CZ 712

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
siber
Postitusi: 28
Liitunud: T Okt 13, 2009 7:00 pm

CZ 712

Postitus Postitas siber »

Oskab keegi sellest relvast midagi pajatada on ta hea või halb.
Kasutaja avatar
sibiri
Postitusi: 33
Liitunud: L Dets 31, 2005 3:32 am

Re: CZ 712

Postitus Postitas sibiri »

Uus relv meie turul,mõtlen et kegi Teile ei vasta peale see küsimust .
Kasutaja avatar
Kristjannn
Postitusi: 106
Liitunud: P Apr 26, 2009 7:26 am

Re: CZ 712

Postitus Postitas Kristjannn »

Ka mind huvitab selle relva kohta rohkem infot saada.Poes müügil täiesti taskukohase hinnaga.Ja teine relv oleks CZ-USA MALLARD,mis samuti normaalse hinnaga.Või oleks siiski targem IZ-ide poole vaadata?Põhirõhk jääks ikka kuuliga laskmise peale.
arvejomm
Postitusi: 14
Liitunud: T Jaan 13, 2009 9:32 am

Re: CZ 712

Postitus Postitas arvejomm »

Mallardit oman suvest saati. Eks iga üks kiidab ikka enda oma kuid antud asjaga olen mina igati rahul. Raudade kokkujooksu kohta võiks öelda, et ideaalne. Võin nii palju öelda et IZ 12 mul enam metsas ei käi.
TRG
Postitusi: 284
Liitunud: L Apr 23, 2011 8:36 pm

Re: CZ 712

Postitus Postitas TRG »

Linnujaht tulekul,kas keegi cz 712-st märki ka lasknud,kas hinna ja kvaliteedi suhe paigas?
Õnne peab olema
OldMan
Postitusi: 42
Liitunud: E Okt 22, 2012 8:34 am

Re: CZ 712

Postitus Postitas OldMan »

Terv,

kas on kellegil vahepeal kogemusi juurde tulnud, kokkujooks, tõrked jne.. ?
Ise plaanin lähitulevikus relva soetada seda aga enamjaolt suuruluki jahiks, ja kuna olen väga aktiivne ajus käija, siis vaatangi CZ 712 poole ja tahaksingi teada, kuidas on kokkujooks kuuliga laskmise puhul.
Teine variant oli CZ-USA mallard, või tuleks siiski venelaste poole vaadata ?

tänades.
Kasutaja avatar
sokk
Postitusi: 508
Liitunud: R Veebr 19, 2010 6:29 pm

Re: CZ 712

Postitus Postitas sokk »

Mul endal pole seda aga sügisel sain paarkorda linnujahis temaga käidud. Ega tal sellise hinna puhul midagi viga pole. Mõni üksik kord läks kaitseriiv ise peale, kesta välja viskamisega oli vist ka üks kokkupuude. Ajujahiks seda püssi :M no minu arust liiga pikk suur kohmakas. Pigem vaata kaheraudset ja lühemat. Vene siledatel pole minu arust midagi viga kui me ei hakka rääkima poolautomaatidest.
Born to hunt.
https://www.facebook.com/HuntingSmurf/
https://www.instagram.com/huntingsmurf/
https://www.youtube.com/channel/UCodfVOhCwglMPdlrvIjWP7A
OldMan
Postitusi: 42
Liitunud: E Okt 22, 2012 8:34 am

Re: CZ 712

Postitus Postitas OldMan »

ootaks veel teiste arvamusi :)
greenhorn
Postitusi: 188
Liitunud: N Apr 29, 2004 8:31 pm

Re: CZ 712

Postitus Postitas greenhorn »

CZ 712 on poolautomaat ju, millist kokkujooksu sa ühe toru puhul silmas pead?
Kas sa oled aktiivne ajus käija või aktiivne koeraga ajus käija?
OldMan
Postitusi: 42
Liitunud: E Okt 22, 2012 8:34 am

Re: CZ 712

Postitus Postitas OldMan »

greenhorn kirjutas:CZ 712 on poolautomaat ju, millist kokkujooksu sa ühe toru puhul silmas pead?
Kas sa oled aktiivne ajus käija või aktiivne koeraga ajus käija?

Nägin seda ise ka, mõtlesin Seal mallardit, aga ei viitsinud parandad. Koeraga.
OldMan
Postitusi: 42
Liitunud: E Okt 22, 2012 8:34 am

Re: CZ 712

Postitus Postitas OldMan »

vaatasin ka teemat püss koeraga ajajale, kuid mind huvitavad konkreetselt need 2 cz toodet, slp ei hakanud ka uut teemat tegema.
fooniks
Postitusi: 70
Liitunud: N Nov 18, 2004 10:15 am

Re: CZ 712

Postitus Postitas fooniks »

CZ 712 USA 28" toruga pikkus 1260mm+ kui siia liita veel 2" juurde tuleb pikkuseks ~1310mm võrdluskd IZ 27 EM mille raud tundub olevat 30" on üldpikkusega 1107(ehk on kaba mõne mm võrra lühendatud aja jooksul.
1.Usun et need numbrid on päris mõtlemapanevad....
2.Olles seadusekuulekas võib kasutada "salves" 2 lasku+ 1 torus, eelis olemas, saab ühe lisa lasu.
3.Töökindlus..., vaadates relvale peale siis ei saa ta olla töökindlam kui "tavaline" sileraudne. Põhjus lihtsalt selles et liikudes mingis "võpsikus" on alati võimalus et mingi jama läheb luku ja kuke vahele.
4. Tõrke eemaldamine- kui juhtub midagi siis "mudimist" omajagu, võrdluseks "tavalise" sileraudsega siis seal pole midagi, relv pooleks padrun välja uus asemele. Soovides lasta vahest sportmoona siis järgmine peavalu, ei pruugi ümber laadida. Eks näis minu oma läheb koha puuri alla, pärast näha kas hakkab laadima või tuleb veel midagi ära teha.
5. Valikuvõimalus- puudub, laed moonaga mis tundub õige. Kaheraudsel võimalus panna üks laeng uks, teine teine.

Ise tegelikult ei teagi veel kas hakkan selle relvaga jahis osalema või ei. Ilmselt hane ja pardijahi võib minna, samas ajujahti minekut ei kujuta väga ette, leian et kaheraudne lollikindlam ja omal kergem majandada.
Kellel antud relva osas suurem huvi siis võtta ühendust.
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: CZ 712

Postitus Postitas kalur »

Väga arusaadav jutt. (b) (b) (b) (b) (b)
OldMan
Postitusi: 42
Liitunud: E Okt 22, 2012 8:34 am

Re: CZ 712

Postitus Postitas OldMan »

fooniks kirjutas:CZ 712 USA 28" toruga pikkus 1260mm+ kui siia liita veel 2" juurde tuleb pikkuseks ~1310mm võrdluskd IZ 27 EM mille raud tundub olevat 30" on üldpikkusega 1107(ehk on kaba mõne mm võrra lühendatud aja jooksul.
1.Usun et need numbrid on päris mõtlemapanevad....
2.Olles seadusekuulekas võib kasutada "salves" 2 lasku+ 1 torus, eelis olemas, saab ühe lisa lasu.
3.Töökindlus..., vaadates relvale peale siis ei saa ta olla töökindlam kui "tavaline" sileraudne. Põhjus lihtsalt selles et liikudes mingis "võpsikus" on alati võimalus et mingi jama läheb luku ja kuke vahele.
4. Tõrke eemaldamine- kui juhtub midagi siis "mudimist" omajagu, võrdluseks "tavalise" sileraudsega siis seal pole midagi, relv pooleks padrun välja uus asemele. Soovides lasta vahest sportmoona siis järgmine peavalu, ei pruugi ümber laadida. Eks näis minu oma läheb koha puuri alla, pärast näha kas hakkab laadima või tuleb veel midagi ära teha.
5. Valikuvõimalus- puudub, laed moonaga mis tundub õige. Kaheraudsel võimalus panna üks laeng uks, teine teine.

Ise tegelikult ei teagi veel kas hakkan selle relvaga jahis osalema või ei. Ilmselt hane ja pardijahi võib minna, samas ajujahti minekut ei kujuta väga ette, leian et kaheraudne lollikindlam ja omal kergem majandada.
Kellel antud relva osas suurem huvi siis võtta ühendust.

Hea ülevaade ;) valisin relvavälja juba, otsustasin siiski Toz34 kasuks, olen käinud relva katsumas, vaatamas, relval loksud puuduvad, lahtimurda hea kerge, istub õlga ilusti, ja arvan, et sellisega, kui esimene relv, pole häbiasi minna. Kuid ise asi, kuidas laseb ;)
Vasta