cal. 28

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
kaspars
Postitusi: 47
Liitunud: P Juun 20, 2010 8:49 pm

cal. 28

Postitus Postitas kaspars »

Tere!
Selline mure siis, et on olemas cal. 28 sileraudne püss, tahtsin, puhastada, aga kuna viimasel ajal olen kuuliga lasknud, siis püssirohtu ja muud jura suht täis, ainult kaltsuga seda maha ei saand(nagu siiani) Kas teate kas kuskil poes müügil puhastusharjasid sellele kaliibrile? Ise arvasin et peaks sobima ka 20 või ehk isegi 16 kaliiber. 12 Kaliibri oma ei pressi sisse.
Tänud!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: cal. 28

Postitus Postitas honkomees »

kui harja ei leia, siis karedam asi puhastamiseks on takk. Kadunud vanamees mul puhastas ikka takuga. Vähemalt takust nööri on ehituspoodides olemas, võib-olla kusagil ka linaluudega takku.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Kolbakütt
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 30, 2010 4:23 pm

Re: cal. 28

Postitus Postitas Kolbakütt »

Ma ostsin Maximast mingeid aluminiumi karva metallist pesu nustikuid,kolm tükki pakkis.Venitasin välja ja sidusin nööri kummagisse otsa,nii oli edasi-tagasi hea nühkida,tina sai kenasti välja.Pärast õlise kaltsuga üle ja läikis kui peegel.Suht pehmed nustikud ega nad üle paari korra vastu ei pea,kuid ega nad teab mis kallid ka polnud.
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: cal. 28

Postitus Postitas Ats »

Internet on imeline asi, natuke otsimist ja...

http://www.matkatarbed.ee/puhastuskomplekt-kotis-kal-28.html#
Pole looma, pole probleemi!
Siili
Postitusi: 416
Liitunud: E Aug 09, 2004 10:23 pm

Re: cal. 28

Postitus Postitas Siili »

Olen 30 aastat puhastanud 20kl terasspiraaliga ja ei ole aru veel saanud,et ei toimi.
Kasutaja avatar
Kolbakütt
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 30, 2010 4:23 pm

Re: cal. 28

Postitus Postitas Kolbakütt »

:D Tänud Ats,siiani pole karjuvat puudust tundnud,kuid nüüd vutt-vutt harja ostma!!!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: cal. 28

Postitus Postitas kakuke »

Mina ostsin oma 28´le pronksharja Trapperist. Uuri sealt.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta