Mercury sileraudne

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Mercury sileraudne

Postitus Postitas andrus »

Reeglid küll ei luba edasimüüja lehte kasutada aga loodan,et Mart ei pahanda kuna tootja kodulehte leida kohe kuidagi ei õnnestu.

http://www.jahimees.ee/jahirelvad/75-po ... 12x76.html

Huvitama hakkas selline relv.On keegi saare või mandri meestest seda "elukat" katsuda saanud või teab sellest relvast midagi.Suht narr on saarde sõita ja veenduda esimesel minutil,et tegemist on täieliku kirve tööga ja kaitseriivigi tuleb haamriga avada.
jahismurf
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: Mercury sileraudne

Postitus Postitas valgeronk »

Tunnen poeomanikku.Kui relv poes olemas,uurin asja lähemalt.Eks annan kuidagi teada.Seniks ainult nats kannatust.
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: Mercury sileraudne

Postitus Postitas valgeronk »

Püss poes olemas.Uurisin teist nats,selle raha eest püssi küll.Kaitseriiv töötab normilt.Minule püss ei sobi,püssi põske visates jääb latt täielikult kinni,sihikut ei näe,tuleb vasaku käega täiendavalt tõste teha.Aga üldiselt normis relv,käes seisab kindlalt.
kirp
Postitusi: 597
Liitunud: K Jaan 02, 2008 12:12 am

Re: Mercury sileraudne

Postitus Postitas kirp »

polegi enne plastkabaga kaheraudset näinud. Pildi pealt nagu tundub, et põsetoe tükk eraldi, kas selle kõrgust saab vastavalt soovile reguleerida?
rgrents
Postitusi: 16
Liitunud: P Mär 29, 2009 9:01 am

Re: Mercury sileraudne

Postitus Postitas rgrents »

Ma mingi aeg käisin vaatamas seda relva,mulle tundus ka pildi järgi,et saab reguleerida aga ei saa.Relval pole muidu vigagi aga mind isiklikult pani mõtlema see,et on Türklaste tehtud.Nii palju kui mul mõne tuttavaga selle relva kohta juttu oli,üteldi kohe,et ära türklast küll osta võta siis juba mingi vene oma.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Mercury sileraudne

Postitus Postitas kakuke »

Mul jälle vastupidine kogemus. Olen pidanud eelnevalt mitmeid venelasi ja alles türklasega jäin rahule.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Mercury sileraudne

Postitus Postitas andrus »

Siin sama suhtumine türklasesse.
jahismurf
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: Mercury sileraudne

Postitus Postitas valgeronk »

Vene relva osta, parem end p---sse saata.
Vasta