saslõkk jaanisokust

Tore oleks ju ka teada, mida teised söövad ehk kui oled midagi maitsvat valmistanud, paku teistelegi.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Sõitsin Pärnu linnas auto bensust kuivaks,aga seda"Peha"või"Hawai`d"ei leidnud kusagilt.Mis nüüd saab? :shock:
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Mis seal ikka saab, tuleb sokk koerale anda. Need maitseained on koostoimena väga head, aga kui pole, siis pole. Proovi mõnda muud maitseainet. Ise olen kasutanud ja kärab küll.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Vot just,ei taha,et kärab küll.Tahan ka proovida seda kõigi kiidetud šašlõkki.Kusagil oli kirjas,et Pärnus on ka Piprapood.Äkki keegi aitab leida.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Enam ei ole. Likvideeriti mõni aasta tagasi. Tartus oli ka vahepeal kinni, nüüd uuesti avatud. Tallinnas vanal heal kujul olemas.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Tartus, kui käisin turul ennast varustamas siis Pehast ei teadnud see tädi midagi ja Hawai sain kätte küll. Krt, mul vist juba paranoia, aga head asjad hakkavad vägisi kaduma, nagu peha ja Sako 75 varmint. :(
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

kakuke kirjutas: Pehast ei teadnud see tädi midagi :(


Ma vist pean Viljandist teile tooma kui "kärbsele" tulen :D siin kenasti olemas, pidevalt, Jaani Lihapoes, Männimäe linnaosas.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ok, ma tuleval nädalal hoopis ise Viljandisse. Siis võtan Kakukesele ka paki.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

Feen kirjutas:Ok, ma tuleval nädalal hoopis ise Viljandisse. Siis võtan Kakukesele ka paki.


Too jah, ma ise ei tulnud selle pealegi et viljandist võiks vaadata. Olin eelimne nv folgil. Aga kui seal midagi huvitavat veel siis muudkui raba, ma olen siis tänulik klient sulle :)
pcspets
Postitusi: 62
Liitunud: N Apr 13, 2006 2:57 pm

Soku šašlõkk

Postitus Postitas pcspets »

Abiks üks retsept, millel ei pea spets maitseaineid olema:

Kordamiseks natuke elementaartõdesid:

Esiteks muidugi vaadake, millist liha üldse lõikate. Nülgimise ajal ei maksa ribisit selgroo küljest lahti raiduda nii, et seljaliha sodiks rebeneb. Mina olen enne seljaliha küljest ära lõikand ja siis kirvega kallale läinud. Minumeelest kõlbab šašlõkiks ainult seljaliha ja pool tagakintsudest. Kõigepealt siis hoolikalt liha kiledest puhtaks. Seljaliha on kergem teha, kintsutükid võtavad natuke rohkem aega. Ja siis parajateks tükkideks nagu ikka.

Marinaad:

Keeda u 5-10 min sibul, porgan, terapipar ja tiba nelki ning jahuta maha ja kalla lihale. NB! Soola ei maksa panna - fileeritud lihale üleüldse ei panda (ei pea panema) soola enne küpsetamist.

Aja lihatükid vardasse vaheldumisi õhukeste ungari peki viiludega ja raputa peale soola.

Küpseta eelkuumutatud grillil umbes 7 (või tiba rohkem) min kummagilt poolt. Liha peab jääma seest punane/roosa. Oleneb millist küpsetusastet soovite.

Sellise liha õnnestumisele annab kõige suurema panuse õigelt valitud ja fileeritud tükid. Aga maitseelamus on selle eest lihtsalt suurepärane.
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Vat kogu lugupidamise juures ei leia ma kohta kuhu "kirvega kallale" minna! Võta ikka korralik saag kätte ja lõika kenad sadulatükid või karre või isegi kroonpraadi saad kätte! Uhh! 8) :oops: :lol:
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Kaupo Kindsigo kirjutas:Vat kogu lugupidamise juures ei leia ma kohta kuhu "kirvega kallale" minna! Võta ikka korralik saag kätte ja lõika kenad sadulatükid või karre või isegi kroonpraadi saad kätte! Uhh! 8) :oops: :lol:

teget saab noaga kah, kui just ei ole igivana põder või siga (saabka agakulub ilmatu aeg). saagimine võtab kirvest ja noast rohkem aega...kui just mootorsaega tegu pole
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

honkomees kirjutas:
Kaupo Kindsigo kirjutas:Vat kogu lugupidamise juures ei leia ma kohta kuhu "kirvega kallale" minna! Võta ikka korralik saag kätte ja lõika kenad sadulatükid või karre või isegi kroonpraadi saad kätte! Uhh! 8) :oops: :lol:

teget saab noaga kah, kui just ei ole igivana põder või siga (saabka agakulub ilmatu aeg). saagimine võtab kirvest ja noast rohkem aega...kui just mootorsaega tegu pole


Isa ostis bajonettsae handymannist, ei ole mingi "firmapill" ega midagi aga 750.- eeku ja mingid saelehed ka kaasas. Nüüdseks mitu siga täpselt sobivateks tükkideks saetud, võrreldes kirvega 3x kiiremini ja ilma ebameeldivate luukildudeta ja rikutud lihata. Soovitan, kulutus ei ole suur, kestab kaua kestab (küll kestab kui ei lõhu ja lihaga saagi ei lõhu :wink: ) ja liha, mis koju viid, on hoopis teise ilmega - endal ilus pannile visata ja vahel ka naabrile viia.

siin ka link tootele: http://www.handymann.ee/pdf/catalogue.pdf lk 5 all nurgas. kellele ülalmainitud toode ei kõlba tundmatu tootja pärast, siis lk 11 on ka kuulsa tootja analoog, hind on küll 3,5keeku.
pcspets
Postitusi: 62
Liitunud: N Apr 13, 2006 2:57 pm

Postitus Postitas pcspets »

Järelikult see jutt pole sulle, Kaupo :)

Võibolla ma olen lihtsalt liiga palju vales seltskonnas viibinud aga niipalju kui mina nülgimise juures olen olnud, on rippuva nülitud looma ribid lihtsalt kirvega selgroo küljest lahti raiutud ning tavaliselt jääb pool välisfileest ribide ja pool selgroo külge. Saagi pole mina veel kasutuses näinud :)

Kui saagi pole ja tahaks ainult välisfileed, siis minumeelest mõtekam enne ribide eemaldamist välisfilee eemaldada. Kui saag olemas, siis pole vist probleemi jah.... aga sašlõkki pole eestlane harjunud koos kondiga tegema.
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

pcspets kirjutas:Järelikult see jutt pole sulle, Kaupo :)

Võibolla ma olen lihtsalt liiga palju vales seltskonnas viibinud aga niipalju kui mina nülgimise juures olen olnud, on rippuva nülitud looma ribid lihtsalt kirvega selgroo küljest lahti raiutud ning tavaliselt jääb pool välisfileest ribide ja pool selgroo külge. Saagi pole mina veel kasutuses näinud :)

Kui saagi pole ja tahaks ainult välisfileed, siis minumeelest mõtekam enne ribide eemaldamist välisfilee eemaldada. Kui saag olemas, siis pole vist probleemi jah.... aga sašlõkki pole eestlane harjunud koos kondiga tegema.



Tule Feen appi, karjuks taevas või vastupidi! Aga kui soku nülitud, jahutatud rümp ripub, sabapool püsti, võta palun saag ja lõika:
1. Ribidest kaarega läbi, paar-kolm cm välisfileest kaugemalt
2. Noaga pikilõige paralleelselt lähedalt-selgrooga vabastamaks-lõikamaks lahti välisfilee selgroo poolne osa
3.saega ülevalt alla, selgroo kõrvalt, hoides sae tera nurka et lõige oleks võimalikult selgroo lähedal, tuleb aimata noa lõiget 2.
4.nüüd lõikad noaga iga ribivahe lahti, keskelt ja saad kenad tükid!

5.unusta kirves! :roll: :o
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

eelistaks ka seljafilee eraldamist, mis jagamisel ikka lähevad nö parima liha kategooriasse koos sisefilee ja tagakintsu ilma kõõlusteta osadega, Ribilt kooritakse veel liha maha. Pärast võib neid ribikonte selgroost eraldada koerale millega tahes. Meil tavaliselt need kooskõhuäärte jms visatakse hunnikusse ja sealt kes tahab võtab koerale või ämmale. Portsu sisse selgroogu ja paljast ribi ei panda (erandiks põrsas, kes ribi koos lihaga jääb).
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Vasta