Kütitud trofee jäädvustamisest kaameraga (poolitatud teema)

Kui miskit tahab väljaütlemist , siis siin on koht, kus seda teha.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

:shock: Noh,mis sel kolmandal pildil viga oli,et ta ära kadus?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Ma ei tea, kes selle ära võttis, aga nelja jalaga lastud loomale selga ei ronita ja nokatsit pähe ei topita. Vot nii meie politseinik Sooviku. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Tundub,et politseinik pole mitte mina.Sedasi võib ju iga pildi peale iriseda.Miks selle suure hirve pildi peal relv on ja mees hoiab veel sarvest kinni ka :evil: ****,jätke jama,sedasi ei või siin varsti enam ühtegi kütitud looma pilti olla.Nii kui tilk verd,pilt eikõlba,nii kui müts peas,jälle ei kõlba,toetad looma vastu,see ka ei sobi.Ma saan aru,kui see mees oleks istund põdra maos,et on kole pilt.LÕPETAGE TSENSEERIMINE JA MEHED PANGE ÜLES ROHKEM PILTE JAHIST.See siin peaks ikkagi olema jahindusfoorum!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Paistab, et pildi postitaja on ise selle ka maha võtnud. Vähemalt positiivne, et ta selle pildi avaldamiseks veidi sobimatust kallutatusest aru sai.

Soovikule niipalju, et ta on õigesti aru saanud. See siin on tõepoolest jahindusfoorum, mis aga ei tähenda, et kasutajad ei võiks avalikult ülesriputatud piltide kohta oma arvamust avaldada. Mina olin tõepoolest esimene, kes pildi veidi valele kompositsioonile tähelepanu juhtis, see aga tõepoolest ei vähendanud küll mõttelist kaasarõõmustamist selle üle, et pildil kujutatud kütil oli õnnestunud selline kena trofee tabada. Tegijal juhtub mõndagi ning küllap järgmisel korral on pilt avaldamiseks paslikum.

BM
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Lase ventiilist vähe auru maha, mina avaldasin vaid oma arvamust ja ei mudinud seda postitust. Paistab, et mõni kohe otsib, mille kallal vigiseda. Postituse all ju ka kirjas, et autor seda ise kunagi nüüd mudinud.
Minu pilte on siin foorumis rohkem, kui üks. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
eeru
Postitusi: 246
Liitunud: N Veebr 26, 2004 9:17 am

Postitus Postitas eeru »

Olgerd kirjutas:Ilus lugu. :)

Kole lugu :cry:
SUPS
Postitusi: 132
Liitunud: T Nov 21, 2006 9:15 am

Postitus Postitas SUPS »

Huvitav mis seal pildil siis nii erakordset oli et mees maha võttis,huvitav kuidas siis teiste põdrad surevad kui mite kuuli läbi....ja ma arvan et sisikonna kättesaamiseks kasutatakse inim mitte liiklusmasinate rammu....mis siin jahimeeste hulgas häbeneda on
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Arvan,et häbeneda pole ehk muud,kui nagu BM viisakalt täheldas,lastud loomasse tuleks ka noorel jahimehel austusega suhtuda.Ei usu sugugi,et kaasvõitleja Sooviku lastud loomale selga istuks ja oma mütsi loomale pähe paneks.Kui ise noorena jahipilte tegin lastud loomast,siis üks nõue(võis ka väär olla) oli,et laskja mees võttis oma mütsi peast ja siis seisis või kükitas looma taga aga jalgupidi looma otsa ronimist pole varem näinud.Arvan,et noormees korraliku lasu tulemusel veidi ülemeelikuks läks aga sai oma veast aru ja võttis pildi maha,tubli poiss.
noorus on ilus aeg
SUPS
Postitusi: 132
Liitunud: T Nov 21, 2006 9:15 am

Postitus Postitas SUPS »

no sellisel juhul oli mahavõtmise tegu õige küll...seljas trampimist pole nagu kohanud küll
-ets-
Postitusi: 5
Liitunud: N Nov 30, 2006 2:37 pm

Postitus Postitas -ets- »

Turjal istumisest on sujuvalt saanud looma otsas trampimine ja ronimine.
Mehed sellist asja ei ole olnud, väärikas loom sai vääriliselt austatud. Sel õhtul sai pilte tehtud palju - nii looma ees kui taga olles, ühel ja teisel küljel olles jne. jne. jne.
Lõpetaks sellise teema aretuse juba eos, nagu ka Sooviku ütles: "Sedasi võib ju iga pildi peale iriseda". Oled looma kõrval-taga, aga müts on peas; oled looma taga müts peast, aga kuuse oksa pole looma peal jne.
Võtsin selle pildi maha, kuna tegelikult tuleb siia teemasse postitada rajakaameratega tehtud fotosid - see pilt oli aga juba ise tehtud. Samuti juhiti mu tähelepanu selle pildi suhtes ning vaatasin seejärel seda fotot ka ise teise pilguga ning otsustasin maha võtta.

Varsti ei julge siia keegi enam pilte lisada, kartuses, et mine sa tea, mis pildil valesti on. Ma arvan, et Mardi käest on kaameraid üsna palju ostetud, kuid suhteliselt vähe pilte on siia jõudnud.
Kaamera omanikele rohkem julgust piltide lisamiseks ja vaatajatele rohkem positiivsust fotode vaatamisel.


-ets-
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Paneme siia teemasse nüüd ilusasti pilte soolakust ikka ... ;)

BM
Felis Lynx
Postitusi: 53
Liitunud: E Sept 18, 2006 9:31 am

Postitus Postitas Felis Lynx »

Siinkohal olen von kakukesega ühel meelel, kuna mingi austus peaks ikka olema ja ei ole siin mõtet jurada, et keegi ei julgegi varsti enam pilte lisada, kuna maitselagedusega ei saa hiilata!!! Seega ei ole mõtet solvuda ja rääkida norimisest kas mehel müts peas või kütt on looma ees-taga jne. siinkohal ikka nagu räigem asi jutuks... Kui on kedagi, kes ütleb, et selline asi jumala ok. siis las paneb oma arvamuse kirja, saab teada, kes on kes?
Aga teema võiks noppida vist jahieetika alla, kui võllid viitsivad!?
Käi jahis, aga ära mölise!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Just nii von ilves võll. ;)
Poolitatud teemast "Pilte soolakutest" alafoorumist "Rajakaamerate fotod".
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Ei teagi nüüd,mida teha,kas vigiseda edasi või avaldada arvamust.See piltide kõlbamise-mittekõlbamise vaidlus toimus korra varemalt,aasta või paar tagasi ka.Ma ütlesin juba siis,et mehed hakkavad pilte(kütitud loomade pilte) siia vähem üles panema. Tundub,et nii ka on läinud.Kui iga pilt kohe esimese piiksu peale maha võtta siis varsti näeme me ainult nunnusid kitsetalli,jänesepoegi või koeraga magavaid jahimehi.Seda põdra pilti,millest praegu jutt käib enam kommenteerida ei saa,sest paljud mehed pole näinudki kui räige ta oli.Kui minul kästi ennist auru välja lasta siis Felis Lynx`i avaldus tundub ju päris ähvardusena :shock: ....et saame teada,kes on kes.
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Postitus Postitas Olgerd »

No sellel pildil polnud häda midagi, ma saan aru, kui oleks põder olnud üleni verine või kuidagi muud moodi, pigem kellele ei meeldi ärgu vaadaku, keegi ju ei käse.
Vasta