Akkar

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Päästik
Postitusi: 2
Liitunud: N Juul 30, 2009 8:46 pm

Akkar

Postitus Postitas Päästik »

Kas keegi on kuulnud sellisest margist.Põhiliselt toodab poolautomaate.On kellelgil kogemusi nende Akkar Altay poolautomaatidega muidu :?:
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Akkar

Postitus Postitas andrus »

On keegi Trofee-s pakutavatega tutvust teinud??Pean silmas just kaheraudseid.Kuidas kvaliteet tundub??
jahismurf
Kasutaja avatar
sibiri
Postitusi: 33
Liitunud: L Dets 31, 2005 3:32 am

Re: Akkar

Postitus Postitas sibiri »

karnivoor
Postitusi: 2
Liitunud: T Apr 20, 2010 1:39 pm

Re: Akkar

Postitus Postitas karnivoor »

On vahepeal keegi targemaks saanud selle kaubamärgi suhtes?
http://www.akkar.com.tr/eng/urunler.asp
Churchill 12/76 pukkpüss on silma jäänud, aga näruselt vähe infot leiab selle kohta...
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Akkar

Postitus Postitas andrus »

Ma p.automaadi õnnelik omanik ja öelda saan vaid kiidusõnu.Üks asjake läks kohe garantiisse aga see probleem lahendati ülimalt kiiresti ja ilma igasugu "aga-deta".
jahismurf
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Akkar

Postitus Postitas peepk »

Igasugu kahtluste ja spekulatsioonide kummutamiseks on minul elust näide.Kaks sõpra ostsid omale üsna ammu ja korraga jahikad,üks mees selle türgi püssi ja teine vene toru uuelt.Koos käivad jahil ja ühte moodi lasevad,aga vene püss aastatega juba ligadi logadi nagu vana motika kett.Türgi püssil ei mingeid lokse, olgugi et räsitud-kraabitud mõlemad.Uut süsteemi vist pole vaja välja suurt mõelda ja ikka kopeeritakse õnnestunud lahendused(litsentsi alusel) üksteise pealt.Ju see materjal ja töötlustäpsus ikka kraad kangem,kui teada tuntud vene püssil.Vana aasta sees Keilast keegi müüs foorumis 2 õlle eest türgi Blaserit,sest lööknõelad läksid pooleks.Meil ka ühel söuke Blaseri "müristaja "ja probleeme pole.Keila juhus ainuke negatiivne,mida tean türgi siledatest.
Kasutaja avatar
hagijas
Postitusi: 137
Liitunud: N Nov 25, 2004 10:24 pm

Re: Akkar

Postitus Postitas hagijas »

mul ühel tuttaval sama probleem selle türgi Blaseriga, nõelad ei pea vastu.
looma tuleb otsida jälgede lõpust
duv
Postitusi: 582
Liitunud: N Jaan 08, 2009 10:48 am

Re: Akkar

Postitus Postitas duv »

peepk kirjutas:Igasugu kahtluste ja spekulatsioonide kummutamiseks on minul elust näide.Kaks sõpra ostsid omale üsna ammu ja korraga jahikad,üks mees selle türgi püssi ja teine vene toru uuelt.Koos käivad jahil ja ühte moodi lasevad,aga vene püss aastatega juba ligadi logadi nagu vana motika kett.Türgi püssil ei mingeid lokse, olgugi et räsitud-kraabitud mõlemad.Uut süsteemi vist pole vaja välja suurt mõelda ja ikka kopeeritakse õnnestunud lahendused(litsentsi alusel) üksteise pealt.Ju see materjal ja töötlustäpsus ikka kraad kangem,kui teada tuntud vene püssil.Vana aasta sees Keilast keegi müüs foorumis 2 õlle eest türgi Blaserit,sest lööknõelad läksid pooleks.Meil ka ühel söuke Blaseri "müristaja "ja probleeme pole.Keila juhus ainuke negatiivne,mida tean türgi siledatest.
Mis on ammu, vanad 60-nendate, 70-nendate vene relvad töötavad ju siiani tõrgeteta, TOZ-34 ainus viga, et pärad kippusid luku kohalt lõhki minema. Sõbral siiani 80-nendate keskel ostetud 34EP, puhastab x-aastas, pardijahi aegu vahel nii roostes, et murdis kõlve otsas kaba lõhki, aga ejektorid ja muu tehnika peab vastu. Tundub, et vene relvad on vabaturu olukorras hoopis alla käinud.
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Akkar

Postitus Postitas peepk »

See iga mehe oma asi,et kas on kahju tilgast õlist oma rubla ajal ostetud püssi eluea pikendamisel,millega ilmselt hulk ilusaid mälestusi seotud.Tehas ja vahendajad on ju püssi müügist raha kätte saand ja mida rutem poodi uue toru järgi lähed,seda parem neile.Sellise roostes käkiga ,mida jõuga pead lahti murdma ,on ju häbi teistega koos metsagi minna.
duv
Postitusi: 582
Liitunud: N Jaan 08, 2009 10:48 am

Re: Akkar

Postitus Postitas duv »

peepk kirjutas:See iga mehe oma asi,et kas on kahju tilgast õlist oma rubla ajal ostetud püssi eluea pikendamisel,millega ilmselt hulk ilusaid mälestusi seotud.Tehas ja vahendajad on ju püssi müügist raha kätte saand ja mida rutem poodi uue toru järgi lähed,seda parem neile.Sellise roostes käkiga ,mida jõuga pead lahti murdma ,on ju häbi teistega koos metsagi minna.
Õige ta on ja eeskuju pole taolisest inimesest vaja võtta, küll aga näitab see minu jaoks koheselt ära asja kvaliteedi. See kui keegi ostab relva ja seda aastakümneid ainult kapis hoiab, see ei ütle tegelt midagi. Küll elus nähtud vanamehi, kes oma autot taevani kiidavad, kui aga küsid läbisõidu kohta ja välja tuleb, et mingi paar kolm tuhat aastas, siis anna olla. Mina oma tehnika valikutel näiteks lähtun taolistest inimestest.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Akkar

Postitus Postitas Ahto Kattai »

No Toz -34 -ja lukusüsteem ei kannata küll mingit kriitikat,olen isegi haamriga neid sektoreid pinninud enne relvaloa pikendamist.Muidu logiseb nagu lambajalg :evil: Lae laiali minemine ja kukevedrud veel eraldi teema (n)
duv
Postitusi: 582
Liitunud: N Jaan 08, 2009 10:48 am

Re: Akkar

Postitus Postitas duv »

Tõenäoliselt TOZ-34 kvaliteedi määrab sel juhul tootmise aeg. Eelpoolkirjeldatud tegelane, kelle püssist juttu oli oli mingi aeg omale isegi 76mm mag moona ostnud, küsimuse peale, et mis ta nendega oma 70-ste pesadega peale hakkab ma õiget vastust ei saanud. Muidu sealt igatsugu lääne ja vene moona aastakümnete jooksul läbi uhatud, loksu pole küll tunda. Võibolla tõesti püsib koos veel ainult rooste peal. Kuldi kirjeldatud olukord(kus sektoreid vaja pinnida) pidavat tekkima neil torudel, millel teisaldatav vintraud rauda panemiseks ehitatud. Mingil mehel olla 7,62x54r kal üürnik lõpuks raua lausa sektorite vahelt välja löönud
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Akkar

Postitus Postitas Ahto Kattai »

"Vihmaveetorude " aegu oli ikka päris palju neid püsse liikvel ja ei mäleta küll,et kellelgi oleks adapterid kasutusel olnud ,aga vanemad püssid logisedsid kõik.Sama ei saa aga öelda izide kohta.
länkar
Postitusi: 43
Liitunud: P Dets 30, 2007 9:13 pm

Re: Akkar

Postitus Postitas länkar »

tere , soetasin ka hiljuti akkar cobalti poolautom. 12 cal.valisin selle mudeli ,sest see oli ainuke relv mille kaba on minu jaoks piisava kaldega- saab ilusti sihtida ei pea kaela hullult väänama.viimistlus ok. kerge,tagasilöök pehme,kõik toimib. tänaseks lastud ca 400 pauku,olen igati rahul. ühesõnaga arvan et poolautom. võib soovitada küll,lahtimurtavast ei tea praegu midagi, aga plaanin soetada küll kui leian sobiva kaldega kabaga mudeli.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Akkar

Postitus Postitas mustlesk »

Mul tekkis küsimus, milleks sulle lahtimurtav, kui poolautomaat olemas? Mõlemad ju siledad.
Vasta