Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Kui miskit tahab väljaütlemist , siis siin on koht, kus seda teha.
Vasta
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas kalur »

Aga millised need normaalsed rentnikud siis oleks? Kas sellised kes kahjudega kaupleks? Unistage edasi. Niikaua kui toimuvad oksjonid rikutakse ka korda.
GC
Postitusi: 389
Liitunud: R Nov 12, 2004 5:15 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas GC »

kalur kirjutas:Aga millised need normaalsed rentnikud siis oleks? Kas sellised kes kahjudega kaupleks? Unistage edasi. Niikaua kui toimuvad oksjonid rikutakse ka korda.


Õige on, unistada pole siin midagi!
RMK jaoks on enampakkumine igati korda läinud.
Müüki läinud jahialade naabritel tuleb järelvalve oma õlule võtta. Riik loeb oma teenitud eurosid ja neil pole selleks aega, see on tüütu ja kulukas tegevus.
Viimati muutis GC, L Mär 01, 2014 11:01 pm, muudetud 1 kord kokku.
koos koeraga
SUURKOER
Postitusi: 139
Liitunud: R Juun 22, 2007 6:37 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas SUURKOER »

Kust kohast neid pakkumise tulemusi näha võiks?
monk
Postitusi: 4
Liitunud: P Juun 21, 2009 6:19 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas monk »

Eks siis tuleb naabreid armastada ja austada :) Ehk on tulevikus õnne jälle nende salatsemistele peale sattuda, kui nad omi lastud ulukeid mööda ilma Hiluxi kastis veavad,või turistide ööbimis kohtades ümber laevad selleks ettenähtud kaubikusse nagu seekord juhtus.Aga tänud veelkord kütile kes selle päevavalgele tõi ja meid kõiki teavitas.Tuleb loota ka KKI järelvalvele kelle kohustuseks on selliseid salakütte püüda aga ilma meieta on see neil suht võimatu.Kõik seisab siiski ainult info najal ja ärgem olgem kitsid teavitamast sest muidu ei juhtu ju midagi.
margohunt
Postitusi: 19
Liitunud: N Nov 21, 2013 3:56 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas margohunt »

Ma siiralt loodan ,et jagub mõttekaaslasi ja selline lauslollus peab lõppema!!!Lihtsam on tööle minna mitte elada röövli moodi teiste jahimeeste arvelt !!!! Loodan ,et uuel aastal leiavad jahimehed suuremat jõudu sellisele madalalaubalisusele vastu astuda ja tänavune EETILINE jaht mida välja kuuluatati õigustab oma nime.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas Beretta »

Margohunt. Lugesin 3 korda ja muhvigi ei saanud aru mis lauslollusest ja madalalaubalisusest jutt käib. Kellest Sa räägid?
Grumpy old man
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas baddmann »

Beretta kirjutas:Margohunt. Lugesin 3 korda ja muhvigi ei saanud aru mis lauslollusest ja madalalaubalisusest jutt käib. Kellest Sa räägid?


Mina kah sellest aru ei saanud. Küll aga mulle hakkab mõne kasutaja aktiivsusest vaikselt jääma mulje, et üks võimalik või ka reaalne konkurent sarjab teist (mitte, et päris alusetult küll).

BM
margohunt
Postitusi: 19
Liitunud: N Nov 21, 2013 3:56 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas margohunt »

Lauslolluse all pean ma silmas konkreetset riik riigis tegutsevat ettevõtet mille nimi on RMK.
Puhas inimeste lollus ,et tehakse aastaseid rendilepinguid ja mida see toob kaasa loomade populatsioonile on ju õudne.Ma ei räägi üldistavalt ,et kõik rentnikud on halvad aga võrdlemisi libe tee on see igaljuhul.Kui rentnikud on sellised naabrid nagu olid hetkel anna naabrid siis piirid on ühed loomad on ühed ---ühed söödavad ja hoiavad oma loomi ja lasevad nii nagu seadus ja jahiload ette näevad teised teevad lageraiet ja vilistades jahikalendri peale .Kas see siis ei ole teiste arvelt röövli kombel elamine?Sellisele süsteemile peaks käe ette panema otsustajad kuristiku tänavalt, mitte rõõmsalt pealt vaadata mis hetkel toimub RMK maadel.Miinimum programm oleks 3 aastane rendileping aga ok oleks 5 aastane leping.
Kahjuks ongi see ,et madalalubaline inimene tuleb suure rahakotiga ja kuuleme endiselt ,et meil on jahieetika aasta aga sellistele ei suuda ise vastu astuda.
Mulle on tulnud päris mitmeid privaatseid sõnumeid mõttekaaslastelt kes on seda teemat üritanud üles võtta aga kahjuks on jäänud hüüdjahääleks kõrbes ja on nende mõtted lihtsalt maha materdatud.
Ma ei ole ise ühegi maa rentnik ja ei ole kunagi plaanis hakata ka rentnikuks lihtsalt rumalusele võib ju keegi tähelepanu juhtida.Ilusat õhtut ja kivi kotti pärisjahimeestele!!!
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas MLP »

Kuule @margohunt sa ajad juba sama jama mida hr Männil....
mitte ,et ma sinu väiteid ja loogigat maha tahaks materdada,aga liiale ka ei maksa minna :M :!:
8)
sinu nukker noku!
margohunt
Postitusi: 19
Liitunud: N Nov 21, 2013 3:56 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas margohunt »

no siis on jama
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas andrus »

Ei ole midagi,keegi peab tulist ora p.rse poole kah viibutama. Alustab foorumist ja lõpuks juba suurel "ekraanil". :D
jahismurf
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas baddmann »

margohunt kirjutas:Lauslolluse all pean ma silmas konkreetset riik riigis tegutsevat ettevõtet mille nimi on RMK [...] Sellisele süsteemile peaks käe ette panema otsustajad kuristiku tänavalt, mitte rõõmsalt pealt vaadata mis hetkel toimub RMK maadel.Miinimum programm oleks 3 aastane rendileping aga ok oleks 5 aastane leping [...] Ma ei ole ise ühegi maa rentnik ja ei ole kunagi plaanis hakata ka rentnikuks lihtsalt rumalusele võib ju keegi tähelepanu juhtida[...]


Kuristiku tänavalt ei leia mingeid otsustajaid RMK maadel toimuva üle, RMK ei ole ega saagi üleüldse riigiasutusena olla EJS liige (mitte et EJS liikmeks olemine EJS-ile väga palju juriidilist jõudu juurde annaks jahipiirkonna kasutajat käsutada). Kui keegi tahab aga RMK otsustajatele oma meelsust avaldada RMK jahipiirkondade kasutamise põhimõtete kohta, siis sobilikud kontaktid on asutuse kodulehelt ju ilusti avalikult leitavad:

http://www.rmk.ee/organisatsioon/kontaktid/rmk-noukogu


BM
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas Pauli »

margohunt kirjutas:Sellisele süsteemile peaks käe ette panema otsustajad kuristiku tänavalt, mitte rõõmsalt pealt vaadata mis hetkel toimub RMK maadel.

Aga miks sa arvad, et rõõmsalt pealt vaadatakse. Asja on arutatud. Kui on etteheiteid, et ei edene, siis vt Baddmanni postitust.
margohunt kirjutas: ... kuuleme endiselt ,et meil on jahieetika aasta ...

Aastanumber vahetus juba 2 kuud tagasi :roll:
http://www.ejs.ee/et/jahimehele/ulukid/1882-maerka-ulukit-2014-kalender.html
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas baddmann »

Pauli kirjutas:...Aastanumber vahetus juba 2 kuud tagasi :roll:
http://www.ejs.ee/et/jahimehele/ulukid/1882-maerka-ulukit-2014-kalender.html



Ja näedsa, ongi nii nagu EJS suunised andis ! Praktiliselt koheselt märgati naaberpiirkonna jahimehe poolt ulukit autokastist kaubikusse liikumas :)

BM
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas rixa »

SUURKOER kirjutas:Kust kohast neid pakkumise tulemusi näha võiks?


SIIT
Vasta