kirp.

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
metssiga
Postitusi: 32
Liitunud: T Mär 01, 2005 1:29 pm

kirp.

Postitus Postitas metssiga »

tere
kus saada izh 27 originaal kirpu. ma vahetasin kirbu punase pika kirbu vastu ja originaal kirp kadus ära.
kuda teistel on olnud poe kirpudega olnud kogemusi kas on paremad kui originaal kirbud või halvemad tulemused.
Olar
Postitusi: 1
Liitunud: R Okt 07, 2011 10:08 am

Re: kirp.

Postitus Postitas Olar »

Tere,
Endal on IZ 27 originaal kirbuga, on plaanis panna punane kirp.
Aga miks tagasi tahad vahetada, kas originaal kirbuga lasketulemus parem?
siber
Postitusi: 28
Liitunud: T Okt 13, 2009 7:00 pm

Re: kirp.

Postitus Postitas siber »

Selline loll küsimus kas kirp on keermega lati sees?
arvestav
Postitusi: 18
Liitunud: N Aug 20, 2009 10:46 am

Re: kirp.

Postitus Postitas arvestav »

Tere. Vene relvadel peaksid kõik kirbud olema keermega! Oli kunagi juhus kus minulgi kadus IZ-27-el kirp ära.Lahendus oli,et leidsin mingist vanast laua äratuskellast messingist puksi mis oli sama keermega-natuke viiliga töötlemist ja valmis ta oli!
matsi
Postitusi: 30
Liitunud: T Nov 14, 2006 7:16 pm

Re: kirp.

Postitus Postitas matsi »

Tere, Raplas Wadu jahipoe lehel on küll erinevaid kirpe üleval ju siis poes ka need saadaval.
pontsik
Postitusi: 16
Liitunud: E Veebr 09, 2009 4:38 pm

Re: kirp.

Postitus Postitas pontsik »

tere,
keermega olid jh, peaks olema erineva keerme läbimööduga. Ise sain kunagi punase sikupilli jahipaunast.
metssiga
Postitusi: 32
Liitunud: T Mär 01, 2005 1:29 pm

Re: kirp.

Postitus Postitas metssiga »

originaal kirbuga oli mul tulemused palju paremad kui selle punase kirbuga.
aga ma olen uurinud et küti äris on ka kirpe müügil et plaanis sealt uurida milline oleks minu jaoks mugavam ja parem.
Kasutaja avatar
arikas
Postitusi: 63
Liitunud: N Juun 07, 2012 7:49 pm

Re: kirp.

Postitus Postitas arikas »

Sai ka alles hiljuti ostetud jahipaunast IZH-27EM-1C. Kõik rääkisid et osta keermega kirp sinna, kui hakkasin püssil kirpu ära võtma, tundus see võimatu tegevus, nii kõvasti kinni, ja saigi kirpu juba rikutud. Kutsusin siis sõbra appi, ja ka tema sellest aru ei saanud. Hiljem tuli välja, et kirp sinna sisse pressitud, saime tõmmated kätte kuidagi. Siis tekkis teine probleem, oli 3 uut erineva keermega kirpu mis üksgi sinna ei sobinud. üks enam vähem istus ja selle panin liimiga sinna kinni, mis on muidugi väga vale tegevus vist, aga loodan et kirpu enam vahetama ei pea. ja kui peangi, ehk tuleb siis keermega sealt seest välja. Sai käidud ka lasketiirus ja seale sain seal ilusti pihta :)

Kas kellegil veel sellist probleemi olnud?
Vasta