Cal 0.22

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Motorist
Postitusi: 266
Liitunud: N Mai 12, 2011 11:56 am

Re: Cal 0.22

Postitus Postitas Motorist »

Tänud Tooming'le põhjaliku vastuse eest...ma näen et mul "tööd veel pikaks ajaks ees" :lol: enne kui oma vana vene tamasseriraua jooksma saan :wink: Aga ega ma tööd põlga, eriti kui protsess huvitav. Probleemiks pigem pidev tiiru vahet jooksmine...See et subspnic ja standard võrreldes high velosity'ga paremini jooksevad oli vähe üllatus :M . Olen ise üldiselt sõbra relvast "küttimiseks" kasutanud 400m/s juures HP kuuliga varustatud padruneid. Need suht toimivaks osutunud...samas oma püssist standardit kasutades 80m vares küll kukkus puu otsast alla...aga oli elus :M Uusi "varesekatseid" kahjuks teha ei saa, kuna varest tark lind enam minu hoovis ei käi :mrgreen:
Valgeronk...Nurga Enn on mulle tuttav mees, kuna mitme minu püssi kallal nokitsenud. Eks ma pea mõtlema, kas sellise vana raua ümber tegemine väärt on :M , kuna 22lr kestas on olemas ka padrunid, mis suurt 22wmr kiirusel alla ei jää...kas neid ka eestis saada on???
Hannes
Postitusi: 24
Liitunud: P Veebr 24, 2008 4:27 pm

Re: Cal 0.22

Postitus Postitas Hannes »

Näiteks Eley .22LR Sport padruneid saab Trapperist.
napasaran
Postitusi: 15
Liitunud: T Apr 24, 2012 4:51 pm

Re: Cal 0.22

Postitus Postitas napasaran »

aivar00 kirjutas:Just need samad olidki. Täpsuse osas jah - , jäi panemata :oops: . Minu TOZ 78 sööb seni proovitust hästi Lapuat. Toda ka soodsam 500 tk. kaupa purgis osta.

Mis poed Eestis Lapuat 500tk kaupa müüvad ja mis hinnaga? Senimaani olen leidnud kõige soodsama moona hinnaga 0.08 senti tükk (Eley Sport).
Tooming
Postitusi: 150
Liitunud: P Dets 02, 2007 3:13 pm

Re: Cal 0.22

Postitus Postitas Tooming »

8)
Viimati muutis Tooming, T Mai 29, 2012 10:54 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Sarvik
Postitusi: 576
Liitunud: E Jaan 08, 2007 3:09 pm

Re: Cal 0.22

Postitus Postitas Sarvik »

mul selline kogemus et....olen teinud (ise kusjuures :) ) .22 vene spordika wmr padrunile....ja siis mõnede aastate pärast lasin teha selle tagasi (kummardus nurkadele siinjuures)

....põhjus miks wmr.... oli vene aja lõpus/eesti aja algul soov kasutada jahivintrelvana....no polnud midagi lihtsalt võtta või kui oli siis ulmehinnaga (muideks wmr täitsa toimib ka veic suuremate elukate kui vares peal... :lol: )
....põhjus miks tagasi.... soov kasutada vss ja/või jms trennirelvana....aga wmr pauk maksab pea sama mis kesktulepadrun

siit siis soovitus...defineerige endale eesmärk.... :lol:
kärbes kirbule!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Cal 0.22

Postitus Postitas andrus »

Otsisin,ei leidnud ja uut teemat tegema ei hakanud.Kõlbab ka siia ehk.

http://imzcorp.com/en/company/98.html

Ega keski juhuslikult sellist relva ei oma või on omanud?
Huvitab just lasketäpsus kuni 100m.
Kodanik mõtleb relva eeskätt varese koputamiseks.Miks mitte tavaline poltlukk??Tahab lihtsalt midagi teist sugust.
jahismurf
Vasta