Browning X-Bolt Hunter .308 Win

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
kraavik
Postitusi: 378
Liitunud: E Okt 03, 2005 4:06 pm

Browning X-Bolt Hunter .308 Win

Postitus Postitas kraavik »

Vist suhteliselt uus mudel Eesti turul? Hind on konkurentsivõimeline. Väljanägemine esteetiline. Twist 1:10, mis lubab ka raskema kuuliga lasta. On ehk mõnel foorumlasel õnnestunud sellest relvast juba ka pauku teha, et muljetada veidi?
Endal kindel plaan minna seda püssi poodi näppima.
s!!m
Postitusi: 84
Liitunud: K Nov 21, 2007 7:06 pm

Re: Browning X-Bolt Hunter .308 Win

Postitus Postitas s!!m »

On keegi saanud seda püssi ka peos hoida? Ühes poes öeldi, et maksa osa summat ära siis toome püssi ka... :) Suhteliselt defitsiitne relv tundub olema...
Igatahes!!
Swenska
Postitusi: 4
Liitunud: K Jaan 16, 2008 11:30 pm

Re: Browning X-Bolt Hunter .308 Win

Postitus Postitas Swenska »

Peos on paar korda hoitud! Imeline tunne .... Mu arust oskavad japsid maailmas kõige rohkem teha asju, mida silmaga kah vaadata kannatab ja 99.99% detailidest on viimistletud maksimumini. Paari revjuud olen kah lugenud ja on neis ka täpsust kenasti kiidetud ...
Ei tea, on olnud võimalus ka Saueri, Blaseri kalleid püsse käes hoida, aga päris sellist tunnet ei ole olnud. Kui selle püssi endale soetad, siis mul suva, mis teised ütlevad, ma olen kindlalt kade väheke, aga õnnitlused igatahes - mu arust parim valik!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Browning X-Bolt Hunter .308 Win

Postitus Postitas aivar00 »

Kas too Browningu püss on siis japs? :M
Ei ole juhtunud taolist asja veel kuulma :M :M :M
ikka lõbusalt
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Browning X-Bolt Hunter .308 Win

Postitus Postitas Joosep Käba »

Jänkidemaal liigub igast kilisid ringi. Asi see ssi brovningu sepikotta paar japsi palgata pole kes x-ga poltisid teevad.
.
päks
Postitusi: 12
Liitunud: K Juul 01, 2009 11:31 am

Re: Browning X-Bolt Hunter .308 Win

Postitus Postitas päks »

vaatasin ka poes seda relva, sest uue relva soetamise vajadus on, aga x-bolt selleks relvaks ei saa, sest salv koliseb ja logiseb seal all ja kui kaitseriiv maha lükata, käib tugev klõps, mis kostub ikka väga kaugele ja see ei sobi minule.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Browning X-Bolt Hunter .308 Win

Postitus Postitas Joosep Käba »

päks kirjutas:vaatasin ka poes seda relva, sest uue relva soetamise vajadus on, aga x-bolt selleks relvaks ei saa, sest salv koliseb ja logiseb seal all ja kui kaitseriiv maha lükata, käib tugev klõps, mis kostub ikka väga kaugele ja see ei sobi minule.


Tuleb Blaseri või mõne Saueri poole kiigata. Nende juures peab ikka "pingutama" et klõpsu kätte saada. Lisaks saad ka hea päästiku. :D
PS. xpoldi päästikut ei ole näppind, võibolla on ka ok.
Swenska
Postitusi: 4
Liitunud: K Jaan 16, 2008 11:30 pm

Re: Browning X-Bolt Hunter .308 Win

Postitus Postitas Swenska »

Mu mälu järgi oli kiri peal - Made in Japan. Vabandan siin keskeuroopa maadest pärit relvade omanike ees, kui solvasin! (Mul endalgi üks ilus Saueri ragulka olemas - pole paha) Aga jah, alati on vorstil kaks otsa - relv võib olla parem kui perfektne, aga tavaliselt siis ei ole mulle hind sobinud. Pole parata .... Aga nood Browningud on mulle sümpaatsed.
Vaatasin, et Sauer 202 oli hinnaga üle 30 000. Browningud vist jupi maad odavamad ..... Nati patt on nii kaaluka hinnavahega asju võrrelda ehki teine kord on asjad vägagi võrreldavad ...
Aga iga mees valib ise endale püssi ja loodetavasti saavad kõik oma otsusega hiljem rahul olla, olgu relvaks siis mis iganes.... Valdavalt ikkagi on jahi edukus kinni selles, kelle õla vastu kaba toetub ....
Kivi kotti!
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Re: Browning X-Bolt Hunter .308 Win

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Suurte kontsernide puhul on raske aru saada mis kohast detailid tulevad. Browningu puhul ei halvenda kvaliteeti kui mõni osa tehakse Jaapanis. Hershtal Belgias on lihtsalt kallis. Beretta kontsernis tulevad Benelli Argo (crüo töödeldud) rauad Sako tehasest ja Beretta ES 200 lukk otse Benelli tehasest. No mis selles halba on? :lol: :)
kraavik
Postitusi: 378
Liitunud: E Okt 03, 2005 4:06 pm

Re: Browning X-Bolt Hunter .308 Win

Postitus Postitas kraavik »

Njah, mina polegi veel saanud seda x-bolti näppida. Kilulinnas neid püsse polnud, olla kõik Tartusse saadetud. Soovitati a-bolti, aga too tundus selline... no mitte igatahes selline, mida tahaks väga osta.
Vasta