cz-ti kvaliteet

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: cz-ti kvaliteet

Postitus Postitas baddmann »

See variant korrektselt ja hoolikalt tehes ei tekita lasku, kui padrun ongi padrunipessa jäänud, kuigi soovitada sellist kasutust ei julgeks (et padrun pesas).

Muideks, Aafrikas on kohati PH-del komme poltlukuga suurekaliibrilist julgestuseks kaasas kandes just nii tehagi - salv padruneid täis, täiendav padrun rauda, lukk järgi, päästik alla ja lukk siis lõplikult kinni samal ajal päästikut all hoides. Kui enesekaitseolukorraks läheb, siis ainult tõstad luku ja sulged selle uuesti alla, edasi-tagasi liikumise aja hoiad kokku.

BM
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: cz-ti kvaliteet

Postitus Postitas aivar00 »

Kuna minu vana Kusti kaitseriiv on samuti ebamugav, siis kasutasin sama meetodit - padrun rauda, hoides päästikut all lukk kinni. Kui vaja kütiliinis kiirelt lask sooritada või siis pukis lask sooritada, siis sai antud meetodiga väga vaikselt relva vinnastada.
ikka lõbusalt
karlott
Postitusi: 2
Liitunud: L Sept 21, 2013 11:55 am

Re: cz-ti kvaliteet

Postitus Postitas karlott »

kas kellelgi on kogemusi cz 550 fs 30-06.-ga . Sellel on lühem vintraud 520 mm. muidu on 600 mm.
karlott
Postitusi: 2
Liitunud: L Sept 21, 2013 11:55 am

Re: cz-ti kvaliteet

Postitus Postitas karlott »

Mul on praegu cz 550 standard 308 win. on olnud 10 aastat,on lasknud palju loomi ja olen väga rahul.
Kasutaja avatar
Räven
Postitusi: 176
Liitunud: K Sept 28, 2011 9:30 pm

Re: cz-ti kvaliteet

Postitus Postitas Räven »

Mul on CZ 550 FS. Laseb väga täpselt, mulle läheb ideaalselt õlga mille järgi saigi valitud. No ja täislaadi pärast ka:) Natuke raskem relv kui tavalise laega aga ongi hea, stabiilsem. Metsas jaksan vedada, pole muret. Kaitseriiv tahab veidi timmist, muidu ei saa üldse vaikselt maha võtta. Esimese lahtise sihiku võtsin maha, toru otsa sihkult võtsin maha. Ainuke, millest puudust tunnen, on salv.
Vasta