CZ-USA MALLARD

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas jorr »

Arvan,et külma ilmaga on puhas petrool aint püssiõliks paras,vähemalt vanasti küll oli ja ei jäänud siis kinni midagi.Praegu muidugi neid madala külmumispunktiga püssiõlisid mitut marki.On ju põhjas kütitud talviti ka 40 kraadi juures ja iga püss pidi töötama alati.
noorus on ilus aeg
taks
Postitusi: 8
Liitunud: K Mär 30, 2011 7:46 pm

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas taks »

Ostetud detsembris 20/76 kaliibrile ning muud näidud kõik samad. Alguses lahti murda oli jäik, aga õlitades muutus normaalseks.Kuul lõikas kuuli- lasin püsti asendis ilma toeta. Alguses tundus, et laseb alla, kuid kui korrigeerisin sihtimist oli kõik korras. Kvaliteedi poolest on ta venelasest parem ainult millega nuriseks on see et tšokivõti on vilets.Minul maksis ta 7900. Selle raha eest on relva küll.
ButcherBay
Postitusi: 6
Liitunud: K Mär 30, 2011 6:21 pm

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas ButcherBay »

andrus kirjutas:OT:
Ütleme nii,et kui jutt käib Anome-Matkatarbed.ee kodukast siis võid iga hinna ja kaubaga p.rsest saada.Poes selgub üldjuhul alati midagi muud.Ja Anome vuntsi selgitus on alati ühesugune............. no need it mehed pole mingid mehed,poisikesed....ma olen neile pidevalt rääkinud.......blä,blä,blä.
Ma ei jõua ära oodata millal keegi siia kanti tuleb ja sellele asutusele konkuretsi pakkuma hakkab.
Kauba valik iseenesest 5 pluss aga teenindus on alla igasugu arvestust.Selle põhjusel ostan ka oma kauba Kompassist,omanik sama aga teenindus kordades parem.Anomet külastan vaid siis kui tõesti rauda enam midagi panna ei ole.



Niipalju kui mina sealt rauda olen pannud on kõik väga hea olnud: Pole veel pettuma pidanud :D
Lask tuli otse südamest,südamesse.
Kaarel
Postitusi: 98
Liitunud: R Mär 05, 2004 9:48 am

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas Kaarel »

Mul kunagi oli Blaseri nime kandev kaheraudne, mis samuti türgis(oli ka vist Huglu) kokku pandud. Ostsin ta uuena ja peale esimest kuud vahetasin juba lööknõelad(väikese vahega mõlemad). Pärast 9a. kasutamist loobusin sellest relvast, kuna viibis enamus ajast remondis.
Aga muidu oli hea jooksuga(kuul) relv. Peale seda ei tekita kuidagi need türgis tehtud relvad minus usaldust.
Tark ei torma!
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas Pauli »

:?: Mul too Türgi Blaser 12 aastat kasutusel ja ainus etteheide on, et kabale on selle lühikese ajaga mõned täkked peale tulnud. Muidugi kui temaga iga päev tiirus käiks, siis räägiks ilmselt teist juttu, aga päris kapis ta mul need aastad kah seisnud pole. Ju siis on lihtsalt eksemplariga vedanud.
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
kirp
Postitusi: 597
Liitunud: K Jaan 02, 2008 12:12 am

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas kirp »

Käisin just täna Tln Kompassist läbi. Seal mallardeid vähemalt neli erinevat mudelit. Kalleim neist sporting (lai kahe kirbuga latt ja suhteliselt hea tasakaalu ja hoidmisega kaba, regul. kõrgusega). On keegi ka seda mudelit kasutanud ja oskab hinnangut anda?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas kakuke »

Ega mõnel juhtumisi Tartus või selle lähiümbruses CZ-mallardit pole?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Kristjannn
Postitusi: 106
Liitunud: P Apr 26, 2009 7:26 am

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas Kristjannn »

Homme soetamisloa peaks kätte saama.Plaanis juba pikemat aega see mallard ära osta.....
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas kakuke »

Oled käinud vaatamas/katsumas ka?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Kristjannn
Postitusi: 106
Liitunud: P Apr 26, 2009 7:26 am

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas Kristjannn »

Jah, sai teist juba pool aastat tagasi vaadatud ja katsutud,täna siis ära ostsin.Eks aeg näitab kas oli ka hää ost.Lahti käib suht tuugalt küll,nagu hr Andrus ütles,et põlveotsas tuleb lahti murda,niihull asi pole :lol: Ma arvan,et selle raha eest püssi küll.Eks tuleb tiirus ära käija siis kirjutab,kuigi siin eespool sellest juba kirjas,kuidas laseb.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas kakuke »

Andrusel vist jah väga nõrgad käed. Nõrgemad kui mul, tuleb välja. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
OldMan
Postitusi: 42
Liitunud: E Okt 22, 2012 8:34 am

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas OldMan »

Viimasest postitusest on 3a möödas, kas oskab keegi veel selle kohta midagi öelda, miinused/plussid ? :)
Onuat
Postitusi: 3
Liitunud: P Mär 06, 2016 8:27 pm

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas Onuat »

Jällegi on viimasest postitusest mitu aastat möödas. Kas keegi oskab veel värsket arvamust avaldada. Täna maksab poes 775 eurot. Kas on oma hinda väärt?
oliver
Postitusi: 79
Liitunud: E Sept 25, 2006 9:25 pm

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas oliver »

Naisele kinkisin ca. aasta tagasi, nüüdseks lastud 700 paugu ringis. Ülemine raud laseb 50m pealt kuuliga täpselt, alumine aga 20cm alla, raudadel eraldi on tihedus hea. Sportlikust huvist proovisin 6 erinevat kuulipadrunit kombineerituna erinevate tsokkidega, tabamused jäid samaks. Kinni-lahti käis alguses suhteliselt raskelt kuid pärast määrimist ja kasutamist on asi paranenud.
Raudade pinnakate võiks veidi tugevam olla aga samas ei saa ka 500EUR maksvalt püssilt ilmselt rohkem nõuda.
Onuat
Postitusi: 3
Liitunud: P Mär 06, 2016 8:27 pm

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas Onuat »

oliver kirjutas:Naisele kinkisin ca. aasta tagasi, nüüdseks lastud 700 paugu ringis. Ülemine raud laseb 50m pealt kuuliga täpselt, alumine aga 20cm alla, raudadel eraldi on tihedus hea. Sportlikust huvist proovisin 6 erinevat kuulipadrunit kombineerituna erinevate tsokkidega, tabamused jäid samaks. Kinni-lahti käis alguses suhteliselt raskelt kuid pärast määrimist ja kasutamist on asi paranenud.
Raudade pinnakate võiks veidi tugevam olla aga samas ei saa ka 500EUR maksvalt püssilt ilmselt rohkem nõuda.



Tänan vastamast. Olen hetkel endale esimest siledaraudet vaatamas ja sellele jäi pilk peale. Tundus hinnaklassilt ja omadustelt esimeseks sobilik. Nüüd siis kinnitus, et võib osta küll.

Tänud veelkord.
Vasta