Uus Blaser

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas Mart »

Hiljuti IWA messilt naasnuna saatis minu meelest Blaser ainukesena oma 1,5m põrandapinnast kõrgemale tõstetud väljapanekuga maailmale sõnumi - pööbel , hoia eemale me relvast, olen ainult väljavalitutele. :lol:
Kiidetakse ja tõstetakse esile kohutavalt lukusüsteemi lihtsust, mis aga minumeelest üks keerulisemaid maailmas. :D Mida rohkem liikuvaid osi, seda vähem usaldusväärsem. Tavaline poltlukk ikka kordi lihtsam ja kindlam.
Jager
Postitusi: 8
Liitunud: E Nov 30, 2009 2:23 pm

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas Jager »

Blaserid head relvad, kuid uue R8 puhul häiriv ikkagi see, et kui magasin eraldada, siis tuleb see lahti koos päästikumehhanisimiga.

Kui jahil näiteks selle ära kaotad, siis on kööga ja enam lasta ei saa. Uus magasin koos päästikuga osta suht kallis. Kahjuks samuti tunudus kohati, et relv on teatud koha pealt justkui vägisi pigistatud uus toode, kuna teatud aja möödudes peab midagi uut turule tooma.

Natuke häiris samuti ka lukusüsteem. See on küll taha tõmmatav, kuid mingi jõnksu peab ikkagi seal tegema, mille tõttu ei ole liikumine väga sujuv.

Head on muidugi relvas samuti palju, millest siin eelpool mainitudki!

Edu
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas mrr »

Blaserid on head! :P
Viimati muutis mrr, K Apr 17, 2013 8:57 pm, muudetud 1 kord kokku.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas Joosep Käba »

Esialgu põika maaletooja poole sisse. Ma ise vast nii teeks. :shock:
Vaata mida pakuvad, võibolla leiad letist .......
Motorist
Postitusi: 266
Liitunud: N Mai 12, 2011 11:56 am

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas Motorist »

Mrr, mina soovitaks Taktikalise laskmise keskust, kuid arvestades nende viimast halba kogemust B97 kombiga, siis võivad nad osalist ettemaksu tahta. Mis puutub aga Frankoniasse, siis sealt võib leida tõesti häid pakkumisi kui kohale lähed...nagu näiteks vähe kasutatud, või välja ostmata jäänuid. Ise olen oma silmaga näinud Frankonias Baser R93 komplekti, kus oli 2 toru 30-06 ja 7 WinMag koos Zeiss optikaga...torud olid "kullaga" graveeritud (samuti "liuglukk")...kogu see kaunidus kokku maksis vaid veidi üle 8 000 EUR (vähe kasutaud)...sinna on küll 5-6 aastat tagasi aga siiani meenutan suu vett jooksmas, miks ei ostnud ära :evil: ...aga kuna mul oli juba olemas üks Baser R93 30-06 koos kahles optikaga, siis polnud mõtet teist juurde ostma hakata, nii odav see kah polnud :lol:
Kui sul Saksamaal tuttavaid, siis Frankonia võib olla parim lahendus... (y)
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas mrr »

Motorist, tänan vastuse eest! Frankonias käin tegelikult iga 3-4 kuu tagant. Eks ma vaatan siis, mis neil seal pakkuda on. Mul üks tuttava tuttav töötas ka üle 10 aasta Frankonias - äkki saan temalt mingi hea pakkumise 8)

Kas see relva ostmine välismaalt väga keerukas protsess ei ole? Sakslane ju eestikeelset ostuluba ei mõista. Lisaks, lennukis käsipagasis seda vist päris ei transpordi...
Kasutaja avatar
Marco
Postitusi: 38
Liitunud: K Okt 28, 2009 1:37 pm

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas Marco »

Võta ühendust Sven Põierbaasiga ja saad kõik vastused.Kuidas ja kust alustama pead.
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas tony »

Saksamaalt päris mitu relva toodud. Vastan meelsasti tel.56467272
Motorist
Postitusi: 266
Liitunud: N Mai 12, 2011 11:56 am

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas Motorist »

Mrr
olen Saksamaalt ise toonud 2 relva ja Soomest ühe...midagi peadmurdvat selles polnud...esiteks politseist sissetoomise luba...ennevanasti andis selle pr.Lilli Vähi vanalinnas...praegu peaks ta penskaril olema...kes asendab ei tea. Ehk siis teed avalduse, mida soovid tuua (kaliiber)....maksad mingid maksud ja siis luba näppus saksamaa poole teele. Mul oli muidugi asi eelnevalt kokku lepitud, et tulen ja võtan selle konkreetse relva....ju sakslased olid omalt poolt vajalikud asjaajamised juba toimetanud. Lennujaamadega muret pole, sakslased harjunud relvadega ringi tuiavate taatidega...pigem oli mul probleem leida tollimees, kes templi paberile paneks, et ikka saksamaalt relv välja viidud...täna sellega enam rapsima ei pea kuna Euroliit....meil lennujaamas tollist templid peale, et maale toonud ja siis taas samasse kohta kes loa andis (nemad tahavad tagasi saada seda luba, millega maale toodi)...Lõpetad aga Pärnu maantel, kus relv lõplikult arvele võetakse ja sulle paberitesse kantakse...nii lihtne see ongi :lol:
Aga siin vist mõni mees kes viimasel ajal seda teinud, võiksid üle küsida...järsku on midagi muutunud .
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas mrr »

Palju siin R8 omanikke siis on? Ma vaatan jätkuvalt oma eripära (lasen vasakult õlalt ja panen kuuli parema käega) tõttu R8 Professional ja eriti camo varjandi poole, millel on teadupärast sile põsetoeta kaba. Kindlasti saab ilmselt lasta selle põsetoe ka "maha lihvida", samas see kõlab nagu s-mersu cabrioks ümberlõikusena.... 8)
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Minu poole on pöördunud kaks Blaser R93 omanikku. Mõlemad on püüdnud kasutada enda laetud padruneid aga lukk kinni ei lähe! Õigem oleks öelda, et lukk läheb justkui kinni aga see viimane millimeeter mis lukustuse jaoks on vaja ei sulgu ja relv lihtsalt ei lase! Neil jääb üle kasutada ainult poepadruneid :(
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas hendrik »

Kaupo Kindsigo kirjutas:Minu poole on pöördunud kaks Blaser R93 omanikku. Mõlemad on püüdnud kasutada enda laetud padruneid aga lukk kinni ei lähe! Õigem oleks öelda, et lukk läheb justkui kinni aga see viimane millimeeter mis lukustuse jaoks on vaja ei sulgu ja relv lihtsalt ei lase! Neil jääb üle kasutada ainult poepadruneid :(


Kvaliteetsema tootja matriitsid?
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Padrunid on kvaliteetsete matriitsidega laetud, laadimisandmed on "paigas" ja sama kaliibrit omavate sõprade poolt ära proovitud, lukud lähevad kinni ja püssid lasevad hästi! Ainult mitte Blaser! :cry:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas kakuke »

No mingi mõõduprobleem seal peab ikka olema. Kõik ju inimese tehtud.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Uus Blaser

Postitus Postitas Mart »

Ega siis püss ei saa aru, kas padrun on tehases valmistatud või mitte. Huvipärast, et mis kaliibriga tegu?
Vasta