cz-ti kvaliteet

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: cz-ti kvaliteet

Postitus Postitas Hanno »

Vastus on olemas, ammu juba. Sarvik tabas aga naelapead enne, ei hakanud enam üle rääkima. kuid nüüd täpsustan, CZ standard mudelid on lakitud, Lux aga õlitatud. Kuivõrd me reeglina toome sisse vaid lux versioone, siis poes näppides tõesti ma ühtegi lakitud pära ei leidnud. Sealt siis ka mu veendumus, et CZ toodab ikka õlitatud puiduga püsse. Seega soovitan unustada CZ Standard versioonid ja mõelda hoopis Lux värgi peale.
Kivi kotti!
kehva tantsijat segavad ka omad munad
Kasutaja avatar
Heino
Postitusi: 149
Liitunud: P Dets 24, 2006 4:30 pm

Re: cz-ti kvaliteet

Postitus Postitas Heino »

Mul on CZ 527 varmint, lakitud ja lakk on ok, ning CZ HA 550 Hunter 300 WIN MAG, sel tuleb lakk esimesest päevast alates maha. Aga lasevad mõlemad väga täpselt kui ainult "tihend" alt ei vea. Mõtlesin, et kui 550 väga koledaks läheb, võtan laki lõpuni maha ja lasen kuumvaha peale.
draiwer
Postitusi: 387
Liitunud: R Mai 29, 2009 9:36 am

Re: cz-ti kvaliteet

Postitus Postitas draiwer »

Laminaat ja lakitud peab kah ilusti vastu.
Mait Mägi
Postitusi: 18
Liitunud: N Dets 08, 2005 12:18 pm

Re: cz-ti kvaliteet

Postitus Postitas Mait Mägi »

Tere kõigile, kes teemas kaasa löövad ja kogemusi jagavad. Isal on jahivintrelvaks ZKK- 601 De Lux kaba, ostetud kunagi soomest. Kaba pähkel ja immutatud, aastatega kulumismäke veidike. Raua osad ei korja roostet kuna on hooldatud. Relva lukk küll loksub tagant veidi enam kui sakkol, aga ei häiri laadimist. Kuuli jooksu kohta pole öelda ühtegi halba sõna. Edu kõigile jahil ja lasketiirus.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: cz-ti kvaliteet

Postitus Postitas andrus »

Cz-ilt kah uut ja huvitavat.Ei tea millal ja kas üldse selline meile jõuab ja mis maksma hakkab.
http://www.czub.cz/en/catalog/81-center ... DATOR.aspx
jahismurf
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: cz-ti kvaliteet

Postitus Postitas andrus »

Ise küsin ise vastan.........ongi kohal! 825 euri ja jahipaunas müügis.
Krt.täpselt pool aastat vahet. :lol:
jahismurf
metsas
Postitusi: 50
Liitunud: P Mai 16, 2004 6:44 pm

Re: cz-ti kvaliteet

Postitus Postitas metsas »

Kaheksa aastat CZ-ti omanik ja ainult positiivsed kogemused. See et alguses tundus lukk liiga logisev, täna ei häiri. Tehtud palju kiireid ümberlaadimisi ja ei mäleta et oleks ühtegi probleemi olnud. Rooste seda püssi ei taha, püssi puhastamine ei ole minu suurim kirg, kindlasti mitte peale igat jahti kus paukku tehti. Jahihooajal paar kolm korda nädalas kindlasti olenematta ilmast käin metsas ja tänaseni ei ole veel ühtegi roostejälge.
Ei ole kuidagi seotud CZ-ti müügiga aga julgen oma kogemuste põhjal kindlasti soovitada. Hind ja kvaliteet tugevalt paigas.
pontsik
Postitusi: 16
Liitunud: E Veebr 09, 2009 4:38 pm

Re: cz-ti kvaliteet

Postitus Postitas pontsik »

ostsin ka selle Predaator komplekti, kuid optika oli musta värvi
väga rahul, selle raha eest väga hea optika, sõbral mingi delta classic 50-se läätsega. tema omaga enam ei näinud aga minul täitsa ok, ei tea kas oleneb sellest eest läätsest või siis tõesti on ikka firmal vahe sees. Mina olen väga rahul selle kompletiga, kuigi alles kuuaega vana :mrgreen:
Kasutaja avatar
AndresR
Postitusi: 187
Liitunud: L Aug 25, 2007 5:16 pm

Re: cz-ti kvaliteet

Postitus Postitas AndresR »

Kas kellelgi CZ-USA Canvasback-iga kogemusi on? Jäi siis Jahipaunas selline asi silma. Käes tundus muidu ok,aga natuke hirmutas jutt sellest lakist mis pidi maha kooruma (pidi harv juhus olema). Oodatud kõik kogemused:)
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: cz-ti kvaliteet

Postitus Postitas honkomees »

Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
TheVkill
Postitusi: 25
Liitunud: T Jaan 15, 2013 10:11 am

Re: cz-ti kvaliteet

Postitus Postitas TheVkill »

pontsik kirjutas:ostsin ka selle Predaator komplekti, kuid optika oli musta värvi
väga rahul, selle raha eest väga hea optika, sõbral mingi delta classic 50-se läätsega. tema omaga enam ei näinud aga minul täitsa ok, ei tea kas oleneb sellest eest läätsest või siis tõesti on ikka firmal vahe sees. Mina olen väga rahul selle kompletiga, kuigi alles kuuaega vana :mrgreen:


Keegi veel oskab midagi selle komplekti kohta öelda?
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Re: cz-ti kvaliteet

Postitus Postitas kaalikas »

ei promo siin Hanno poodi,aga omal 2000 alguses just sealt ostetud cz 550 308(lakitud kabaga) no on täpne relv,peal Zeiss 1,5x6 ,rebasele 200m otsaette sihitud,lõua alla tabatud,luku mõningane luft ei ole veel siiani seganud kiiret ümberlaadimist,viimane lastud elukas jooksu pealt kult kaal 230 kg,esimene mats süda,igaksjuhuks,et ei peaks puu otsa põgenema sai peale kõhuli heitmist ühe laksu veel selgroogu.mind ei ole see relv veel 12-aasta jooksul hätta jätnud,ja võib olla uuemad on veel paremad,osta ja ära pööra tähelepanu ininatele ,et CZ ja pask! Edu!
In fact You look like a shit!
TheVkill
Postitusi: 25
Liitunud: T Jaan 15, 2013 10:11 am

Re: cz-ti kvaliteet

Postitus Postitas TheVkill »

Sai kah ettemaks cz 550 predator komplektile ära tehtud, eks siis varsti tiirus näeb mis esialgne mulje on. Sealjuures tundus igati hea hind, selle komplekti eest.
empudogy
Postitusi: 28
Liitunud: T Dets 26, 2006 2:25 pm

Re: cz-ti kvaliteet

Postitus Postitas empudogy »

Olen nüüdseks CZ 550 lim. edition-i omanik juba nüüdseks 1,5 aastat. Õnne on olnud selle relvaga lasta sigu, põder ja rebaseid. Praeguse kvaliteedi kohta julgen öelda, et kuna tegemist on odavama klassi relvaga ,siis selle täpsust ei ole kunagi mõtet võrrelda Saueri või muu kõrgklassi relvaga. See aasta olen teinud looma peale 5 lasku ja käes on ka 5 looma. Mina olen selle relvaga ülimalt rahul. Kõige kaugem rebane oli see aasta 200+m Lask oli kivi pealt tuge võttes. Tiirus proovimas käies proovisime Sako 8,5g täismantlit, Seller&Bellot SPCE 9,7g (mida kasutan ka suuruluki jahis) ja sama firma täismantel FMJ 9,55g. Kõik kuulid jäid liivakotilt lastes 5cm sisse ja distantsiks oli siis 100m Peal olev Delta titanium optika oli 10x suurenduse peal. V-o on relvad ebaühtlase kvaliteediga, kuid mina küll kiidan seda relva. Ainus koht, kuhu rooste ligi kipub on rihma kinnituse metallist liigend, kuid see on koht, kuhu niiske ilma ja õlita kõikidel mudelitel siil kohal on. Luku loks on sees küll, kuid senini pole kiirel vahetusel probleemi olnud. Pilt relvast ja andmetest ka. http://www.bighunter.ru/media/Image/CZ/CZ-550-LUX-Limited-Edition-.jpg

Täpset kätt ja teravat silma.
TheVkill
Postitusi: 25
Liitunud: T Jaan 15, 2013 10:11 am

Re: cz-ti kvaliteet

Postitus Postitas TheVkill »

Tervist

Võibolla loll küsimus aga manualist ei suuda ma leida CZ 550-l midagi selle kohta, et kuidas ilma kuivlasuta polti maha laadida. Kas on veel mingit võimalust peale selle, et laed relva tühjaks ja hoiad päästikut all, samal ajal kui luku kinni lükkad? Kas see variant, juhuks kui padrun padrunipessa jääb, võib lasu tekitada?
Vasta