Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas Ats »

kuulaja kirjutas:Minu Weatherbyil 7 rem on see Lugeri Pro Na 3-12x56 juba kaheksa kuud peal ja pole ühti ää lagunenud.Minu arvamus see,et kui jalad odavad siis põrub ka kallil optikal rist pikapeale lahti.See optika Bushnell 3-9x40 oli ka minu omal algul peal.Kolm jahti pidas vastu ja siis nagu keegi eelpool mainind võis tõesti kährikuid visata.See odava optika ost suht nagu naisevõtt iial ei tea kas veab :M .Aga noh see ju minu tähelepanek ja kogemus-võibolla tõistel miistel rohkem vedanu.


kõva sõna 8 kuud, mul 8 aastat Bushnell vastu pidanud ja pole vaja kährikuid loopida, selleks kasutan ikka kuuli :lol:
Pole looma, pole probleemi!
Leht
Postitusi: 12
Liitunud: T Okt 13, 2009 8:08 pm

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas Leht »

mul ka sama komplekt ja siiani on bushnell toitnud :) pole paigast ka põrutanud see 30-06 veel..
Mait Mägi
Postitusi: 18
Liitunud: N Dets 08, 2005 12:18 pm

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas Mait Mägi »

Tere kõgile.
Kunagi sai ostetud kaks optikat, Bauss Lomb 3000 eliit hinnaks kujunes kauplemise peale 6000 eek/tk. Mõlemad leididsid kasutamist lasketiirus ja metsas. Üks nendest on korras ja toimib cal 308. Teine minu käes olev eksemplar käis 3 a tagasi meistri käe all ja toimetab cal 6,5x55 Tikka 65 M mudelil laitmatult. Tänu heale meistrile tasub ka "odavaid" optikaid korrastada. Edu teile. Parimate soovidega Mait Mägi.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas aivar00 »

Ja kui palju sa Mait heale meistrile töö eest tasuma pidid ning kui pikka aega optika "meistri käes" oli- s.o. kui kaua püss ilma otikata oli, pane sinna juurde veel uuesti optika pealelaskmise kulud, autokütus meistri juurde ja tagasitulekuks jne. Kahtlen sügavalt, et see kaalub üles variandi osta kohe korralik ja kavaliteetne optika. Minu pilgu läbi on Eestis praegu saadaval suhteliselt hea hinna ja kvaliteedi suhtega optikaid -vaata kasvõi Mardi poodi. Ja korralik garantii kah olemas.
ikka lõbusalt
Mait Mägi
Postitusi: 18
Liitunud: N Dets 08, 2005 12:18 pm

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas Mait Mägi »

Tervitus. Ma ei vaidle! Kuid võin ütelda, et ka "kallitel" optikatel ilmneb vahetevahel vigu, mis annavad märku hiljem. Muidugi on küsimus kui kallis on kellelegi kallis. Võin öelda seda, et nii mõnigi mees, tänas hiljem, olles abi saanud. Muidugi on iga juhus erinev ja eraldi läbi vaadatav. Parimate soovidega Mait.
innuk
Postitusi: 14
Liitunud: P Apr 03, 2011 9:25 am

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas innuk »

Eelmise aasta suvel sai endale soetatud cal 308. Esimene jahirelv, kasutanud paarkümmend korda. Ühtegi paha sõna pole ütelda, k.a bushnelli optika kohta (3 x üle vasaku õla tatistan)
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas honkomees »

Mait Mägi kirjutas:... Kuid võin ütelda, et ka "kallitel" optikatel ilmneb vahetevahel vigu, mis annavad märku hiljem....

täna hommikul sai paarisajalt meetrilt rebane lastud ja pärast kiiruga püssi puhastades juhtus selline õnnestus, et kukkus teine laualt maha betoonile. Õhtul peale tööd tegin kotilt kontroll-lasu, kümnes! Tänu korralikule optikale ja jalgadele (y) , midagi polnud paigast liikunud. Hämaras lasin veel ca 40 m kopra. Optika oli ostes minu jaoks väga kallis, oma 15 000 eeku, tükk maad püssist kallim
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas Messer »

Soetasin ka aasta tagasi Weatherby .308 Synt. komplekti teistele püssidele lisaks (ise ka imestasin, aga tahtsin). Kogemus selline, et kaasa antud Bussakat paika ei saanudki, paar karpi padruneid sai raisatud. Optikajalad olid ka naljanumber, viskasin kogu asjanduse pealt ära, lasin panna uued korralikud jalad ja natuke kallima optika. Asi toimib nüüd ideaalselt. Kiidan rauda ja täpsust, muus osas võib lihtsalt leplik olla. Aga eks odavama otsa asjadega ongi nii, et kellel kuidas joppab.
halfling
Postitusi: 27
Liitunud: L Aug 22, 2009 8:12 pm

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas halfling »

Mulgi selline sama komplekt soetetud. Nuriseda oskan ainult optika üle muidu pole siiani alt vedanud
Optika on mõned korrad lootusetult paidast ära läinud ja pisut hämaramas saab risti ainult aimata
kui pihta ei lähe, siis läheb mööda
srx
Postitusi: 21
Liitunud: T Mai 11, 2010 5:07 pm

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas srx »

Vennal selline komplekt soetatud mingi 4 aastat tagasi... Optika pidas vastu 2 aastat, siis tuli niiskus sisse... aga muidu relva kohta muud halba öelda pole et, see päästik on liiga jäik... Et vead vead vead siis käib esimene nõks ja siis peale toda tuleb teise nõksuga pauk... :M
karet.
Postitusi: 133
Liitunud: K Okt 29, 2008 5:39 pm

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas karet. »

minul oli ka päästikuga kangus ja ragin,aga poleerisin ja lihvisin pinnad üle ja nüüd rahul
Traksik
Postitusi: 5
Liitunud: T Veebr 05, 2013 7:24 pm

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas Traksik »

Kuna selline teema juba olemas siis ei hakanud uut tegema. Kuidas on kellegil kogemusi Weatherby Vanguard komplektiga kaliiber 308. Kaasas on optika SIMMONS. Mis on optika ning püssi head/vead?


Ette tänades.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas andrus »

Normaalne püss...raud on hea,lukk võiks paremini liikuda,päästik on paras sodi mis tuleks lasta ringi teha või uus osta.
Optika osta kohe uus ja korralik!!!
jahismurf
Traksik
Postitusi: 5
Liitunud: T Veebr 05, 2013 7:24 pm

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas Traksik »

andrus kirjutas:Normaalne püss...raud on hea,lukk võiks paremini liikuda,päästik on paras sodi mis tuleks lasta ringi teha või uus osta.
Optika osta kohe uus ja korralik!!!


Mis päästikul viga?
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Weatherby Vanguard Synthetic komplekt

Postitus Postitas andrus »

Liiga kõva ja ikka kohe väga liiga.
jahismurf
Vasta