Hää retsept...

Tore oleks ju ka teada, mida teised söövad ehk kui oled midagi maitsvat valmistanud, paku teistelegi.
Vasta
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Hää retsept...

Postitus Postitas kütt »

....krt, mehed, paanika mind valdas, loed A. Bourdaini tippkoka tegemisi ja kulgemisi ja samal ajal miski maitse-lõhna tõbi kallal, pikemalt...N. teed küüslaugu leivukesi, on hääd aga :!: krt ilma lauguta maitsvamad tunduvad, lõhna ei tunne siiski. Küssa lühikese jutu pääle, mis lahti, lauku ju peaks tundma vmes :wink: V tõbi tappev, seda et ära rohkem peale võta...peale teki...seda ei maksa siin soovitada, ok. Tegelt kes pauku jagavad, mul pikalt kokateemasid ja aastast, mh, pakume näiteks 1990 algus ja ennegi, ja suht asjatundlikult olen lähenenud teemale, pidevalt liikunud edasi, juurde õppinud, nüüd raisk aga, nagu mees ütleb, paanika :?: Tagasilöök v haigus v raamatu tudeerimine :oops: Palavik :cry:

Krt, ehk vale alateema ja KAKUKE paneb asja üldfoorumisse kui vaja, sest vist õigem aga, teema aktuaalne ikkagi, loed raamatut, krt, oled tegelt aind paar lahjat kesva võtnud ja loed ja tunned maitseid-lõhnu aind raamatus ja tahaks nagu osa saada aga,no ei tunne, lõika v keel ära :V :VS :lol:
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Hää retsept...

Postitus Postitas andrus »

Ei jää midagi ikkagi üle ja soovitada rohkem mitte peale võtta. :lol:

Täna uus päev ja hommik õhtust "selgem".Ehk proovid uuesti seletada?
Nii,et midagi aru kah saab.
Viimati muutis andrus, K Mai 04, 2011 8:33 am, muudetud 1 kord kokku.
jahismurf
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: Hää retsept...

Postitus Postitas Pauli »

"Törtsukese" segane oli too jutt jah, aga nagu ma aru sain, siis vaevab meest mure, et viimasel ajal on lõhna ja maitsemeel kadunud. Ei oska kohe kuidagi selles asjas aidata, sihuke mure peaks nina-kõrva-kurguarsti kompetentsi kuuluma. Või on häda närvides.
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Re: Hää retsept...

Postitus Postitas kütt »

Ei see krdi doktor tarka midagi kostnud, pigem ikkagi Bourdaini KOKA RÄNNAKUTEGA, raamatuga seoses :lol: , õlle ehk kalli punase veiniga sellise lugemise manu peaks asendama :lol: 8) ...ja närvidega seoses see ka teps mitte kui siis niipalju ehk jah et tigedaks ju teeb kui kõik su köögimöllu kiidavad, ise aga hetkel lendad nagu kusagil mujal ja osa hääst maitsest ei saa, kui siis jah ainult meeltega :M
Aga jah, soovitan lugeda raamatut neil kes köögis julgelt katsetavad ja uusi elamusi otsivad :wink: 8)
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Re: Hää retsept...

Postitus Postitas kütt »

Ja väike retsept ka sellest raamatust siis nagu ikka õigesse alafoorumisse...täitsa tavaline shoti traditsiooniline salaküti lõuna, keedetud lihaleemes ja punase veini kastmes jänes, hirveliha koos kapsaga (b) :lol:
Rassu
Postitusi: 12
Liitunud: P Mai 02, 2010 2:22 pm

Re: Hää retsept...

Postitus Postitas Rassu »

Ja nüüd seleta need kaks etsepti algusest lõpuni lahti, kuidas valmistada. :)
[img]http://www.album.ee/files/45/958/orig/15345958_tzgs.png[/img]
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Re: Hää retsept...

Postitus Postitas kütt »

:lol: Krt, läheks pikale, lauguga leivukesi tegelt igat see mees hakkama saab ja egas tegelt hautise valmistaminegi keeruline ju pole...aga, aga :wink: ärge seda kokaraamatut väääääga tõsiselt võtke, eriti kui maitse ja need meeled paigast ära 8) 8)
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Hää retsept...

Postitus Postitas rajaleidja »

kütt kirjutas:Ja väike retsept ka sellest raamatust siis nagu ikka õigesse alafoorumisse...täitsa tavaline shoti traditsiooniline salaküti lõuna, keedetud lihaleemes ja punase veini kastmes jänes, hirveliha koos kapsaga (b) :lol:

Proovi järgi ka traditsiooniline eesti salaküti metssealiha retsept: Võta liha, pane ahju ja pärast söö kartuliga.

Ega sa juhuslikult mingeid kahtlaseid seeni ei söö :?:
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Re: Hää retsept...

Postitus Postitas kütt »

(b) :lol: Rajaleidja, krt kui rikas oleks nosiks neid krdi sigade poolt otsitavaid trühvleid, vist ei eksinud 8) Aga kes neid pärleid sigade ette ikka loobib :mrgreen:

Aga jah, lihtsuses peitub võlu ja tradits eesti tegelt paljus muud lööb, proovitud, need ribid enne talve, näiteks :wink:

Ja raamatu lõpp tuligi ära ja point, kõik tuleb ära kasutada!! Miski ei lähe raisku... 8) kui nüüd maitsemeel ka taastuks, täna krt juba küüslaugu lõhnu tundsin :M :lol: :shock:
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Hää retsept...

Postitus Postitas andrus »

Mitte halli t..atki ei saa aru mida sa ajad siin.
Äkki ikka lähed käid oma raviarsti juures ära ja lased pea üle kontrollida?? :wink:
Ma siin vaatan,et sa üle 2a foorumist eemal olnud ja esimese asjana huvitud kohe vanast püssist,siis natuke hanedest ja siis juba läheb päris käest ära. :M
jahismurf
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Re: Hää retsept...

Postitus Postitas kütt »

Foorumist võib eemal olla niipalju kui keegi tahab, ma ei pea siin kõike ja kõikjal jne kommima, ma ei pea siin olema ka relvaloaga jahimees v üldse jahimees...kes teavad asjast rohkem ja minust, saavad aru.
Niiet, nagu juba ka teema minu poolt oli kokku võetud, nii on, see et hr. Andrus aru ei saa, pigem su enda vähese (b) viga äkiste :wink: Ära pane pahaks! Kes saivad teemast aru, saivad, eraldi seletama igaleühele ei hakka!
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: Hää retsept...

Postitus Postitas jahe »

andrus kirjutas:Mitte halli t..atki ei saa aru mida sa ajad siin.
Äkki ikka lähed käid oma raviarsti juures ära ja lased pea üle kontrollida?? :wink:
Ma siin vaatan,et sa üle 2a foorumist eemal olnud ja esimese asjana huvitud kohe vanast püssist,siis natuke hanedest ja siis juba läheb päris käest ära. :M

Mul kah vanade püsside,noorte naiste ja hanede vastu huvi,egas ma seepärast imelik ole. :D
243win
Vasta