Kopraliha

Tore oleks ju ka teada, mida teised söövad ehk kui oled midagi maitsvat valmistanud, paku teistelegi.
Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: Kopraliha

Postitus Postitas Messer »

Mul vist ei ole nii hea retsept, aga igaks juhuks räägin ära:
Ketrasin kopraliha läbi hakklihamasina, kodusea lihaga enamvähem pooleks.
Sai väikesteks ümarateks veeretatud ja tehtud frikadellisupp kaalika ja porgandiga.
No sai täiesti tavaline supp, nagu oleks poest frikadelle ostnud :)
Aga korralikum liha maitse oli. Ja niipalju hea sai, et lapsed ka sõid.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Kopraliha

Postitus Postitas aivar00 »

Kaalikas (ka naeris) on kevadise kopraliha juures üks paremaid nn. puukoore maitse neutraliseerijaid. Kui ürte kah veel lisada, siis on (y)
Viimati muutis aivar00, R Apr 11, 2014 7:30 am, muudetud 1 kord kokku.
ikka lõbusalt
Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: Kopraliha

Postitus Postitas Messer »

Hea teada (b)
valdi
Postitusi: 56
Liitunud: R Nov 30, 2012 12:17 pm

Re: Kopraliha

Postitus Postitas valdi »

Muutsin veidi ptaksi retsepti. Mul oli võtta 1 kg jagu kopra ribitükke. Pruunistasin need võiga pannil, jahu ei pannud, seda tundus ribide juures tüütu lisada. Edasi tegin nii, nagu ptaksil kirjas. Mul oli tume õlu olemas. Sidrunimahla vees seisis liha enne küpsetamist ca 6 tundi. Mul vana kobras, kaks tundi läks täiega ära. Siis oli liha kenasti pehme. Peale paari aasta tagust lugu, kui mul isa kopra puhastamise käigus nõre lihale laskis ja mina sellest teadmatusest ahjuprae tegin, on mu armas kaasa kopra suhtes väga skeptiline. Seekord nägin, et lisaks esmalt taldrikule tõstetud mikroskoopilisele tükikesele võeti kaks korda juurde ja lõpuks öeldi, et parim kobras meie majas :)
valdi
Postitusi: 56
Liitunud: R Nov 30, 2012 12:17 pm

Re: Kopraliha

Postitus Postitas valdi »

Sai jälle kobrast söödud. Noor kutsikas, lihakeha selline küülikusuurune. Tükeldasin, leotasin 24 h sidrunivees (1 sidruni mahl ja vett nii, et liha kaetud). Siis pruunistasin tükid pannil ja ahjupotti. Juurde 200 g tomatipüreed, 2 sibulat, 2 suurt kodumaist küüslauguküünt, 1 suur punane paprika, 3 korralikku porgandit, soola, musta pipart, tüümianipastat, pool pudelit valget veini ja vett kuni kõik kaetud. Ahjus oli kaks tundi. Vägagi hea sai! Risling oli peale rüübata väga hea!
-RT-
Postitusi: 7
Liitunud: L Nov 23, 2013 10:48 am

Re: Kopraliha

Postitus Postitas -RT- »

Kas sülti on keegi proovinud kopralihast teha? :?
Vasta