Uus Blaser

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
ürgmees
Postitusi: 69
Liitunud: R Juul 24, 2009 7:26 am

Uus Blaser

Postitus Postitas ürgmees »

Uus iludus Saksamaalt
http://www.blaser-r8.de/r8/
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas tony »

(y)
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas Joosep Käba »

Ürgmees sa oled paha inimene. Paned selliseid asju siia vaadata. :D

Aga pole ka sakstel ameerikamaa turu eest pääsu. Ilusa bavaria tüüpi lae asemal sirged nigu jänkide püssidel.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas gunnar »

Kõlakas käis sellest relvast pea pool aastat tagasi juba. Aga tundub siis tõsine asi ... Eks näis mis hinnaks saab, aga seni valisin Mauser M03 just salve tõttu, vo aeg lisaks üht relva hakata vaatama :)
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas peepk »

Ilus ja stiilne relv ja mul telkus vene keelne jahi & kalastus kanal kus seda eelmist mudelit pea igal teisel kütil näha.Eriti meeldis et kaitseriivi maha lükates optika täpp läheb põlema.Mingi magneti mõjul,mis kaitseriivi sisse ehitatud.Hea vaadata aga osta ei jaksa.
jagwelt
Postitusi: 233
Liitunud: R Nov 30, 2007 11:48 pm

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas jagwelt »

Suureks saan siis ostan omale ka :lol:
Parem puhtalt mööda kui sitalt pihta...
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas andrus »

peepk kirjutas:Ilus ja stiilne relv ja mul telkus vene keelne jahi & kalastus kanal kus seda eelmist mudelit pea igal teisel kütil näha.Eriti meeldis et kaitseriivi maha lükates optika täpp läheb põlema.Mingi magneti mõjul,mis kaitseriivi sisse ehitatud.Hea vaadata aga osta ei jaksa.

Aga kohutavat kolinat teeb.
On ju selle luku autor venelane ja idee pärineb kalaznikovilt.Kui ma õigesti teles nähtust aru sain.On ju selle vene keelega nii nagu on.Aga ropendamine on selge küll. :oops: :lol:
jahismurf
Külaline

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas Külaline »

.
Viimati muutis Külaline, N Juul 26, 2012 5:01 pm, muudetud 1 kord kokku.
ürgmees
Postitusi: 69
Liitunud: R Juul 24, 2009 7:26 am

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas ürgmees »

Mina sain pakkumise, kus Luxus maksab veidi üle 3800 Euri, Black Edition pea 4700 Euri ja lisa magasin 285 Euri. Püssi hinnad koos Zeissi optikaga ja kinnitusjalgadega. Black Editionil see iC Zeiss, kus punatäpp aktiviseerub kaitseriivi maha võttes. Kui keegi ostaks R93 ära, siis ei mõtleks kaua.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas gunnar »

ürgmees kirjutas:Mina sain pakkumise, kus Luxus maksab veidi üle 3800 Euri, Black Edition pea 4700 Euri ja lisa magasin 285 Euri. Püssi hinnad koos Zeissi optikaga ja kinnitusjalgadega. Black Editionil see iC Zeiss, kus punatäpp aktiviseerub kaitseriivi maha võttes. Kui keegi ostaks R93 ära, siis ei mõtleks kaua.


Kust sa selle pakkumise said ? Mulle sobib :P
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas Joosep Käba »

Ma ka sinna poole teel. Blaseri kirjaga relvakott sai soetatud juba pea kuu tagasi........
Koerast üle, saba veel jäänd ehk sobiv R8 mudel välja valida. :D
vidrik
Postitusi: 122
Liitunud: T Jaan 12, 2010 12:48 am

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas vidrik »

Joosep Käba kirjutas:Ma ka sinna poole teel. Blaseri kirjaga relvakott sai soetatud juba pea kuu tagasi........
Koerast üle, saba veel jäänd ehk sobiv R8 mudel välja valida. :D



No nüüd tegid küll vea,koti saab relvaga kaasa :wink:
Teff
Postitusi: 19
Liitunud: L Apr 04, 2009 10:28 am

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas Teff »

Nüüd siis saab näha uut Blaserit ka Küti Äris.
Oli isegi kahte erinevat kaliibrit 308win ja 30-06
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas Karmo »

peepk kirjutas:Ilus ja stiilne relv ja mul telkus vene keelne jahi & kalastus kanal kus seda eelmist mudelit pea igal teisel kütil näha.Eriti meeldis et kaitseriivi maha lükates optika täpp läheb põlema.Mingi magneti mõjul,mis kaitseriivi sisse ehitatud.Hea vaadata aga osta ei jaksa.

Teemast küll mööda aga mis nipiga seda venelaste jahi tv nähtav on?
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas duma »

Karmo kirjutas:
peepk kirjutas:Ilus ja stiilne relv ja mul telkus vene keelne jahi & kalastus kanal kus seda eelmist mudelit pea igal teisel kütil näha.Eriti meeldis et kaitseriivi maha lükates optika täpp läheb põlema.Mingi magneti mõjul,mis kaitseriivi sisse ehitatud.Hea vaadata aga osta ei jaksa.

Teemast küll mööda aga mis nipiga seda venelaste jahi tv nähtav on?

kas mitte digi tv (elion) mingi kanal
duo on parem
Vasta