Jahipidamise abivahendite väärkasutamisest

Kui miskit tahab väljaütlemist , siis siin on koht, kus seda teha.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Teder kirjutas: See pidev kahtlustamine hakkab ju tervisele ja rikub iseloomu.

Väga hästi öeldud ja täpselt minu mõte. :A
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Felis Lynx
Postitusi: 53
Liitunud: E Sept 18, 2006 9:31 am

Postitus Postitas Felis Lynx »

Tundub, et mõned ei tea salaküti nuhtlusest suurt midagi, eks see sõltu nii kohast kui sellest, kes kui kaua jahimees olnud. Räägime siis konkreetselt asjast, minu majast paar kilomeetrit elab selline frukt ja oleme teda jõudumööda püüdnud teolt tabada. Kuna see pole eriti lihtne ei juriidilisest ega ka sisulisest aspektist, siis ei ole ka nii läinud ( pole korjus seljas, pole ka midagi teinud jne.) Kuid nüüd õnneks läks raibe kinni ja relvad saadi ka mingisugused kätte kuuldavasti ning rahu mõisas ei ühtki kahtlast pauku enam. Paraku asjad elus pole alati nii lihtsad kui foorumis kirjutamine, et pole probleemi, mis sa alad. Ja palun minu juttu mitte valesti mõista, jutt käib eetilisest kasutamisest, mitte sellest kas mingi ASI on olemuselt hea või halb.
Käi jahis, aga ära mölise!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Ühinen Tedre arvamusega. Enda poolt veel selline tähelepanek (palun "nõrganärvilistel" mitte solvuda-see ei ole konkreetselt kellegi aadressil öeldud) kõige rohkem kardab "varas" teist varast kohati isegi paaniliselt-olen veendunud, et salaküti puhul asi analoogne-üks vargus puha. Ja mis meeles see ka kõige rohkem keelel...
ikka lõbusalt
Felis Lynx
Postitusi: 53
Liitunud: E Sept 18, 2006 9:31 am

Postitus Postitas Felis Lynx »

aivar00 kirjutas:Ühinen Tedre arvamusega. Enda poolt veel selline tähelepanek (palun "nõrganärvilistel" mitte solvuda-see ei ole konkreetselt kellegi aadressil öeldud) kõige rohkem kardab "varas" teist varast kohati isegi paaniliselt-olen veendunud, et salaküti puhul asi analoogne-üks vargus puha. Ja mis meeles see ka kõige rohkem keelel...

...mõtlesin kas peaks vastama Aivari mõttekäigule( kuna adressaat puudub), aga kuna "närvid nii läbi " siis ikka vastan. 1. Sinu loogikat arvesse võttes on n. politseinikud pätid, kuna ajavad pätte taga ja kardavad kuridegevust. 2. kui arvad, et see kes räägib eetikast on ise ebaeetiline, siis pole foorumis teemat "jahieetika" ültse mõtet hoida( teadagi, kes seal sõna võtavad ju paadunud salakütid , pätid jne.)
Kuigi tõsiasi on ka kohati Sinu võrdlus, kus suli on sulile susi.
Oh nüüd rahunesin nagu natuke maha ja ikka lõbusalt :wink:
Käi jahis, aga ära mölise!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Eks igaüks rehkendab kuda oskab, mina olen täheldanud seda, et mitte politseinik ei ole pätt vaid see inimene, kes ise on varas kardab kõige rohkem teist varast. PS. minu loogika järgi ei ole politseinikud pätid ja ka ei karda kuritegevust... kuna kuritegevus annab neile tööd ja leiba ning ei lase laisaks minna. Ka see eetika jutt- mainin veelkord -ei ole kellegi konkreetsel aadressil öeldud- egas kõik ikka nii mustvalge ka alati pole kui esmapilgul paistab. Aga see on ainult minu arvamus ja kui keegi tundis ennast puudutatuna- järelikult on minu arusaam õige.
ikka lõbusalt
Vasta