Haenel Jäger 10

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Herr
Postitusi: 8
Liitunud: P Aug 21, 2016 10:47 am

Re: Haenel Jäger 10

Postitus Postitas Herr »

Kui veel küsimusi on siis aitan kui oskan .sest tean et infi selle relva kohta vähe
Kasutaja avatar
kranz
Postitusi: 37
Liitunud: T Okt 24, 2006 11:16 pm

Re: Haenel Jäger 10

Postitus Postitas kranz »

Minul ei jookse miski muu peale Lapua 9,7 g Mega. Aga need kõik kuul-kuuli.
laffaa
Postitusi: 31
Liitunud: N Jaan 06, 2005 5:34 pm

Re: Haenel Jäger 10

Postitus Postitas laffaa »

Herr kirjutas:Kui veel küsimusi on siis aitan kui oskan .sest tean et infi selle relva kohta vähe

Terekest! Muretsesin omale ka sama relva. Kas sa tegid sisselaskmist ka või jooksid kuulid kohe hea tihedusega. Mul algul nagu ei tahtnud tihedus tulla kuidagi, aga mida aeg edasi, seda paremaks läheb või siis asi selles, et olen lihtsalt relvaga harjunud rohkem. Esialgu pole veel iselaadimisega sellist vahekorda leidnud, et päris kuul kuuli jookseks.
koopaorav
Herr
Postitusi: 8
Liitunud: P Aug 21, 2016 10:47 am

Re: Haenel Jäger 10

Postitus Postitas Herr »

Algul proovisin kõigega mida kodust leidus kõik loopisid peale vene parnauuli aga see kah sihuke moon et iga 3. Või4. Viskab jälle .esimesil päeval lasin kohe raua mitu korda kuumaks nii et kõik vask ja muu tehase jama st puhtaks. Muidugi ennem kodus puhastasin kah ikka hoolega.praegu olen väga rahul.
laffaa
Postitusi: 31
Liitunud: N Jaan 06, 2005 5:34 pm

Re: Haenel Jäger 10

Postitus Postitas laffaa »

Herr kirjutas:Algul proovisin kõigega mida kodust leidus kõik loopisid peale vene parnauuli aga see kah sihuke moon et iga 3. Või4. Viskab jälle .esimesil päeval lasin kohe raua mitu korda kuumaks nii et kõik vask ja muu tehase jama st puhtaks. Muidugi ennem kodus puhastasin kah ikka hoolega.praegu olen väga rahul.


Kas sul sellist jama ei ole olnud, et teinekord ei taha salvest padrunit võtta, lukk libiseb padrunist üle lihtsalt või siis jääb padrun kuhugi serva( salve eesserva) taha kinni- nödi otsaga padruni puhul? Nagu alaska tüüpi või veel hullem need RN-id. Parempoolse padruni võtab ilusti salvest, aga just vasakult poolt ei taha võtta teinekord. Olen tähele pannud, et just vanemat tüüpi S&B kestadega on see jama, neil tagumine rant 0,2 mm peenem ja kuidagi ümaram, kui normaalsel padrunil. RN-i ei võta kusagilt, seda ei tasu salve toppidagi üldse.
koopaorav
Herr
Postitusi: 8
Liitunud: P Aug 21, 2016 10:47 am

Re: Haenel Jäger 10

Postitus Postitas Herr »

Need lõmbi otsaga padrunid ongi jamad.need nagu liiga suured ei ole nagu liikumis maad kipuvad vahest kinni jääma.ära muretse se jama ka teistel relvadel.aga mul jamas kah salv algul vedru jäi kinni kudagi ei lükand padrunit korralikult üles. Võtsin aga lahti ja kõva puhastus uus õli sisse .nüüd umbes 200 pauku peale seda teind ja ei ole enam jamand
laffaa
Postitusi: 31
Liitunud: N Jaan 06, 2005 5:34 pm

Re: Haenel Jäger 10

Postitus Postitas laffaa »

Herr kirjutas:Need lõmbi otsaga padrunid ongi jamad.need nagu liiga suured ei ole nagu liikumis maad kipuvad vahest kinni jääma.ära muretse se jama ka teistel relvadel.aga mul jamas kah salv algul vedru jäi kinni kudagi ei lükand padrunit korralikult üles. Võtsin aga lahti ja kõva puhastus uus õli sisse .nüüd umbes 200 pauku peale seda teind ja ei ole enam jamand


Selge siis, tänud! Tegin omal ka selle salveprotsetuuri ära, oli teine seest väga kuiv. Huvitav oli see, et kui vedru tagasi panin, siis läks ainult 10 padrunit salve, keerasin vedru ringi ja siis läks 11 salve.
koopaorav
Herr
Postitusi: 8
Liitunud: P Aug 21, 2016 10:47 am

Re: Haenel Jäger 10

Postitus Postitas Herr »

Huvi pärast kas kellelgi need kuulid jooksevad
Kasutaja avatar
kranz
Postitusi: 37
Liitunud: T Okt 24, 2006 11:16 pm

Re: Haenel Jäger 10

Postitus Postitas kranz »

Herr kirjutas:Huvi pärast kas kellelgi need kuulid jooksevad


Millised on "need kuulid"?
Vasta