veini

Tore oleks ju ka teada, mida teised söövad ehk kui oled midagi maitsvat valmistanud, paku teistelegi.
Vasta
Toivo
Postitusi: 74
Liitunud: E Dets 20, 2004 8:29 pm

veini

Postitus Postitas Toivo »

Teavitan veinisõpru, et 17 euri eest saate läbi maitsta enamuse Eestis müügil olevatest sadadest veinidest ning selle suve lemmikud endale välja valida. Meriton Hotel`i konverentsikeskuses toimub 29.-30. aprillil 2011 veinimess.

Messi ajagraafik:
29.aprill 14.00 – 18.00 mess avatud vaid ESA liikmetele ja kutsutud külalistele, sh. pressile;
Alates 18.00 - 21.00. mess avatud kõigile huvilistele
30.aprill 12.00 – 20.00 mess avatud kõigile huvilistele

Messi pileti hind tavakülastajatele on:
• 1 päev – € 15
• 2 päeva – € 20
klaasi rent € 4, klaasi tagastades € 2 tagasi.

Korraldaja: MTÜ Eesti Sommeljeede Assotsiatsioon
Kristel Nõmmik, president@sommeljee.ee; 50 88 525
Ene Ojaveski, ene@sommeljee.ee; 50 42 422
Alice Vist, info@sommeljee.ee

Järgmine võimalust tuleb mitte enne kui kahe aasta pärast.

Kes abi vajab, olen ise ka mõlemil päeval seal uudistamas.
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Re: veini

Postitus Postitas kaliiber »

Spämmarid ka siia foorumisse jõudnud. Moderaatorid uuuuuuuuuu...
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: veini

Postitus Postitas Ats »

Ega see veinireklaam paha tee, hea prae kõrvale vahel ka lonks head veini.
Pole looma, pole probleemi!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: veini

Postitus Postitas kakuke »

Kes foorumlaste jahtides käinud, need teavad, et Toivo pole kindlasti see mees, kes peale jahti sea moodi napsi sisse plöristab nagu minusugustel kombeks. :D See asi on minu meelest kindlasti õiges kohas nagu ka väike naps peale jahti või siis vein prae kõrvale.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: veini

Postitus Postitas mustlesk »

Kakukesega päri, ja Toivo nüüd kindlasti spämmar pole.
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Re: veini

Postitus Postitas kaliiber »

Veider suhtumine...
Kui nii võtta, siis võiks jahifoorumis reklaamida ka näiteks mõni tolmuimejate müüja (enne külaliste kutsumist praadi nautima, on ju vaja elamine ära koristada), telekamüüja (mulle nt meeldib õhtul prae kõrvale telekat vahtida) jne.
Hea tahtmise korral annab iga asja välja vabandada, aga spämm on spämm.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: veini

Postitus Postitas Feen »

Mina ka ei leia, et see spämm oleks. Veini ja ulukiliha asja on kooskõlas arutatud küll ning kulinaaria valdkonnas igati teemakohane. Toivo on pakkunud igal foorumi jahil nii maitselisi kui informatiivseid elamusi. Kui muidugi naine kodus ulukit valmistab (või keegi teine), jookideks viin või õlu ning kokkamine ning sellega sobivad erinevad alkoholid üldse ei huvita, siis muidugi. Kui omal aega oleks olnud ja kilulinnas tegutseks, siis kindlasti oleks läinud.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: veini

Postitus Postitas baddmann »

Kui Toivo mingeid veiniüritusi siia õhtusöögi alla ja peale postitaks, siis loeks selle spämmiks, hetkel mitte.

BM
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: veini

Postitus Postitas aivar00 »

tsiteerin:
Veider suhtumine...
Kui nii võtta, siis võiks jahifoorumis reklaamida ka näiteks mõni tolmuimejate müüja (enne külaliste kutsumist praadi nautima, on ju vaja elamine ära koristada), telekamüüja (mulle nt meeldib õhtul prae kõrvale telekat vahtida) jne.
Hea tahtmise korral annab iga asja välja vabandada, aga spämm on spämm.

Huvitav kuidas siis seda sinu postitust nimetada võiks :M Minu meelest kah mõttetu.
Nimetada eneseharimise pakkumist spämmimiseks- no mina olen siis igatahes tänasest päevast Türgi sultan :lol: :lol: :lol:

Kuigi ma ei ole suur veinigurmaan, aga klaasike mõnusalt tummist punast veini korraliku metslooma prae kõrvale on alati hää olnud (y) .
ikka lõbusalt
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: veini

Postitus Postitas Ats »

... ja selleks, et teada, mis on hea vein sinna prae kõrvale peaks veinidest üht-teist teadma, mitte nagu lammas poes veiniriiulit vahtima ja silte lugema. Teadmisi kõikse parem just sellistelt üritustelt omandada.
Pole looma, pole probleemi!
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Re: veini

Postitus Postitas kaliiber »

Ok, kui enamus arvab et ei ole spämm, siis järelikult ei ole selles siin foorumis midagi taunimisväärset.

Ilmselt see on mu isiklik kiiks, et mul on kõige vastu mis vähegi kuskilt otsast spämmi meenutab, tugev allergia.
Sellega seoses on alati kõikide taoliste postituste tegijate ip-aadressid minu isiklikest foorumitest (2tk, väga erialased) koheselt eluaegse bänni saanud.
Minu spämmivastase ristiretke saavutuste hulka kuulub muide ka see, et hiljuti 1 firma kes eraisikute e-mailidele selleks nõusolekut omamata mingeid koolituspakkumisi saatis, sai (minuteada Eestis esimest korda) Andmekaitse Inspektsioonilt reaalse rahalise karistuse.

Aga nagu öeldud, antud juhul - peace (b)
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: veini

Postitus Postitas honkomees »

mina kah antud asjas spämmi ei näe ... maakana on ju väga tore teada saada, kus-mis toimub, kus mingeid jahindusega seotud asju müüakse (nt veinid, maitseained, riided-jalatsid jne). Isegi jahinduspoodidest saad neti kaudu suure hilinemisega teada ja kui siis ükskord lahtiolekuaegadel linna satud ja seda poodi otsima tõttad, siis saad hoopis teada, et uus pood on jõutud vahepeal juba ka kinni panna. :VS
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Ritsikas
Postitusi: 7
Liitunud: L Mär 17, 2012 1:32 pm

Re: veini

Postitus Postitas Ritsikas »

Ma isegi ei teadnud, et Meritonis tehti sellist messi aga igal juhul on vein ulukile hea kaaslane. Ning, et leida see õige vein on sellised veinitutvustused vägagi vajalikud. Selle kohta võiks siin isegi rohkem infot olla, et mida ja kus kohast :D
http://ritsikas.blogspot.com/
Grouse
Postitusi: 85
Liitunud: T Aug 16, 2005 4:23 pm

Re: veini

Postitus Postitas Grouse »

Sellel aastal sellisel suurel kujul messi ei tule.
Soovitan vaadata Victori püssi ja panniga saateid, sealt saab ka häid soovitusi.
Kui tekib konkreetsem huvi, siis seal pakutud tooteid saab osta kas suurtematest jaemüügi kettides või eriti hea hinnaga otse minu käest :wink:

Kui huvilisi on, siis võiks ju mõelda veinikoolitus+toit teemat. Millal on plaanis foorumikasutajate järgmine jaht?
Võtaks omaltpoolt veinid ja natuke teadmisi kaasa :M
Grouse
Postitusi: 85
Liitunud: T Aug 16, 2005 4:23 pm

Re: veini

Postitus Postitas Grouse »

Austatud kolleegid!
Kellel jahi kõrvalt aega jääb ja huvi veini vastu, siis juba veebruari alguses on võimalik omale uusi lemmikuid leida.
Rohkem infot:
http://www.sommeljee.ee/new/index.php?o ... 73&lang=et
Vasta