Milline kolmest relvast valida?

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Motorist
Postitusi: 266
Liitunud: N Mai 12, 2011 11:56 am

Re: Milline kolmest relvast valida?

Postitus Postitas Motorist »

Mait püss on hea ja kui meeldib, siis veel parem, aga sa kah leidsid kelle käest osta...selle T...a käest. Ta tõmbab ju vanaemal ka peee lohku. Padrunid mida sulle müüdi on ka USA's suht kallid....aga T...a paneb sinna veel 200-300% otsa... :evil: Black Hills laeb teiste kuule oma padrunisse ning väidab, et teeb seda väga hästi...nii et padrunid võivad tõesti head olla. Kuid kas kordades paremad NAB, Hornady'st või Barnes'st ei usu :VS ...see rohkem brändi müük.
Muuseas, kas sa võtsid ka püssi rihma....seda ju üldjuhul komplektis pole ja raha tahetakse selle eest saada eraldi...kui võtsid, siis hakkab asi ilmet võtma püss 1010€ + rihm 100€ + padrunid 75€....= 1185€ ja MOTT
Kunagi üritas T...a mulle müüa Hornady'd 30-06'le 60 eek tükk...kiitsi ette ja taha seda ime padrunit...rääkis et lausa käsilaetud ja et see hind on lausa sõbra hind, muidu pidavat ikke 30% rohkem küsima.....aga konksu otsa mind ei saanud :lol:
Mis veel paneb aga väga imestama, on et sa tsekki ei saanud :shock: ...ilma selleta ei võta nad sind garantii probleemide korral jutulegi :cry: ...kas püssi passi ikka said???
Minu soovitus, võta püss kaasa ja käi seal Ülemistel ära....järksu saad ikka asja korda...raha poolt küll vaevalt aga tsekk ja püssid dokumendid kindlasti....
Ja siit õppetind kõigile....lähed Ülemistesse T...a juurde ole tähelepanelik, umbusklik kõige hää ja kiidetu vastu ning hoia tagumik kõvasti vastu seina...vastasel juhul tõmmatakse peeee lohku... :wink:
mait
Postitusi: 10
Liitunud: E Mai 30, 2011 8:59 pm

Re: Milline kolmest relvast valida?

Postitus Postitas mait »

Ostsin ainult püssi ja 20 padrunit. Milline see relva pass täpsemalt on? Karbis oli kasutusjuhend, kus mark ja kaliiber linnukestega märgitud.
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: Milline kolmest relvast valida?

Postitus Postitas valgeronk »

Oh püha lihtsameelsust, tule taevas appi.Issanda loomaaed on tõesti kirju.
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Milline kolmest relvast valida?

Postitus Postitas Välek »

Eeldatavasti saad tšeki ja passi, kui ilusti räägid, kuna Sul ju peab mingi dokument olema, et sealt ostsid garantii olukorraks. Mine siis, kui pood rahvast täis on (või saada oma sõbrad enne sinna niisama uudistama) ja vastupanu osutamisel tee skandaal :P :wink:. Usu mind, kõik laabub :D . Ja samuti vaadake üle, kas ikka tasutud summa õige oli. Hoolitse, et rahvast kaupluses oleks, siis saadab Sind edu.
mait
Postitusi: 10
Liitunud: E Mai 30, 2011 8:59 pm

Re: Milline kolmest relvast valida?

Postitus Postitas mait »

Väidetavalt oli hind 1135eur, püss 1 086,22 ja 20 padrunit 37,57eur, millele lisandus 1% müügimaksu. Suheldud sai maili teel ja sellest ikka aru ei saada, et püssi hind oli hinnasildil ca 15800EEK, mis peaks olema ca 1010eur. Igatahes see asutus nüüd oma p...e peal ära proovitud ja sinna oma jalga enam ei tõsta :VS
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Milline kolmest relvast valida?

Postitus Postitas Ats »

lihtsam ja odavam oleks tulnud foorumit uurida,
kas ostutšeki said?
Pole looma, pole probleemi!
mait
Postitusi: 10
Liitunud: E Mai 30, 2011 8:59 pm

Re: Milline kolmest relvast valida?

Postitus Postitas mait »

oleks pidanud uurima jah :VS Ei osanud arvata et selline tuntud asutus nii teeb... Tseki sain maili peale. Teen igaksjuhuks soetamisloast koopia ka, kus nende tempel ja relva nr kenasti peal :lol:
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Milline kolmest relvast valida?

Postitus Postitas Beretta »

mait kirjutas: Ei osanud arvata et selline tuntud asutus nii teeb...:

Jälle üks jahimees, kes liitub klubiga- sinna poodi ma ei lähe.
Mina ei tunne ühtegi jahimeest, kes tunneks mõnda jahimeest, kes sealt midagi ostaks.
Grumpy old man
Motorist
Postitusi: 266
Liitunud: N Mai 12, 2011 11:56 am

Re: Milline kolmest relvast valida?

Postitus Postitas Motorist »

Huvitav huvitav, kellele krt küll see Jagdhof siis müüb :M , kui Beretta ei tunne ühtegi jahimeest, kes tunneks mõnda jahimeest, kes sealt midagi ostaks... :lol: :lol: :lol:
Mait ära heida veel meelt... peaasi, et püss endale ikka meeldib ja õlga istub. Küll selle 100 EUR'se mõruda pilli alla neelad, kui esimene põder pikali :wink:
Aga ära sa optikat küll nende käest osta...siis läheb su püssi ost küll kuradima kalliks :mrgreen: Küsi enne siit "tarkade klubilt" nõu ikke :D
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Milline kolmest relvast valida?

Postitus Postitas kakuke »

Ja enne optikajalgade soetamist, uuri mujalt ka hindu. Veendud, et selle võrra, mis püss seal odavam, on jälle jalad kallimad. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Kristjannn
Postitusi: 106
Liitunud: P Apr 26, 2009 7:26 am

Re: Milline kolmest relvast valida?

Postitus Postitas Kristjannn »

Mõtlesin ,et ei tee reklaami aga kuna paugutamiseks läks siis olgu.Kaks aastat tagasi mul analoogne lugu.Ostsin ka selle netu,netuga karabiini,eks olnud minu viga kah,noorem ja lollim nagu ma olin.Ühesõnaga ostsin selle weatherbi ära,autosse jõudes hakkasin mõtlema kus tsekk on,ok poodi tagasi aga oh imet,nemad ei saagi praegu tsekki tagantjärgi anda(võibolla ei saanudki,midaiganes)küsisin siis et milla saab,öeldi,et tule õhtul ,ma ütlesin,et ma kohe kuidagi ei jõua,hiljaks jääb.Leppisime mingi paari päeva peale,läksin sinna krt hästi ei mäleta aga siis jälle probleem,et vana t..a seal polnud,et ei saa teha või nii.Läks jälle paar päeva mööda,kui poodi jõudsin oli jälle probleem.Krt siis vihastasin ja tegin sellise skandaali,et mingi noorem poiss jooksis letist üldse minema,kui ta nime tahtsin teada.Lõppes see asi niimoodi,et tsekiga ma sealt välja tulin ja rohkem sinna asja pole!Kusjuures siis polnud sellest poest reklaami lugenud,seda lugesin alles paar kuud peale relvaostu ja mõtlesin ,et kus **** ma küll sattusin :lol:Relva ja optika kohta ei ütle miskit 5pluss!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Milline kolmest relvast valida?

Postitus Postitas rajaleidja »

Kristjannn kirjutas:...Lõppes see asi niimoodi,et tsekiga ma sealt välja tulin ja rohkem sinna asja pole!Kusjuures siis polnud sellest poest reklaami lugenud,seda lugesin alles paar kuud peale relvaostu ja mõtlesin ,et kus **** ma küll sattusin :lol:Relva ja optika kohta ei ütle miskit 5pluss!

Kas tseki peal ostu sooritamise kuupäev ja hind klappisid ikka?
Iga kassamüügi programm peaks andma võimaluse kordustsekk väljastada.
Vasta