!!!

Postitus Postitas karet. »

eesti oludes pole minu arust mõtet üle 308 win
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: tervist!!!

Postitus Postitas Beretta »

No nii. Jõuame igavese teemani 308 versus 30-06. Eesti oludes minu meelest 30-06 täiesti OK.
Grumpy old man
karet.
Postitusi: 133
Liitunud: K Okt 29, 2008 5:39 pm

Re: tervist!!!

Postitus Postitas karet. »

ei vaidle vastu
Kasutaja avatar
jahipuss
Postitusi: 121
Liitunud: L Mär 08, 2008 10:14 pm

Postitus Postitas jahipuss »

Ise olen ka hakand rohkem huvituma kaliibrist 30-06 aga ,ega 308 vastu ei ole ka midagi !! Kui hÄsti tabada saab looma maha mõlema kaliibriga(maitse asi ) (y)
mõtle mitu korda sihi üks kord
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re:

Postitus Postitas TiitR »

jahipuss kirjutas:Ise olen ka hakand rohkem huvituma kaliibrist 30-06 aga ,ega 308 vastu ei ole ka midagi !! Kui hÄsti tabada saab looma maha mõlema kaliibriga(maitse asi ) (y)

Mida tähendab "hästi tabada"? Selge on see, et s*tta lasku ei lähe ju metsa keegi meist tegema...lask võib teinekord lihtsalt valearvestusest või oskamatusest tingituna halb välja kukkuda. Usun, et mehed, kes saavad tiirus kätte suuruluki laskekatse tunnistuse, on lisaks sellele oskusele ka juurde lugenud/näinud strateegilistest (loe: surmavatest) kohtadest ulukil, kuhu tabades antud loom sellest ka kehakeelega tavaliselt märku annab. Sel juhul pole nagu suurt vahet, kas oled ajus 30-06 või .308-ga :M
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: tervist!!!

Postitus Postitas Joosep Käba »

honkomees kirjutas:
Joosep Käba kirjutas:3-9x40 ei ütle bussnelli kohta midagi. Seeriaid on palju. .... Bannerid ja legendid ja sportsmanid võiksid naabrimehe proovi jätta.
mu teada 40 otsaga ainult sportsman, teised olid vist 42.



Eks ma ka bussakaga last ja neid rohkemgi olnud,kui üks. Hing ihkas miskit muud ja tundub, et sinugi...... :wink:
Oleks tookord rohkem tuhland siis Meopta asemel pakuti soodukaga Kahlest aint paar kilo kallimalt. :(
Kasutaja avatar
jahipuss
Postitusi: 121
Liitunud: L Mär 08, 2008 10:14 pm

Postitus Postitas jahipuss »

Njaa eks selle esimese relva otsimine suht keeruline ettev6tmine :|
mõtle mitu korda sihi üks kord
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

Re: tervist!!!

Postitus Postitas ninja »

Ega see pole naisevõtt! Relv ikka kogu eluks :D !
Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: tervist!!!

Postitus Postitas Beretta »

Kogu eluks? Eriti kui potensiaalseid eesolevaid aastaid on kordades rohkem elatutest. Palju õnne.
Grumpy old man
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: Re:

Postitus Postitas Eraser »

TiitR kirjutas:
jahipuss kirjutas:Ise olen ka hakand rohkem huvituma kaliibrist 30-06 aga ,ega 308 vastu ei ole ka midagi !! Kui hÄsti tabada saab looma maha mõlema kaliibriga(maitse asi ) (y)

Mida tähendab "hästi tabada"? Selge on see, et s*tta lasku ei lähe ju metsa keegi meist tegema...lask võib teinekord lihtsalt valearvestusest või oskamatusest tingituna halb välja kukkuda. Usun, et mehed, kes saavad tiirus kätte suuruluki laskekatse tunnistuse, on lisaks sellele oskusele ka juurde lugenud/näinud strateegilistest (loe: surmavatest) kohtadest ulukil, kuhu tabades antud loom sellest ka kehakeelega tavaliselt märku annab. Sel juhul pole nagu suurt vahet, kas oled ajus 30-06 või .308-ga :M



Seda ta ju ütleski, et vahet ei ole asi on maitses, aga ajju mina küll koeraga neid kaliibreid ei julgeks võtta...
Vasta