Kütitud trofee jäädvustamisest kaameraga (poolitatud teema)

Kui miskit tahab väljaütlemist , siis siin on koht, kus seda teha.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

karutapp Kärstna moodi

Postitus Postitas sammal.habe »

no ikka ON mõnel vaja saakloomaga avalikes albumites eputada: http://www.reporter.ee/index.php/2007/10/10/karutapp-karstna-moodi-45mommik-cheese/
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

rajaleidja kirjutas:Seniks pane nad kasvõi Varia alla


Täpselt, pildid mida tahetakse albumi panna paluks mulle saata. Pildid teen mahult netisõbralikumaks ja küll koha leiab, kuhu neid liigitada ja kui sobivat alateemat pole, siis tekitame.
Mis puutub aga sellesse, et kasutajad pilte ise ülesse upivad, siis seda ei poolda, kujutan ette mis juhtub, kui mingi pilt mingitel kaalutlustel maha võtta.:D
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Arvan,et eetika on ikka kõvasti alla käinud.Oli ta vene ajal mis oli(kohustuslik viinavõtt) ja purjuspeaga tehti ka tempe aga ise küll looma mõnitamist pärast jahti ei ole näinud.Tundub,et siis tuli looma tabamiseks ikka omajagu vaeva näha ja vaevaga saadud saagiga keegi ülbitsema ei tükkinud.Praegu asi suht lihtsaks aetud,jeebid,vindid,mugavad soendusega kantslid,rajakaamerad mis fikseerivad looma kohaloleku kellaajad jne.Vene ajal oli sile põhiline jahirelv ja vinte üksikuid,terve Eesti peale oli lubatud 150 jahikarabiini.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
<Mario>
Postitusi: 82
Liitunud: T Jaan 09, 2007 4:35 pm

Postitus Postitas <Mario> »

Mis puutub relva tüüpi siis just oli isaga kõneaineks see, et algul pean tavalisega metsas käima. Siis nagu õige jahimees. Kuigi isal mulle karabin põhimõtteliselt olemas. :D
OÜ kauplus Matkaplus
Keskväljak 18, Paide
<Matka-, Kalastus- ja Jahitarbed>
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

jorr kirjutas:Arvan,et eetika on ikka kõvasti alla käinud.Oli ta vene ajal mis oli(kohustuslik viinavõtt) ja purjuspeaga tehti ka tempe aga ise küll looma mõnitamist pärast jahti ei ole näinud.Tundub,et siis tuli looma tabamiseks ikka omajagu vaeva näha ja vaevaga saadud saagiga keegi ülbitsema ei tükkinud.Praegu asi suht lihtsaks aetud,jeebid,vindid,mugavad soendusega kantslid,rajakaamerad mis fikseerivad looma kohaloleku kellaajad jne.Vene ajal oli sile põhiline jahirelv ja vinte üksikuid,terve Eesti peale oli lubatud 150 jahikarabiini.


Vat ei saa mina aru mis ulg ja nutt selle vindi ümber on pidevalt. Asi ei ole sellest et nüüd vindid lubatud, vaid ikka inimeste mõtlemises. Mujal maailmas on nagu normaalne et sile on pisiuluki ajuks (rebane, jänes) või linnupüss ja suurulikit lastaks vintrelvast. See et meil on probleeme on kinni just sellest et 50 aastat oli see keelatud ja nüüd paljud käituvad nagu vasikad kevadel.... Ei ole see looma püüdmine nii lihtne midagi, pigem on käesoleval hetkel asi ka selles et arvukus on paljudel elukatel kaunis kõrge, nii siga kui kitse pole minu jahimaadel veel minu ajal nii palju olnud kui praegu. Põdra tipp vist jääb küll möödunud hooaega.
Vasta