Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Kui miskit tahab väljaütlemist , siis siin on koht, kus seda teha.
Vasta
atshunter
Postitusi: 100
Liitunud: N Mai 02, 2013 8:21 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas atshunter »

Seoses selle teemaga meenub mulle üks juhtum eelmisest suvest. Juhtus see siis Antslas Hauka laadal, oli seal üks Kesk-Eesti talu kes pakkus värsket põdra suitsuliha ja vorsti, nende endi tehtud ja suitsetatud. Olid seal siis müüjateks 2 neidu, läksin siis ligi ja küsisin et kui värske see vorst ja liha siis ikkagi on? Üks neidudest vastas et 3 päeva ja siis ma küsisin et aga kaua see liha ennem siis sügavkülmas oli? Vastuseks sain et polegi olnud, 3 päeva tagasi tapetud põder. Tegin suured silmad ja küsisin et see pole ju võimalik et põdrajaht ei käigi praegu. Neiud vastasid et nemad ei tea aga et 3 päeva tagasi nad seda põtra igaljuhul tükeldasid... Samal hetkel kui tahtsin neidudele öelda et ju teie peremees siis üks salakütt ole, astus härra just ise ligi ja ütles et mida ma siin hoian järjekorda kinni, kui liha ei osta siis käigu na??ui. Küsisin siis temalt et kuidas on võimalik augustikuus põtra lasta vastuseks sain, et : Ta sai põdraeriloa ja tal on palju mõjuvõimsaid sõpru kes seda saavad kirjutada ja ta sellest enam rääkida ei viitsi ja telki ta roniski..
MK TK
Postitusi: 2
Liitunud: K Veebr 26, 2014 4:12 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas MK TK »

:D
Viimati muutis MK TK, K Veebr 26, 2014 10:30 pm, muudetud 1 kord kokku.
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas kalur »

Aga sa räägi parem kelle suuvooder sa oled?
jyri

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas jyri »

GC kirjutas:Ütle mulle, mitu salakütti on KKI oma tubli töö tulemusena kinni pidanud?
Millal üldse selles vallas mingi rikkuja "täie rauaga" on saanud?
Ja miks jahifoorum ei või sildistada kui RMK, ära ootamata KKI uurimise lõppu, on juba peatanud jahiõiguse teatud kodanikul?

Mina tunnen veits teistsugusi situatsioone. Üks paadunud salakütt tegutses vabalt ja lasi kaarega tollestele seadustele ja samas tean, kuda salakütiks lavastati inimene, kes seda polnud. Lihtsalt oli vaja "kõrvale nihutada" ja vabaneda . Need kaks mainitut olid sõltuvuses "alluv/ülemus" . Sellepärast ma iga hurraa peale ei kiirusta lippu heiskama ja demonstrantidega mõtlemata ei ühine. Teised võivad käituda kuda õigeks arvavad
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas Ain Aavik »

Probleem eksisteerib siinses riigis tänu sellele, et järelvalve riiklike institutsioonide näol lonkab kahte jalga korraga ja jahiäri seltskond, kes on paljudele jahipiirkondadele tuttav, saab ulukitest tühjendada piirkonnad, kus jahi pidamine selle seltskonna ahnete reeglite järgi käib .. kaasa arvatud oksjonialad.
Mõni aeg tagasi, kui seoses seadusloomega sai siin foorumis teema üles võetud, siis leidis see tõepoolest vähest vastukaja .. ehk teisisõnu oli ''kiunu'' tõesti vähe, nagu märgib ''MK TK''.
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas Välek »

atshunter kirjutas:Seoses selle teemaga meenub mulle üks juhtum eelmisest suvest. Juhtus see siis Antslas Hauka laadal, oli seal üks Kesk-Eesti talu kes pakkus värsket põdra suitsuliha ja vorsti, nende endi tehtud ja suitsetatud. Olid seal siis müüjateks 2 neidu, läksin siis ligi ja küsisin et kui värske see vorst ja liha siis ikkagi on? Üks neidudest vastas et 3 päeva ja siis ma küsisin et aga kaua see liha ennem siis sügavkülmas oli? Vastuseks sain et polegi olnud, 3 päeva tagasi tapetud põder. Tegin suured silmad ja küsisin et see pole ju võimalik et põdrajaht ei käigi praegu. Neiud vastasid et nemad ei tea aga et 3 päeva tagasi nad seda põtra igaljuhul tükeldasid... Samal hetkel kui tahtsin neidudele öelda et ju teie peremees siis üks salakütt ole, astus härra just ise ligi ja ütles et mida ma siin hoian järjekorda kinni, kui liha ei osta siis käigu na??ui. Küsisin siis temalt et kuidas on võimalik augustikuus põtra lasta vastuseks sain, et : Ta sai põdraeriloa ja tal on palju mõjuvõimsaid sõpru kes seda saavad kirjutada ja ta sellest enam rääkida ei viitsi ja telki ta roniski..
Rahu rahu. 99% on kindel, et tegemist ei olnudki põdravorstiga. Kui laadal oled käinud, siis üle poole müüdavast vorstist on "põdravorst". Kui vorstile otsa vaadata, siis on võimalusi 3, millest ta tehtud on. Variant 1: vana lamatistega emis. Variant 2: Vana lõaspidamise lauda lehm, kes lüpsi ajaks enam ei jõudnud püsti tõusta. Variant 3: sellesama lehma ja emise hakkliha on ära segatud ja vorsti sisse pakitud. Kunagi arvasin samamoodi, ja ostsin põdra pähe. Nüüd lihtsalt ...pin nende müüjate ajusid niikaua, kuni kokutavad ja näost punased ja punnis on. :evil: Ma ei hakka detailsemalt parem rääkima. Müügu oma halli seepi edasi, kui ostjaid on.
tups
Postitusi: 63
Liitunud: E Sept 20, 2010 4:35 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas tups »

Sa MK TK oled küll jahist väga kaugel(variant 1) või ( variant 2) raha ahnete salaküttidega mestis. Kes ikka kütib põdra veebruaris , sellel ei tohiks kunagi enam jahipiletit taskus olla.
Siin ei saagi juttu olla mingist vabandusest vaid see kes on sellise asja organiseerinud on ju siililegi selge ainult ahnelt raha peal väljas. Millisest kadedusest on jutt? Kadedus, et keegi paneb nn.jahiturismindusega raha tasku . Ei kindlasti mitte.Kahju ainult, et Eestimaal on selliseid nn ....mehi kes silma pilgutamata kõik maha tapavad ja ikka raha pärast.Aga küll nemad ka ükskord oma karistuse saavad.
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas MLP »

Valaks ka siis õli tulle kui juba valamiseks läks :mrgreen:
MK TK postitusi lugeda pakkuks välja ,et tegemist 17a poisikesega :!:
Kuusikust ja sealsetest tegemistest rääkides ,siis pean targemaks oma suu kinni hoida muidu foorumi rafas võib eriti kurjaks saada ,võite ainult aimata mis seal tegelikult toimub kui veebruaris põtru maha tõmmatakse:!: :wink:
sinu nukker noku!
margohunt
Postitusi: 19
Liitunud: N Nov 21, 2013 3:56 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas margohunt »

Vahele jäämine oli ka sellel momendil kui mehed üritasid hiluxi kastist oma ettevõtte külmabussi põtra tõsta.Oleks põdra peitu saanud siis seda teemat hetkel kahjuks ei arutaks siin foorumis.Kahju on sellest ,kui see teema vaibub ja 28 veebruar võtab see sama punt jälle rõõmsalt oksjonilt osa ja leitakse järgmine oinas kelle nimel seda lageraiet järgmisel maatükil teha.Hinnad on oksjonil juba sellise arvestusega pakutud ,et ilma salaküttimiseta ei ole võimalik välja tulla.Rumalus, ahnus, raha ja kokku saame sellise pundi.
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas aadu kadakas »

Ilmselt oleks olnud juba ammu aeg panna kokku kogumik "50 halli varjundit Eesti jahinduses."
Et siis naised saunas räägivad asja lahti... ja mõni kirjatsura vormistab ära kah.
Samas usun, et enamusel oleks nii äratundmisrõõmu kui dilemmarohkust õige-vale teljel.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas puugi »

margohunt kirjutas:Ei tea keda siis härra anonüümne silmas peab .Pole küll kunagi kuskil komminud mingeid lugusid aga sellist pläga mida sina siia kirjutasid poleks küll vaja olnud.Mitte üks nimi selles loos ei ole lambist võetud ja siiani on oodatud momenti kuna selline mõrvarlik käitumine ära lõpetada.Eks igal oinal on lõpuks oma mihklipäev ja loodame ,et see päev on käes.Selliseid salakütte kaitsta peaks küll ise siiralt loll olema ja võiks häbi olla ja huvitav oleks kohe teada millises seltskonnas sa ise jahil käid.

MK TK kirjutas:Kui juba andmiseks läks siis!

Siit kui lugeda siis saab aimu, et need kommenteerijad ei erine eriti nendest kes seal netis igalpool lahmivad oma ytlustega! See pigem lõhnab selle järgi et kas inimene on kade või on tal endal midagi varjata või on hoopis midagi muud viga! MInu arust võib seda teemat lahata kyll, aga see teema läheb juba labaseks kui esiteks hakatakse siia toppima nimesid, kes ei puutu kokku selle jamaga, ja veel sellised inimesed kirjutavad kes pole mitte puhtad mehed. Mees sai sitaga hakkama ja las nyyd praeb oma jama, aga see et siin mingid lambi vennad ( sry väljenduse pärast)
hakkavad oma suud paugutama, mina oleksin nende asemel yldse vait! Neil inimestel peaks olema häbi! See on kõige hullem et siin peaks nagu olema asja kohane tekst, aga pikem kipub nii isiklikuks minema et võetakse sinna salakyttimisse kaasa ka kogu suguvõsa! Ja nende videotega on ka selline asi, et enne seda ei kiununud keegi nende yle ja nyyd kui keegi on mingi pasaga hakkama saanud siis tuleb tallle ikka täiega anda!
Minu arvates, need mehed kes siin selllel teemal kirjutavad midagi asjalikku on (yhel käel kokku lugeda) aga ylejäänud siin pigem kas kadedusest või lihtsalt on vaja ajada suust välja mingit HÜLGEMÖLA. See on haiglane!

Tänud!


Ei ole enne selliseid videoid vaadanud.Nüüd vaatasin kõik ära ja mõnel pole viga ka!
Grouse
Postitusi: 85
Liitunud: T Aug 16, 2005 4:23 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas Grouse »

EJS võiks lasta oma logo sealt lehelt eemaldada!
margohunt
Postitusi: 19
Liitunud: N Nov 21, 2013 3:56 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas margohunt »

Noo nii head Jahimehed !!! Oksjoni tulemused käes ja palju õnne Anna jahimeestele "UUTE" naabrite puhul.Nagu mehed lubasid nii ka läks ,otsiti tankist ja võitja ta ongi!!!Hullumaja kui see lollus jätkub ja "tapame kõik mis liigub" loosungi alla jätkatakse.
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas Ats »

margohunt kirjutas:Noo nii head Jahimehed !!! Oksjoni tulemused käes ja palju õnne Anna jahimeestele "UUTE" naabrite puhul.Nagu mehed lubasid nii ka läks ,otsiti tankist ja võitja ta ongi!!!Hullumaja kui see lollus jätkub ja "tapame kõik mis liigub" loosungi alla jätkatakse.


pane siis oksjoni tulemused ka üles
Pole looma, pole probleemi!
GC
Postitusi: 389
Liitunud: R Nov 12, 2004 5:15 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas GC »

margohunt kirjutas:Noo nii head Jahimehed !!! Oksjoni tulemused käes ja palju õnne Anna jahimeestele "UUTE" naabrite puhul.Nagu mehed lubasid nii ka läks ,otsiti tankist ja võitja ta ongi!!!Hullumaja kui see lollus jätkub ja "tapame kõik mis liigub" loosungi alla jätkatakse.


Kahju jah, et jälle nii läks! "Palju õnne" naabritele!
Aga tankisti koha pealt olen kuulnud, et ta ikka juba eelmisel aastal oli selle jahipiirkonna enampakkumisega seotud.
koos koeraga
Vasta