Eetika ja avalikud suhted kaalukausile!?

Kui miskit tahab väljaütlemist , siis siin on koht, kus seda teha.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Jah, keegi peaks küll midagi ka vastama nende võhikutest leheneegrite jutule.Kuristiku tn. mehed vist selle ajakirja "Eesti Jahimees" tegemisega nii hõivatud,et muuks enam aega ei jäägi?
noorus on ilus aeg
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

Tervisi!

Jorr, ma Sulle kunagi privasse kirjutasin, et ära Kuristiku tn. meeste peale eriti looda selles mõttes, et nad meie foorumit tõsiselt võtma hakkaksid. Mille kuradi pärast peaks nad endile raske rasva sees elades veel tuliseid süsa pea pääle koguma hakkama, võib ju põlema minna, s.t. kaotada ajakirja väljaandmiseks nii vajaliku rahasüsti! Ja teiseks, missugust kasu Sa ikke loodaksid laiade rahvamasside meelsuse muutmisel ajakirjast? Jahimeestele tuuakse ta täna koju kätte, ma juba vaatasin, et härrased reklaamivad isegi tellimise võimalust aga tead kus? "Kalastaja", nr. 42, kaanehinnaga 59.- EEK. Ja seda esimest korda kalameeste ajakirja ajaloos, mul on nad kõik olemas. Minu hinnangul on see ettevõtmine tehtud lihtsalt selleks, et keegi ei saaks öelda, et reklaami üldse pole. Ja ka seda väljaannet toetab KIK, seega... ?

Minu arust võiks keegi uuesti teha ajakirja "Pioneer" analoogi, see võiks olla skautide ja kodutütarde lugemisvara ja seda võiks raudselt KIK toetada, ka Haridusministeerium saaks õla alla panna. Vot sellest tuleks reaalset tulu, kui mitte varem siis mingi 5 aasta pärast juba kindlasti ja mitte ainult jahimeestele vaid üldse mõttelaadi kujundamisel. Teate, laste tüütud küsimused vanematele panevad ka neid mõtlema! Ärge nüüd öelge, et valimispropaganda aga tahaks väga näha millised vennad esmalt sellise lihtviisilise loorberite lõikamise variandi katki hammustavad! Ma suuresti loodaks, et sealt isamaalisusest küll lugeda võiks aga poliitiline pläma välja jääks.
Kasutaja avatar
lant
Postitusi: 116
Liitunud: E Jaan 24, 2005 3:36 pm

Re: Eetika ja avalikud suhted kaalukausile!?

Postitus Postitas lant »

Tänases Maalehe lisas "Metsaleht" mõtlemapanev jutt jälle jahieetikast.
http://paber.maaleht.ee/?page=Metsaleht ... ikkel=1126
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Eetika ja avalikud suhted kaalukausile!?

Postitus Postitas Joosep Käba »

Ütleks, et pigem "mõtlemapanev".
Üks neist rohi oli rohelisem heietustest. RMK kasutusest erakasutusse läinutest tean piirkonda kus sellel hooajal mitteühtegi turisti jahil ei käinud. :shock:
Meestel oma seltsis kord käest ära ja siis kukutakse kaagutama taara metsa alla jätmisest.
Ausalt tunnen, et mulle ja minuga samas seltsi tublidele jahimeestele on selles kirjatükis solki peale kallatud. :|
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Eetika ja avalikud suhted kaalukausile!?

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Ma mõtlesin ,et ainult minule jäi selline mulje :)
Vasta