Beretta

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
SiimL
Postitusi: 2
Liitunud: E Mai 14, 2012 7:59 pm

Beretta

Postitus Postitas SiimL »

Olen juba pikemat aega ootanud Küti ärist omale berettat aga siiani ei midagi muudkui lubavad, et kuu algul tuleb siis juba kuu lõpus, mul viskab juba üle, kas on eestis mõni pood veel kes tegeleb beretade müügiga?
wsm
Postitusi: 353
Liitunud: P Jaan 15, 2006 9:07 pm

Re: Beretta

Postitus Postitas wsm »

Eks ikka leidub ka teisi relvakauplusi. Mis mudelit soovid? Saada hinnaküsimine koos tarne ajaga kauplustele. Mõnel äkki seismas sulle sobiv beretta.
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Beretta

Postitus Postitas mrr »

Schotter on nõustamise jms. poolest väga hea relvakauplus (minu jaoks isiklikult neist poodidest, kellega Tallinnas kokku olen puutunud, lausa parim). Samas tõesti ei ole neil alati kõiki relvi igasuguse konfiguratsioonis laos kohe olemas. Olen ka seda ise täheldanud. Samas edasimüüjast tuleb ka aru saada, iga riiulil seisev püss on kapital ja mingis mõttes moraalselt vananev ja väärtust kaotav toode. Lisaks on suur vahe, kas riiulil seisab 5tk Akkari 400€-st püssi või 5tk Blaser R8 erineva taseme variatsioone a' 2,5+ € (mis Blaseri on erinevaid võimalusi arvestades ikkagi liialt vähe, rääkimata erineavatest mudelitest nagu K95 jne)!

Saksa suurim jahipoodide kett Frankonia annab Beretta sileraudsele variatsioone 21tk ja enamuste tarnetähtaeg on 7-8 nädalat. Tundes itaallasi, ilmselt pigem 12-16 nädalat.

Olen kokku puutunud ka kaupmeestega, kellel on küll kohe suur valik poes, kuid hinnad tootja soovitatavast jaehinnast (annab reeglina ette iga tootaja) 50% kuni 100% kõrgemad. Mina sel juhul parem ootan...

PS! Mina ostsin oma Beretta kunagi Schotterist. Muud kokkupuudet ei oma. :P
Vasta