Mp-43

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
quentin
Postitusi: 72
Liitunud: L Jaan 20, 2007 11:13 am

Mp-43

Postitus Postitas quentin »

http://www.matkatarbed.ee/oc/index.php? ... ct_id=3107


Mida arvate sellest relvast? Kas sobib ainult seinale või saab ka vahest pardijahil käia?
www.aigur.com
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Mp-43

Postitus Postitas sammal.habe »

siin peaks ette mõtlema, kas sellised rauad terashaavleid kannatavad, mida me euruseaduste järgi peagi kasutama hakkame... ehk Hanno oskab kommenteerida?

samas on selle relva kuulutuse teisel pildil näha väliskuked. mis peaks ometi olema MP-43 KN versioon... KN-variandi ma ostaksin isegi.
Pilt
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Mp-43

Postitus Postitas honkomees »

sammal.habe kirjutas:...samas on selle relva kuulutuse teisel pildil näha väliskuked. mis peaks ometi olema MP-43 KN versioon... KN-variandi ma ostaksin isegi...
see peaks olema IŽ-43 pseudokukkedega versioon, sisuliselt on ikka tegu sisemiste kukkedega, aga need välised on stiiliasjad, nii olen ma vene netis kolades aru saanud. Päris kukkedega püssi tänapäeval venes enam ei teha ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Mp-43

Postitus Postitas sammal.habe »

vähe kolasid :)

ma olen sedasi aru saanud, et 43KN on tegelike väliskukkedega versioon:
http://baikalinc.ru/ru/company/54.html

ja pseudokukkedega variant 43K:
http://baikalinc.ru/ru/company/49.html
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Mp-43

Postitus Postitas Hanno »

Meil lühike versioon sellest püssist müügil, peab vaatama, kas on pseudo kukk või päris, üldiselt pidavat ka uued vene püssid terashaavlile vastu pidama. Eks Euroopa turg ju ikka ka midagi määrab.
kehva tantsijat segavad ka omad munad
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Mp-43

Postitus Postitas Välek »

Mis vanadest püssidest siis saab, kui ainult terashaavel lubatud? Kas freesitakse tšokid maha, et pauk välja pääseks?
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: Mp-43

Postitus Postitas kalur »

Ostad mõned tonnid tinahaavleid tagavaraks. :lol:
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Mp-43

Postitus Postitas Hanno »

Kogu terashaavli teema on ju veekogud ja linnujaht. Tinahaavlit keegi ära ei keela. Soomlased käivad aastaid paar teraspauku mukana, et kui kontrollitakse.
kehva tantsijat segavad ka omad munad
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Mp-43

Postitus Postitas sammal.habe »

on mahti olnud uurida kuke pseudov6imalikkust?
ja kas pikkade raudadega pool/t2istshokiga versiooni MP-43KN-ist kuidagi saaks Jahipauna kaudu soetada?

Hanno kirjutas:Meil lühike versioon sellest püssist müügil, peab vaatama, kas on pseudo kukk või päris, üldiselt pidavat ka uued vene püssid terashaavlile vastu pidama. Eks Euroopa turg ju ikka ka midagi määrab.
Metskass
Postitusi: 35
Liitunud: E Jaan 17, 2005 6:27 pm

Re: Mp-43

Postitus Postitas Metskass »

Uuemad vene püssid pidid kannatama terashaavlitega lasta, olgu siis kukkedega või ilma,aga
kas vanemad relvad nüüd veelinnu jahiks enam kuidagi ei kõlba ja tuleb aga uus muretseda.
Mida teadjamad sellest arvavad? Mp-43 jah aga vana 54 teeniks ka veel pikalt.
Kasutaja avatar
Heino
Postitusi: 149
Liitunud: P Dets 24, 2006 4:30 pm

Re: Mp-43

Postitus Postitas Heino »

Terashaavlitega tohib lasta kuni pooltšokini, nii et kui on täis või kolmveerand, siis ei saa lasta. See kehtib ka kõikide lääne relvade puhul.
nokasmaius
Postitusi: 91
Liitunud: T Aug 09, 2011 4:50 pm

Re: Mp-43

Postitus Postitas nokasmaius »

Heino kirjutas:Terashaavlitega tohib lasta kuni pooltšokini, nii et kui on täis või kolmveerand, siis ei saa lasta. See kehtib ka kõikide lääne relvade puhul.


Millisest allikast selline info? Ise pole veel aru saanud, kas ma oma eelmisel aastal soetatud iz-27-ga tohin terashaavleid teele saata või ei. Relvaga olid kaasas tshokid märkega "STEEL", kuid relval endal puudub vastav tähistus.
Teeks äri, aga aega ei ole; tööl peab käima.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Mp-43

Postitus Postitas kakuke »

Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Heino
Postitusi: 149
Liitunud: P Dets 24, 2006 4:30 pm

Re: Mp-43

Postitus Postitas Heino »

Vaata tšokid üle, need millele on steel kirjutatud, nendega võid lasta, teistega mitte.
nokasmaius
Postitusi: 91
Liitunud: T Aug 09, 2011 4:50 pm

Re: Mp-43

Postitus Postitas nokasmaius »

Tänud! Ammendav tekst Kaupolt.
Teeks äri, aga aega ei ole; tööl peab käima.
Vasta