konserv

Tore oleks ju ka teada, mida teised söövad ehk kui oled midagi maitsvat valmistanud, paku teistelegi.
Vasta
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

konserv

Postitus Postitas kriss »

kas keegi on koduste vahenditega teinud põdra konserve( konservi karpidesse) ja kuidas see täpsemalt välja näeb?
jaht eesti moodi
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Kõige lihtsam ja ka odavam tuleb teha põdraliha 0,5 liitristesse purkidesse.
Spetsiaalseid maitseainete segusid saab Pärnust, sellisest firmast nagu A.K. OÜ Maitseained, Lõo 9a 80043 Pärnu, tel. 044 75 970
Selles firmas ka muid vajalike tooraineid nii liha kui ka vorsti tegemiseks. Kilone pakk tugevamaitselist mis me sõbraga kahe peale ostsime maksis 100.- EEK. 500 grammiga saab 100 kg liha valmistada, 2 aastat tagasi ostsin ja siiani on jätkunud.

Tükeldad liha, lisad veits pekki, siis vastavalt kaalule maitseainetesegu(5g/1kg liha kohta), purkidele kaaned peale ja autoklaavi, kuumutad 110 kraadini ning lülitad välja.
Kui õhtul kuumutad siis enne hommikut ära puutu, temp. peab olema langenud alla 50 kraadi, muidu veidi ohtlik avada. Üks jahimees kel nälg näpistas, kõrvetas kubeme ära kui kuum vesi välja purskas, ei saanud 2 nädalat korralikult kõndida. :(

Sinna firmasse saate nii, kui sõidad Pärnust välja Tallinna poole ja enne linnapiiri lõppu tähistava märgi eest keerad vasakule, eramajade vahele, sealt nats otse edasi ca'100m ja siis paremale, pikk madal hoone. Loodan, et leiate :D
Viimati muutis Eik, T Nov 18, 2003 10:17 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

tänud

Postitus Postitas kriss »

mul on autoklaav olemas küll, mahub sinna sisse ca 250 karpi. aga seda pole ma veel seoses elukoha muutusega enda vanast elukohast ära toonud. kuna laupäeval õnnestus lõpuks lasta põdravasikas siis tekkiski see küsimus päevakorda. kuna endal oli mingist vanast ajast karbid alles siis mõtlesin ,et prooviks potis kuumutades ,kas õnnestub? tegin proovi ,kaks karppi, tuli välja küll ja maitses ka hea:) eile tegin siis selle suurema laari ,aga hommikuks ei olnud veel maha jahtunud , kahjuks ei saa maitseelamusi jagada.
jaht eesti moodi
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Olen ka kunagi teinud just 0.5 l purki kala ja liha autoklaavis. Karpi tegemisel on vajalik spetsiaalset riistapuud, millega karbid kinni kaanetatakse. Mina pole, aga kunagi kasutanud spetsiaalseid maitseaineid vaid tunde järgi pannud terapipart, vürtsi, loorberilehte ja soola. Autoklaavi ei tohi minu meelest avada enne mahajahtumist veel sellepärast, et võib purkidel kaaned minema lennutada.
Ikka julget pealehakkamist ja häid maitseelamusi :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

mul terve varustus olemas. tegin karpidesse aga keetsin potis. maitsestasin ka ainult soola,pipra ja loorberiga. tegin proovi-pole viga aga kits tuli parem kui vasikas.
jaht eesti moodi
vkx
Postitusi: 231
Liitunud: R Sept 26, 2003 11:51 am

Postitus Postitas vkx »

Kust seda autoklaavi ka soetada võiks ja mis hinnaklassi see jääb ka umbes?
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

ei oska öelda???

endal on juba vene ajast olemas selline suur sisse mahub- kui ma ei eksi siis 250-300 karpi saime kuskilt laboratooriumist kus sellega steriliseeriti neid riistu mis seal kasutusel olid. aga peale selle on vaja ka karbi kaanetajat ,mis sai lastud mingil asjamehel teha. omal ajal sai sellega kõvasti konserve tehtud.
jaht eesti moodi
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

vkx kirjutas:Kust seda autoklaavi ka soetada võiks ja mis hinnaklassi see jääb ka umbes?


Vaata Kuldset Börsi ja liigu mööda komkasid, ise olen neid seal paaril korral näinud.
Veel parem, pane ise kuulutus Börsi, see ju tasuta, vaata mida pakutakse. :D
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Postitus Postitas Ax1600 »

Kuna autoklaavi pole, olen kasutanud suuremas pajas keetmist (karpe). Ajab asja ka ära.
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

tegingi proovi potis keetes ei tea ainult kas kõik on õigesti ja kas säilvad ka. :?:
jaht eesti moodi
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Ax1600 kirjutas:Kuna autoklaavi pole, olen kasutanud suuremas pajas keetmist (karpe). Ajab asja ka ära.


Autoklaavi eeliseks on see, et on võimalik saavutada suuremat temperatuuri ja survet, hoidmaks ära kaante minema lendamist 0,5 l purkidel.
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

to ax

Postitus Postitas kriss »

kui kaua sa oled seal potis neid keetnud ??? ma mõtlen keema minemisest
jaht eesti moodi
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Postitus Postitas Ax1600 »

Pole küll aega mõõtnud, vist ca 4-5h . Lihtsalt väikesel tulel mulisenud ja kõik, ise ajan sel ajal muid asju. Keedan puuküttega pliidil, mistõttu pole vaja kogu aeg juures kõlkuda, kui tuli otsa saab lasen samas ka jahtuda ja hiljem keldri. Mul säilinud kuni otsa saand (3-4 kuud). Viimati kasutasin ebakvaliteetseid karpe ja kuu möödudes olid allesjäänud rikkis ja koera toiduks. Eks vigadest ju õpita :?
Andres - saarlane
Postitusi: 174
Liitunud: E Dets 15, 2003 11:19 am

Postitus Postitas Andres - saarlane »

Tegin hiljuti ise ka põdrast konservi. Lisasin põdralihale umbes kolmandiku kodusiga.Ja karbikohta 4 tera pipart ja 3 vürtsi. Looeberilehest lõikasin umbes 1 cm riba ja üks viil küüslauku.Soola panin 5 g karbi kohta. Keetsin 3 tundi.Maitse suurepärane,kuid soola oleks võinud olla tiba vähem - 3,5 g ja küüslauku vähe paksem viil. HEAD ISU!
Egas elevant pole siga!
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

mina panin 5kg. kohta umbes1,5 kg koos kamaraga pekki seda on nii vähe ,et karbis pole aru saadagi , et pekk sees on.
jaht eesti moodi
Vasta