Müüa suurulukiraud ????

Kui miskit tahab väljaütlemist , siis siin on koht, kus seda teha.
Vasta
Tooming
Postitusi: 150
Liitunud: P Dets 02, 2007 3:13 pm

Müüa suurulukiraud ????

Postitus Postitas Tooming »

http://www.osta.ee/3462088

Mida sellega tehakse ? Püüad siga/põtra ????? Siis hea kuulda kohe kilomeetrite kaugusele kas mõni loom on püünises ????
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Müüa suurulukiraud ????

Postitus Postitas kakuke »

Igav on, et üle dramatiseerid?
Mõni järsku ostab omale seinale?
Omamine on kuritegu?
Kunagi võis ta olla töötav suurulukiraud ja siis?
Milles point?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: Müüa suurulukiraud ????

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Mina olen kuulnud, et "karuraudadeks" kutsutakse selliseid suuri taldrikraudu. Tahaks loota, et antud toode saab uue omaniku mitte algupärase kasutuseesmärgiga. Vaid pigem kolleksioneerimise kaalutlusel. Kui see nii on, pole ju paanikat.
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Müüa suurulukiraud ????

Postitus Postitas jorr »

Tundub sepa töö olevat.Vanasti olid sellised hundirauad,aint kidad olid lõugadel küljes.Üldiselt nad polegi väga suured ja ei usu,et karu kinni peavad,kui,siis saarmast vahest.Praegu taltrikraudu kasutada ei tohi ja arvan,et mis neist jahuda,osta-müüa võib kõike ja räägitakse,et mustad müüvad naisigi?Pidavat neli kaamelit naise eest küsima.
Raudadest ehk niipalju veel,et nimi, "suuruluki rauad",on neile müügi jaoks pandud,et ehk mõni loll ostab siis kergemini sellised kolatükid ära.Reklaam ju see mis müüb.
Oli kunagi sõbral maal elamine(suvila) ja kratid tükkisid pahandust tegema.Ronisid katusealt läbi ja siis üle vaheseina(rehielamu,lagi osaliselt lahti) kuhu olid isegi taburet alla seadnud,et vähem ronimist.Sõber pani siis sellised rauakolakad tabureti peale ja pahategija läks vahele.Hiljem külapoes käies oli sõber rahva sees maininud,et selline asi juhtus ,viis rauadki ära aga enam pole tulnud.Kratt oli kuulanud ja ütles,et mis sa valetad,rauad on maja taga alles aga mul lõi kirsa katki ja säär siiani sinine.Vat siis suuruluki rauad.
noorus on ilus aeg
Vasta