Vertikaalne 2 raudne vint relv

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
nippm
Postitusi: 1
Liitunud: K Dets 25, 2013 8:00 pm

Vertikaalne 2 raudne vint relv

Postitus Postitas nippm »

Tere
Küsimus siis selline,et kas on kellegil kokkupuudet kahe raudsete vint relvadega.Kui on siis kuulaks soovitusi,et mis firma ja kaliibriga.Ja sooviks siis ikka asja kohast infot küsitud teema kohta, mitte et hakatakse kiitma tavalisi vintrelvasid kuna huvi on just 2 raudse vertikaal raudadega vintpüssi vastu.
Adekvaatse info eest ette tänades.
jyri

Re: Vertikaalne 2 raudne vint relv

Postitus Postitas jyri »

Võta minuga ühendust privas või helista 58370240. Mul ainult kaheraudsed, vertkaalsed, erinevate kaliibrite kombinatsiooniga rauapaaridega. Karabinidest ammu lahti saadud.
Kellapoiss
Postitusi: 149
Liitunud: K Nov 01, 2006 5:05 pm

Re: Vertikaalne 2 raudne vint relv

Postitus Postitas Kellapoiss »

Tervist.Mul kogemusi jagub.Jutt läheks pikaks.Info5139110 KALLE
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Vertikaalne 2 raudne vint relv

Postitus Postitas tony »

nippm kirjutas:Tere
Küsimus siis selline,et kas on kellegil kokkupuudet kahe raudsete vint relvadega.Kui on siis kuulaks soovitusi,et mis firma ja kaliibriga.Ja sooviks siis ikka asja kohast infot küsitud teema kohta, mitte et hakatakse kiitma tavalisi vintrelvasid kuna huvi on just 2 raudse vertikaal raudadega vintpüssi vastu.
Adekvaatse info eest ette tänades.


Omal kogemus 2 x 9,3X74R Blaser BB97 ühe päästikuga. Infot rohkem 56467272
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: Vertikaalne 2 raudne vint relv

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Äkki ikka viimased 3 panevad oma kogemused siia kirja. Tonyl ka vene kaheraudne, kui ma ei eksi?
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Re: Vertikaalne 2 raudne vint relv

Postitus Postitas Karmo »

Keegi ei julge avalikult enam iitsatadagi, kardavad siin teatud foorumlaste poolt materdatud saada.
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Vertikaalne 2 raudne vint relv

Postitus Postitas tony »

Andrus Michelis kirjutas:Äkki ikka viimased 3 panevad oma kogemused siia kirja. Tonyl ka vene kaheraudne, kui ma ei eksi?


Venelane müüdud. Ise eelistan Blaserit teatud põhjustel: istub hästi põske, ilus disain alates luxurist ülespoole, reguleeritavad rauad, padruneid rauas hoides väga ohutu, saadaval minu lemmikkaliiber mis on 9,3mm, kuuliks kasutan 18,5g mis võsas suhteliselt lollikindel. Vihmaga - lumega kui optikata maas hea ajujahi sihik.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Vertikaalne 2 raudne vint relv

Postitus Postitas andrus »

Endal pole "tupla vinti" olnud aga oli kombi Finnclassik. Toodab ka topelti vinti. Seega poetan sõna vahele. Muidu oli väga hea püss(topelt vindi sihik ja kesta heitjad veel paremad) aga ühel lumisel päeval vedas mind alt,peale seda me enam nii head sõbrad ei olnud.
Nimel 512-l avamisek tuleb avamis kangi-hooba liigutada paremale nagu kõigil püssidel,ainult tema liigutab sellega sellist plaadi moodi asja lukukoja pealt ja siis avaneb.
Sellel päeval oli lund palju ja suht külm.Koerad käisid seaga siia sinna ja püss oli kuusikus liikudes kogu aeg pihus,käsi ümber selle sama koja-padrunipesa. Käe soojusega lumi sulas sinna vahele ja külmus minu püss nii kinni,et pärast tuli autos tükk aega soojendada,et lahti saada. Peale seda sai meie suur sõprus otsa.
jahismurf
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: Vertikaalne 2 raudne vint relv

Postitus Postitas jahe »

See venelane vist nüüd foorumlase Vallo käes,kaliibris 45/70 .Lasi sügisel suure 6+6 pulli,raius nii et valgeid laaste lendas :) Eks ta ise kommib täpsemini :)
243win
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Vertikaalne 2 raudne vint relv

Postitus Postitas baddmann »

jahe kirjutas:See venelane vist nüüd foorumlase Vallo käes,kaliibris 45/70 .Lasi sügisel suure 6+6 pulli,raius nii et valgeid laaste lendas :) Eks ta ise kommib täpsemini :)


See venelane ei olnud ühtki otsapidi vertikaalsete raudade asetusega ju kah, eksole.

BM
Kasutaja avatar
Heino
Postitusi: 149
Liitunud: P Dets 24, 2006 4:30 pm

Re: Vertikaalne 2 raudne vint relv

Postitus Postitas Heino »

Mul oli IŽ94 2 vintrauaga, kokkujooksuga tuli vaeva näha aga lõpuks sain nii, et alumine raud lasi 100 m peale 4-5 cm alla. See oli maksimum, mis ma temast kätte sain. Olen ka ühte Finnclassikut sättinud, selle sain suhteliselt lihtsalt kokku. Võrreldes venelasega oli regullimine lihtsam ja täpsem. Kui ajumehele, siis mina soovitaks pigem kombit, on esiteks kaalult kergem, siledaga seisvat looma lasta ohutum ja kui nugis puus, paned haavli rauda ja 60 EUR kukubki sülle :-). Kütile soovitan karabiini. Ma käisin selle püssiga paar aastat, sai lastud erinevaid loomi aga sellist head kindlustunnet ei tekkinud. Päästikud on sileda omad. Erandiks on kindlasti kallid relvad aga siin on ka Krieghoffe tagasi saadetud kokkujooksu pärast. Sõbra Blaserit olen kasutanud 9,3x74, see jättis küll väga hea mulje aga sellise püssiga on kahju ajusse minna :-)
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: Vertikaalne 2 raudne vint relv

Postitus Postitas Metslane »

Kirjutage siia natuke ka täpsusest, kuidas mingid relvad jooksevad: 50,100 ja 150 m peal. Sest eks ta ikka koeramehe relv on, kuna hea lühike ja kerge puhastada.
Aim small, miss small!
manivald
Postitusi: 23
Liitunud: N Mai 03, 2012 10:55 am

Re: Vertikaalne 2 raudne vint relv

Postitus Postitas manivald »

Sõbra Finnclassicul suur skoop peal. Mõlemad .308. Ühe õhtuga suur sokk ja kena kesik, mõlemad kõri lasuga kohe maas. Mõlemal korral käis üks laks ja teine jäi reservi. Hiiumaa 2008.
jyri

Re: Vertikaalne 2 raudne vint relv

Postitus Postitas jyri »

Metslane kirjutas:Kirjutage siia natuke ka täpsusest, kuidas mingid relvad jooksevad: 50,100 ja 150 m peal. Sest eks ta ikka koeramehe relv on, kuna hea lühike ja kerge puhastada.

Kirjutan.Kuna minu oma isetehtud, sai raudade muff valmistatud nii, et mõlemad rauad jooksid paralleelselt. Nii nad ka jäid reaalselt, vajades ainult "pisitimmimist" .
Kuna mul optikal "bullet drop corrector" peal, sisselastud kõigest 100m peale. Ülemisest rauast nii mina kui ka minust tunduvalt parem laskja 100m vastavalt 3cm ja 2 cm ringi sisse 3-st kolm . Alumine läheb kella poole kuue peale ca. 3 cm . Mind rahuldab.
Praktikas kasutan ainult hiilimis-ja varitsusjahis. Kui relvaga hakkasin harjuma, lasin "trenniks" edukalt soku ca. 190 m kaelapauga (y) . Põlve toelt. Siis veel VOMZ optikaga, mis 150m peale sisse lastud. Kokku on sellest püssist tabatud suurulukeid 3-kohaline arv 6 aastaga( enne Suurt Lund sai kõvasti kitsi lastud). Minu keskmise "tabavuskoefitsiendiga", ehk 3 padruniga 2 looma. Mõni loom vajas 2 pauku ja mõni läks mööda kah :oops: .Püssi kaal minu omal 5,5 kilo, nii et koeramehele oleks suur lisakoormus!
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Vertikaalne 2 raudne vint relv

Postitus Postitas Välek »

jyri kirjutas: Mõni loom vajas 2 pauku ja mõni läks mööda kah :oops: .
Head uut aastat! Jyri, mis juhtunud, et uuel aastal surmarelvast nii räägid?
Vasta